Парфюмни размисли и страсти (април 2021 г.) - 259

  • 73 809
  • 960
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 364
Аз днес се сдобих с Делина, мостричка на Мемо Марфа и Биредо. Ще се отдам на празнично тестване.
Пръснах Делина веднага, но в бързината съвсем изключих,че на същото място имам Бакара от сутринта, та се получи някакъв невероятно странен и същевременно пристрастяващ микс. Не мога да спра да си мириша ръката. Ту едното надделява,ту другото, абе невероятна работа.

Освен хубавото ми настроение,заради новите аромати, не мога да не споделя,че много щастливи ме правят страхотните потребители тук. Получих нещата от размени с Пепел6ка, няма как да не споделя с вас колко мила съфорумка е и колко красиво ми поднесе всичко. За информация аз търсих само Делина, всичко друго бе подарък!
Абе страхотен е този форум, страхотни,позитивни потребители,които споделяме една и съща страст!

# 901
  • Мнения: 5 086
Дами, нали не греша, че Делина ексклузив е с розовата течност?

# 902
  • Франция
  • Мнения: 898
Дами, нали не греша, че Делина ексклузив е с розовата течност?
Да, течността на Delina Exclusif розовее, за разлика от Delina, която е прозрачна.

# 903
  • Мнения: 566
Дами, нали не греша, че Делина ексклузив е с розовата течност?
Имала съм няколко отливки на Делина, както и на Ексклузив, и течността във всяка беше еднакво розова.

# 904
  • Мнения: 5 086
Ето ги 3те Делини.  Но защото бях много самоуверена,  че няма как да ги объркам, ме домързя да ги надпиша Close Розовата мисля е ексклузива

# 905
  • Мнения: 926
Искам и да благодаря на всички съфорумки, които споделиха щедро с мен мостри на аромати, няма да ми стигне мястото да ги изброя, но може да се пробвам по-късно, а последната, която ме трогна страхотно, е Радика Heart

# 906
  • Мнения: 2 848
Отдавна съм хвърлила око на парфюми S.T.DUPONT.Бихте ли ми препоръчали нещо на марката,нещо което си заслужава да се пробва и да се купи евентуално и ако може малко повече инфо за марката,как ви се струват като трайност..Да е подходящо са топлите месеци и за по хладно време.Благодаря на отзовалите се с препоръка!

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 18:08 от Mimeto74

# 907
  • Мнения: 926
Отдавна съм хвърлила око на парфюми S.T.DUPONT.Бихте ли ми препоръчали нещо на марката,нещо което си заслужава да се пробва и да се купи евентуално и ако може малко повече инфо за марката,как ви се струват като трайност..Да е подходящо са топлите месеци и за по хладно време.Благодаря на отзовалите се с препоръка!
аз обичам и си оставих само vanilla and leather и Pure bloom. И двата си купих без предварителна проба. Каквото и да изберете, всички са много мощни.

# 908
  • Мнения: 2 218
Аз си получих мостричките от Мемо и съм влюбена не в един, а в два аромата.
Марфа е най-красивият портокалов цвят с тубероза, който съм срещала. А другият, който ми хареса, е Siwa, в който усещам нарцис, канела и ванилия - уникален е.
Granada е ужасен индолов жасмин, който в един момент кротва, но не мога да го изтърпя.
Sintra почва ужасно синтетично, но в драйдауна напомня на Love на Kilian.
Тамариндо ще го разучавам утре, че за днес ми стига.

# 909
  • Мнения: 1 251
Отдавна съм хвърлила око на парфюми S.T.DUPONT.Бихте ли ми препоръчали нещо на марката,нещо което си заслужава да се пробва и да се купи евентуално и ако може малко повече инфо за марката,как ви се струват като трайност..Да е подходящо са топлите месеци и за по хладно време.Благодаря на отзовалите се с препоръка!
аз обичам и си оставих само vanilla and leather и Pure bloom. И двата си купих без предварителна проба. Каквото и да изберете, всички са много мощни.

И двата са страхотни! Днес се любувам точно на Пюр Блуум.
Пърфект табако също е страхотен.

