Само към суеверните...

  • 7 281
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ма да не намеквате че е време за лунна диета? newsm78
УУууффф дано да не е на лошо, пускам си айтозлията и го заглушавам hahaha

# 16
  • Мнения: 5 622

 Що си пълните главите с глупости бе хора?  ooooh! Нищо не вщае кучето като вие. Споко.

# 17
  • Мнения: 818
Вече трети ден пред нас вие един помияр( от една година е на нашата улица, хранят го едни комшии).
Mи гладно е иска си яденето животинчето,то ако всяка вечер го хранят,а 1-2 вечери са забравили,то си иска дажбата.Хайде стига с тия суеверия. Hug

# 18
  • в къщи
  • Мнения: 467

 Що си пълните главите с глупости бе хора?  ooooh! Нищо не вщае кучето като вие. Споко.
Точно.Тва за кучетата пък отде го измислихте. newsm78И веднага се почнаха интерпретации... #Crazy

# 19
  • Мнения: 3 569

Баси ... Кви думи знаеш ...
  Peace

# 20
  • Мнения: 35 967
на жувотината някой й е стъпил на опашката, а вие - на смърт, на 'нам-си-к'во-си!

# 21
  • Мнения: 1 517

 Що си пълните главите с глупости бе хора?  ooooh! Нищо не вщае кучето като вие. Споко.
Щото ако слушаш няколко дни или нощи подред, колкото и да не вярваш, ти става едно такова зловещо  #Crazy  Sick
Сега се сетих: предната чистачка в нашата фирма казваше, че вщае или смърт (пред чиято къща е, щото туй дето ние го слушахме не си беше пред тях, ами на друго място), или природно бедствие.

# 22
  • Мнения: 4 392
Има някаква мъка животинчето. Вият, ако са загубили стопанин, например, от болка, от глад. Логично е, нищо не вещае, според мен.
Ако беше кукумявка обаче, щях да се стресна, не защото вещае смърт, а защото наистина е много зловещо... Close

# 23
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Истината е , че преди два месеца чухме кукумявка ( по точно мъжът ми я чу) и на другият ден почина комшийката в съедната къща точно до нас ( кучето вие между тяхната и нашата къща). Жената беше на 39 гд и почина внезапно от инфаркт. За това почнах да се замислям, въпреки че до този случай не ми беше минавало и през ум такова нещо ooooh!

# 24
  • UK
  • Мнения: 1 351
Животните усещат нещата и вият от мъка а не от нещо друго. Те тъгуват тогава още преди да е станало, просто кучетата са около нас и за това ни прави голямо впечатление. Дядо ми ( лека му пруст ) преди да влезе в болницата котето му 3 дена не ядеше, не пиеше вода, не можеше да спи, не се доближаваше до него. Той даже се учуди понеже тя спеше при него   Cry
 Говорим за кучета защото те просто си показват мъката... даже казват, че виждат смъртта да влиза в къщата и за това вият...  Cry

# 25
  • Мнения: X
аз си спомням какво пише Марк Твен в "Том Сойер":
според Том кучето вие на смърт за този, срещу когото се е обърнало
ама това е само книга все пак и е пълна с разни негърски поверия ......

# 26
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
аз си спомням какво пише Марк Твен в "Том Сойер":
според Том кучето вие на смърт за този, срещу когото се е обърнало
ама това е само книга все пак и е пълна с разни негърски поверия ......

Е внесе малко успокоение в душата ми.Сега като се замисля не беше срещу нас Thinking

# 27
  • Мнения: 636
Пак като вие кучето добре, не е като съседите отгоре дето се скъсват от секс и тя вие като кучето на вашите съседи 

Crazy
често съсипа ме от смях

# 28
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
За виещо куче, нищо не съм чувала. Виж кукумявката е друго нещо... Най-вероятно е от пълнолунието, може да е наранена животинката, причини бол...

# 29
  • Мнения: 1 462
Кукумявката е в отпуска, затова.  Кучето замества.

Общи условия

Активация на акаунт