Парфюмни размисли и страсти (април 2021 г.) - 259

  • 73 357
  • 960
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 1 193
Аз съм също от тези, които харесват Bizance много хубав, ванилов аромат с добра проекция и трайност👌🏻

# 571
  • Мнения: 31 181
Аз съм също от тези, които харесват Bizance много хубав, ванилов аромат с добра проекция и трайност👌🏻
Прекрасен е и за мен. Писала съм подробно за него.

# 572
  • София
  • Мнения: 5 720
Благодаря на всички!🌹Започвам да разглеждам онлайн,а утре ще се разходя и до някой магазин.😊

# 573
  • Мнения: 913
За мен е ужасен, значи на повечето хора им харесва. Във всеки случай, според мен, не е парфюм, който лесно би се харесал и човек може с лека ръка да рискува. Бутилката е много красива!
на мен ми призлява от него, спомням си единствената проба, която направих с него на кожа и докато се прибера да го измия, беше ужасно. Има го по магазините, по-добре пробвайте.

# 574
  • Мнения: 5 230
Днес се запознавам с Miss Charming. Имах леки опасения, че розата може да е само загатната сред останалите нотки, но я усещам отчетливо. В същото време не се натрапва, което ме устройва. Кутията и флаконът също са ми по вкуса. Да си призная, не мисля, че ще ми стане голяма парфюмна любов. Не съм сигурна дали защото розите не ме впечатляват достатъчно, или пък защото на мен не ми стоят впечатляващо. Все пак го отчитам като успешна покупка, създава ми пролетно настроение.

# 575
  • by the sea
  • Мнения: 628
Получих си Latin Lover днес и се поуспокоих... Много ми харесва!
Очаквах нещо по-различно, ако знаех, че така мирише отдавна да съм го взела.
И този път избегнах греда, дано все така ми върви.
Имам забележка по изпълнението - етикетът е накриво и много ме дразни това.
Скрит текст:

# 576
  • Мнения: 1 459
За предстоящото лято съм си взела DKNY Delicious Delights Cool Swirl и СК Truth. 😠
И аз съм го загледала това парфюмче на DKNY. Гледам има го в парфимо тестер на супер цена. Дали идват с капачки от там. Твоя от къде го взе.
Точно от там за 19.90. Дойде с капачка, но без кутия, иначе много добре опаковане. Отначало мирише на ванилов сладолед със шам фъстък, после става мускусен, усещам силно и магнолията. След два часа като отлежи леко напомня оригинала, в който бях влюбена преди десетина години. За гурме феновете е супер летен аромат. Парфимо така често пускат по 20 лв. парфюми, за които 100 не ти мърдат. Така преди половин година си взех Lanvin Eclat nuit, 100 мл, даже не беше тестер, дойде в оригиналната прозрачна розова кутия.

# 577
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
tuali, с глас се смях, уби ме с това ревю! Flowers Peach
Не я познавам прасковата, но още утре ще я пробвам, трябва да се знае как мирише тайният живот живот на чичо!
Можеш ли да си го представиш само - чичо затваря компот от праскови, тропайки насам-натам из кухнята с черните си, лачени токчета! 🤣

Ох, сори за оффа, ама и аз много се смях.

Ако чичото се казва Форд, с удоволствие ще му подавам прасковки... За компота! 🤣🤣🤣

Един от най-хубавите ми пудрени аромати са тези Метеоритчета ❤️
https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Meteorites-4045.html

Няяяма ги вече... Новите Метеорити не ми допадат толкова.

# 578
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
най-накрая отвориха и успях да пробвам:
Olympea Bloosom - според мен това ще е най-лесната за покупка Олимпея , при мен започва като Poison girl и след около половид час утихва до подобие на Idole Lancome. Чудесен за пролет/есен ако нямате горните. Аз мисля, че ще я пропусна.
I want Choo - има нещо различно в него, при мен е като олекотен вариант на Libre. Купих едни 10мл и мисля, че ще ми стигнат.

# 579
  • София
  • Мнения: 3 839
Получих мостри на I want Choo и на синьото Quatre. За Quatre en bleu - не бих си го купила, твърде ми е белоцветен, усещам много тубероза и гардения или тиаре. Човек трябва много да харесва бели цветя, за да го носи. В L'interdit ги харесвам, защото там са като дъвка, в този не е така, това си е класическият белоцветен парфюм. I want Choo е симпатичен, но не е нещо, което не съм имала и преди. Напомня ми доста на Rochas Mademoiselle Couture, но по-плодов.
Основната ми поръчка беше за новия парфюм на Issey Miyake - A Drop d'Issey, който не ме разочарова. Доста реалистичен люляк, както го обичам.

# 580
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Пфуу, най-накрая пристигна, голямо чакане. Ако някой от UK ще го поръчва, да знае, че се плащат митнически такси, но удоволствието от покупката си заслужава всяко пенсче. 😁
Много губаво са гo докарали, учудващо, но тук табака  не го усещам толкова осезаемо както е примерно при  Dior TOBACOLOR, Byredo Tobacco mandarin и други. Съвсем леко загатната опушеност,
 заоблен някак, всичко усещам като съставки, но нищо не изпъква, няма водеща нотка. Ама как го описах само😂
Лошото е, че и от мострите си харесах Red Hoba, Naxos, Alexandria ll...трябва да почвам да обзавеждам градинката барака, че скоро ще ме разквартироват там. 😁

# 581
  • Мнения: 5 080
Мдаааа, лошото е, че на Ксержоф почти всичко е хубаво Joy
Честит!

# 582
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Вярно си е, Фръц! Аз само с Fiore D'Ulivo не се разбрах, иначе имам Dama bianca, малко бутилче е и си го кътам. Имах и един от серията  JTC, дето го няма във Fragrantica, някакво специално издание, но прекалено мъжки ми идваше и го размених, вече не помня и за какво. 😁А, и Lira пак малка имах, или пък още имам ама България. 😁
Хубави са им парфюмите, но и цените не лъжат...
Кажи за SL Ambre Sultan, че аз все му отлагам покупката, щот нали го има, ама да не стане да го издирвам и него, ако още се моткам. От мостра си го бях харесала, много мой. 😊

# 583
  • Мнения: 5 080
Не се очертава да изчезне от пазара, така че слагай парите на депозит и ще си го купиш от лихвите на есен Joy Със сигурност ти трябва в колекцията, просто сезона му отмина  Wink

Алекдандрия 2 Ксержоф е мачигески парфюм, истински разкош....охххх

# 584
  • на майната си
  • Мнения: 150
Пфуу, най-накрая пристигна, голямо чакане. Ако някой от UK ще го поръчва, да знае, че се плащат митнически такси, но удоволствието от покупката си заслужава всяко пенсче. 😁
Много губаво са гo докарали, учудващо, но тук табака  не го усещам толкова осезаемо както е примерно при  Dior TOBACOLOR, Byredo Tobacco mandarin и други. Съвсем леко загатната опушеност,
 заоблен някак, всичко усещам като съставки, но нищо не изпъква, няма водеща нотка. Ама как го описах само😂
Лошото е, че и от мострите си харесах Red Hoba, Naxos, Alexandria ll...трябва да почвам да обзавеждам градинката барака, че скоро ще ме разквартироват там. 😁

Прекрасна снимка, честно казано имах голямо желание да го отстрелям с кърпа на очи, обаче тубероза не харесвам никак, тя мен - да.
Това ме възпря да си запълня 1861 колекцията. С нетърпение чакам повече мнения преди да си поръчам мостра за тест.

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 07:20 от Lewiss

Общи условия

Активация на акаунт