# 910
  • Мнения: X
Джентълмените напоследък се позагубиха тук Simple Smile вместо тях споделям кратки впечатления от трите парфюма, които поръчах за младата мъжка част на фамилията Simple Smile Trusardi Black Extreme е цитрусово-ароматно-кожен, с пикантни нотки, много хармоничен и добре смесен, мъжествен и доста универсален като възраст за носене - става и за млад, и за възрастен мъж. Много хубав парфюм, без да е олфактивна брадва за сетивата и финансова такава за джоба, изключително бюджетен за качеството си. Става за подарък с красивата си кадифена черна кутия със златни надписи (без да е кич).
Другите са два Ямамото - Yohji For Men и His Love Story. 30-тички тоалетни води с учудващо добра трайност, първият подплатен с хубава кожа и велур в сърцето, с цветове салвия и (ха де) здравец или мушкато, ама май е здравец с тия омотани описания на ФР, с цитрусово начало. Вторият - с грейпфрут и билково зелено от лавандулата и ментата и меки подправки в сърцето. И двата парфюма са с типичните ветивер и сандалово дърво в базата, с малко остро начало в първите секунди, което много бързо се превръща в мека и луксозна миризма на изкъпан небрежно елегантен мъж. Моите диванета се офъщяха с двата Йоджи, че другото било "по- така като за парти", а аз не се стърпях и ги намлясках по брадясалите бузки.
Опаковките на Ямамото заслужават отделно внимание, минималистични, издържани в черно и сиво с подписа и характерните дизайни със загръщане - такива, че в първия момент се шашкаш как се отваря тази чудна кутия. Също много подходящи за скромен и нискобюджетен подарък, предвид смешната им цена в Makeup на фона на достатъчно високото качество на двата парфюма.
"Неговата любовна история" е достатъчно мек и дискретен, за да се носи и от дами. В момента съм с него (така де, не останах ненапръскана Simple Smile)

# 911
  • София
  • Мнения: 17 941
Essence pure става за лятото. Сладни, но е сочен и свеж същевременно.

# 912
  • София
  • Мнения: 602
Отдавна съм хвърлила око на парфюми S.T.DUPONT.Бихте ли ми препоръчали нещо на марката,нещо което си заслужава да се пробва и да се купи евентуално и ако може малко повече инфо за марката,как ви се струват като трайност..Да е подходящо са топлите месеци и за по хладно време.Благодаря на отзовалите се с препоръка!

Още 1+ глас за Vanille & Leather.  Royal Amber също много ми допада, но и двата не бих ги носила през топлите месеци, а по-скоро есен-зима. В Pure Bloom туберозата ми идва една идея по-натрапчива, но по принцип е харесван парфюм, може и теб да те заплени.

Да попитам аз, за вас има ли такова голямо значение външния вид на бутилката? Напоследък се усещам, че видя ли красива или дори изчистена симпатична бутилка и парфюмът вече ме е спечелил с 1/2 глас. Grinning Не че е решаващ фактор, но определено ме предразполага. Както с изисканите гурме ястия, които трябва да са поднесени с декорация и оформени красиво, за да те предразположат. Simple Smile

# 913
  • Мнения: 1 408
https://www.youtube.com/watch?v=5PC68rEfF-o
"Бях хипнотизиран от странна наслада под люляково дърво."

Така е представен новият ми любим пролетен парфюм на официалния сайт на Phaedon.
Наскоро се запознах с Rue des Lilas /във Фрагрантика и в някои сайтове е даден като Rue de Lilas, което не е вярно/ и не можах да устоя на изкушението. En passant може да е перфектния люляк, но този си е моя така дълго търсен. Също толкова естествено звучи като En passant, но го намирам за по-цветен и по-малко зелен, някак по-топъл. Усеща се и момина сълза, мен не ме дразни. Харесващите люляк, които не го познават, си струва да го пробват. А мен ме е яд, че съм го пропуснала /не може да не е коментиран в темата/.

Само красива бутилка досега не ме е карала да купя парфюм, ако самият той не ми харесва. Иначе красивите бутилки носят определено допълнителна наслада за мен.

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 21:09 от Фенси

# 914
  • Мнения: 6 930
Фенси, направо ме удари в сърцето с Jeff Buckley. Това ми е един от най-най любимите артисти за всички времена. ❤️
Сега, заради това, ще ме караш да диря този люляк 🤗

Общи условия

Активация на акаунт