Искам да си похваля дъщеричката.

  • 2 623
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Аз лично не виждам нищо нелогично в обясненията:)

Даже доста се поусмихнах:) Какво точно те притеснява в нейното поведение?

Мали какво ли ни чака.... Дали да не започнем тема със сладурански неща направени от нашите деца? Пък и защо да само сладурански?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 324
Какво точно те притеснява в нейното поведение?
Притеснява ме, че всички проблеми се въртят около голи дупета. Умирам от срам пред госпожите.

# 17
  • Мнения: 863
Какво точно те притеснява в нейното поведение?
Притеснява ме, че всички проблеми се въртят около голи дупета. Умирам от срам пред госпожите.
Няма от какво да се притесняваш ralissa. При нас е по абсолютно същият начин, само за дупета и п...и се говори Mr. Green За тази възраст е нормално, Тея ще ти отговори по-подробно, и мен  преди ме беше срам, но госпожите в градините са наясно  с тези неща, така че...  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 533
Рали, споко Simple Smile

Всичко е наред, няма защо да се притесняваш. Децата в тази възраст яко ги тресе Едиповия комплекс във всичките му вариации - "Мамо/Тати, ще се ожениш ли за мен?", голи дупета, как се раждат бебетата, какво имат момиченцата и моченцата и т.н

Най-вероятно първия път, когато го е направила, сладураната е видяла, че всички са й обърнали внимание и това й е харесало Simple Smile Така че защо да не го направи отново и отново и пак да привлече вниманието към себе си?

Поведението й само по себе си не  е притеснително, така че спокойно Simple Smile А за госпожите - хич да не ти пука. Да не е първото дете, което прави така?

# 19
  • Мнения: 7 263
Ехеее - Честита Ви радост Живе!!!
Все така да върви малката хубавица в първите редици!!!
Одавна не бях влизала и все хубаво новини гледам!
Какво стана правихте ли питка ?


Моята шматка грабна дървена лъжица Tired и безкрайно ме разочарова Tired.


Хехееее  Ню, защо се притесняваш тогава детето явно няма да остане гладно, за мен това е посланието!
Спокойно интерпретацията е важна!

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
  bouquet
Да ти е жива и здрава малката щерка
та тупурката крачета и айде лбеко и безаварийно Wink
много са хубави брата и сестрата на снимката - толкова са сладки... дано и моите мъници се обита така

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Хвалете се, хвалете се... А, аз?
Дъщеря ми на 3 год. и 9 мес. кара децата да си свалят гащите в детската. На въпроса ми "защо", казва "за да видя, дали са им чисти дупетата". Вчера самата тя си е свалила гащите и си е показвала задника. На въпроса ми "защо", отговора беше "исках само да се загащя". Преди няколко месеца, пак в детската, тръгнала да ака и извикала едно момченце да й избърше дупето. На въпроса "защо", "защото не мога да се избърша хубаво и да не си изцапам гащите".
Спрете да се смеете и казвайте какво да правя!
Теааа, помооощ!

според мен ако не й обръщаш внимание е най-добрия вариант
като загуби аудитория ще спре - а и като се "насити" на голи дупета ще й мине
Теа ти е казала защо става така и най-добрия начин според мен освен подробно обяснение е липсата на внимание от твоя страна - т.е.е да не се шашкаш щото това е целта Wink
а и още нещо - имате ли бебе? щото това с бърсането на дупето и да провери дали е чисто или е от там или от това, че вие така правите с нея /ако скоро сте свалили памперса/ - помисли дали й е приятно и ако това й е неприятно се въздържайте да я проверявате
успех и споко

Общи условия

Активация на акаунт