Утре се жени българския Онасис

  • 20 493
  • 239
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 473
Само на мен ли ми се повр*ща от всичко това? ooooh!

# 91
  • Мнения: 2 013
Само на мен ли ми се повр*ща от всичко това? ooooh!

И на мен.
И не на последно място, защото случайно познавам някои богати хора, които са много по-смислени и полагат усилия бизнесът им да върви и да се разширява, да плащат заплати, да помагат при нужда. И не парадират с парвенюшки изцепки и лайф стайл. Верно, не са много тези.

# 92
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Горките хора, колко ли икономии и мизерия са видели, докато икономисат пари за сватбата си? smile3502 И в какви ли заеми са затънали? newsm78

# 93
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
имат хората , да си ги харчат. живи и здрави!
 много ми е интересно, ако тези, които се възмущават имат тези пари ИЗЛИШНИ , дали няма да ги дадат.

# 94
  • Мнения: 2 755
имат хората , да си ги харчат. живи и здрави!
много ми е интересно, ако тези, които се възмущават имат тези пари ИЗЛИШНИ , дали няма да ги дадат.
Знаеш ли колко деца от социалните домове, старци в приютите и инвалиди биха се зарадвали на тези излишни пари, м? Откъде го натрупаха този излишък, при тази икономика, а?

Това е поредният Парад на суетата. Кому е нужно всичко това? Роклята й можеше да струва и 20 000 Евро, а с останалите 30 000, можеха да направят една незабравима ваканция, тук или в чужбина, за децата от някой дом, послучай събитието. Така поне и след години, ще има някой, който, ще си спомня кога са се женили г-н Едикойси и г-жа Едикояси. И ще бъде с добро. Ей така си мисля аз, за излишъците.

На младоженците желая здраве и щастие. Само да не забравят, че това с пари не се купува. Честито!

# 95
  • Мнения: 2 013
имат хората , да си ги харчат. живи и здрави!
 много ми е интересно, ако тези, които се възмущават имат тези пари ИЗЛИШНИ , дали няма да ги дадат.

Мария, прочети във форума на дир.бг, към който имаше линк, на колко хора от фирмите си не са плащали от април. А сега сме октомври.

# 96
  • Мнения: 6 243
Подробността е, че баща и е бил управител на ДЗУ Стара Загора.
Цъ. На "Загорка"

Булката е на 36 години. Имаше въпрос по-горе.

# 97
  • Мнения: 5 370
имат хората , да си ги харчат. живи и здрави!
 много ми е интересно, ако тези, които се възмущават имат тези пари ИЗЛИШНИ , дали няма да ги дадат.
А ти имаш ли идея на чий гръб са забогатели?????
И какви далавери са връткали????
И че на народеца боновете му потънаха в АКБ ФОРЕС-и квоооо???

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Подробността е, че баща и е бил управител на ДЗУ Стара Загора.
Цъ. На "Загорка"

Булката е на 36 години. Имаше въпрос по-горе.

Брех, добре, че си ти. Досега се чудих кой ще е този управител на ДЗУ

# 99
  • Мнения: 2 716
имат хората , да си ги харчат. живи и здрави!
 много ми е интересно, ако тези, които се възмущават имат тези пари ИЗЛИШНИ , дали няма да ги дадат.
А ти имаш ли идея на чий гръб са забогатели?????
И какви далавери са връткали????
И че на народеца боновете му потънаха в АКБ ФОРЕС-и квоооо???
Ако имам излишни!
Ама те имат ли? На работниците не плащали. Боновете - тоже. Те май имат щот не дават. А на Джо Кокър дали ще му платят?
И не учила в Европа... на тоя етап от развитието на милата татковина учените и богатите са множества, които нямат общи членове. За това ви простее девойчето. И ако му е наложница от 7-8 години, както тук се спомена, не е имала свободата на съпругата да се грижи и за себе си. Ама нали са богати. Ще купят каквото трябва- диплом, амплоа, тинтири-минтири hahaha

# 100
  • Мнения: 6 243
И не учила в Европа... на тоя етап от развитието на милата татковина учените и богатите са множества, които нямат общи членове. За това ви простее девойчето. И ако му е наложница от 7-8 години, както тук се спомена, не е имала свободата на съпругата да се грижи и за себе си. Ама нали са богати. Ще купят каквото трябва- диплом, амплоа, тинтири-минтири hahaha
Личните оценки са едно, фактите са друго. Факт е, че Евгения има добро образование. Завършила е Езиковата в Стара Загора и след това - право. За специализациите й в чужбина - те са отделно. Така че нито е проста, нито е тъпа, а напротив. Евгения е образована, интелигентна и кадърна жена. Ако на някой тя му простее, проблемът не е на Евгения Whistling

# 101
  • Мнения: 5 622

 Според мен доброто образование не изключва автоматично, че даден човек простее. За съжаление интелигентното излъчване, не се придобива с дипломата за висше образование  Wink

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Абе, не че нещо, ама колко от вас познават Евгения? До тук преброих само две. И тяхното мнение е различното.

# 103
  • Мнения: 6 243

 Според мен доброто образование не изключва автоматично, че даден човек простее. За съжаление интелигентното излъчване, не се придобива с дипломата за висше образование  Wink
Писаното за образованието беше по повод на това
Цитат
на тоя етап от развитието на милата татковина учените и богатите са множества, които нямат общи членове

Евгения не простее. Но доста народ злобеят.

# 104
  • Мнения: 5 622
Не знам. Аз нямам мнение точно в този случай. И не говорех за нея, а по принцип. Не можете да не се съгласите, че съм права.....

Общи условия

Активация на акаунт