На море в Гърция 2021 - I

  • 57 554
  • 763
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Сега пък и 14 дни от завършена ваксинация!? Продължават волните съчинения на тема медицина. Не стига, че промениха Протокола за период между дозите на АЗ на безумните 10 седмици, а сега и още 14 дни!

# 136
  • София
  • Мнения: 14 786
Сега пък и 14 дни от завършена ваксинация!? Продължават волните съчинения на тема медицина. Не стига, че промениха Протокола за период между дозите на АЗ на безумните 10 седмици, а сега и още 14 дни!
Става шантаво и с ваксините, наистина. Словаците пък искат 14 дни при иРНК ваксини, и 4 седмици от първа игла на векторни.😂
Докато не приемат единен европейски сертификат, всяка държава ще проявява творчество.

# 137
  • софия
  • Мнения: 25 743
А направиха ли система, в която се проверяват сертификатите за ваксинация?

# 138
  • Мнения: 4 150
Сега пък и 14 дни от завършена ваксинация!? Продължават волните съчинения на тема медицина. Не стига, че промениха Протокола за период между дозите на АЗ на безумните 10 седмици, а сега и още 14 дни!
логично е
антитела имаш две седмици след втора игла

# 139
  • Мнения: 13 616
А направиха ли система, в която се проверяват сертификатите за ваксинация?
https://www.his.bg/certificate

# 140
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Нивото на антитела не е критерий за ефективност на ваксините, важен е клетъчният имунитет. Цитирам Кантарджиев. Днес точно това коментираха в сутрешния блок на нова- проблемът с отчитане на антитела. Методи, показатели, стойности.

# 141
  • София
  • Мнения: 6 727
Пак го обърнахте на тема ваксини. Иначе надявам се до лятото да останат така нещата и да се отмени въпросната карантина, за да си изкараме и едно море в Гърция понеже ни е слабост.Чудя се само дали е рано да букнем нещо или след месец вече ще е пък късно.

# 142
  • Мнения: 1 523
Здравейте,може ли да ми препоръчате плаж,който да наподобява този на Неа Перамос-Амолафи-пясъчен плаж,плитко и чисто море, без камъчета.Да е в Северна Гърция,ще се минава през Маказа, ако е в населено място още по-добре,за да не пътуваме с кола до плажа,а да ходим пеша. Без Аспровалта, Ставрос и Офринио,там съм била и без ръкавите.Крайна точка Ставрос. Редактирам се!

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 11:40 от slan4ize_76

# 143
  • Мнения: 11 203
По какво точно да наподобява Неа Перамос?
Керамоти, Авдира, Сарти, Неос Мармарас, Скала Потамия на Тасос и мн. др.

# 144
  • Там където
  • Мнения: 799
Слънчице, ако минавате през Маказа огледайте Фанари и района наоколо- големи плажове в населени места,но има и по- странични. Не знам дали просто искате да минете или да почивате на такъв плаж.

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 09:36 от Qaki

# 145
  • Мнения: 290
Цоп при вас.

Имам резервиран един Крит отДекември 2020 (подарък за ММ за коледните празници). Той много обича да гледа исторически забележтелности, тъй че му дадох да си напише топ приоритетите, след което ще трябва да съставя itinerary за 10 дни престой, събразено с неговите исторически забележителности. Първоначално планирахме полет от БГ, но Райън смениха часовете и сменихме за полет през Солун (излезе ни и мнооооого по-евтино). Дано не ни мине котка път, ако се осъществи тази почивка ще споделя с вас 10 дневен план за Крит (и успяхме ли да го изпълним). Иначе съм размечтана много, наех един кабриолет и се виждам как пътувам из Гърция с вятър в косите (пу,пу).
Приятелка от Англия ме изненада тези дни,че иска да наеме цяла вила за 2 месеца в Гърция. Тя миналата година направи същото в Кавала, сега тъси нещо по-близо до плажа. Но търсим вила с 4 спални, което определено ни лимитира. Идеи за такива вили в близост до БГ? Казвам в близост до БГ, тъй като пребиваващите ще сме основно от София.
С коя компания от Солун?

# 146
  • Мнения: 1 446
Пак райън

# 147
  • Варна
  • Мнения: 3 960
Здравейте,може ли да ми препоръчате плаж,който да наподобява този на Неа Перамос-Амолафи и да е в Северна Гърция,ще се минава през Маказа, ако е в населено място още по-добре,за да не пътуваме с кола до плажа,а да ходим пеша.

Може да погледнете и наляво - района на Макри , Александропулис си има плажове даже и по големи от Амолофи вкл. и доста диви , нещо вече непознато за Халкидики

# 148
  • Мнения: 11 203
Не са пясъчни плажовете източно от Макри, а мисля, че това се търси в питането.

# 149
  • Мнения: 314
Тия гърци са изперкали
Ще декларираш на кой плаж ще ходиш и на никой друг

Общи условия

Активация на акаунт