Изпитани сайтове за парфюми - април 2021

  • 79 305
  • 844
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 391
Благодаря много за подробната информация!

# 406
  • София
  • Мнения: 6 726
Страхотно!

А как става поръчването на самия сайт?
Това е сайта им. Поръчки се правят или през контактната форма или през фейсбук страницата. Доставката е 15 евро. Прави се банков трансфер, като вариант е и пейпал, но те трябва да изпратят фактура към потребителят, което оскъпява поръчката. Аз избрах да им преведа с Револют, тъй като те получават сумата на момента и нямам никакви такси.
http://www.placevendome.be/en/home/

А цени къде могат да се видят или се пита за конкретен парфюм?

# 407
  • Мнения: 6 930
От Нотино и аз веднъж имах такава случка, също миналата година. Беше странно, защото в поръчката си бях записала адреса, но май от спиди самоволно бяха решили да го оставят в офис. След това не ми се е случвало повече. Предполагам, че ако цъкнете опцията за подарък, няма да има такава издънка.
Твърде вероятно да е врътка на Спиди. С много покупки така са ми правили. Даже съм се свързвала с националния телефон, защото още в 9 сутринта ми пишеха, че нямало никой на адреса - да си го взема от офиса и ме убеждаваха, че не съм си вдигнала телефона. Това ми го направиха 5 поредни пъти, защото живея близо до офиса. След подаденото оплакване - ми се обадиха да ми се извинят, че телефонът на куриерът бил развален. Как пък не-всяка седмица да му е развален.
Прилича ми на случай на мързелив куриер.. 😆

# 408
  • Мнения: 566
А цени къде могат да се видят или се пита за конкретен парфюм?
Цените са абсолютно същите с официалните сайтове на марките, които предлагат.
Но ако не намерите нещо, със сигурност ще ви отговорят почти веднага.

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Нероли Амара в Парфимо с кода става 107лв.Мисля, че е суперска цената и е продукт, Иве ще действаме ли.Sparkling Heart

# 410
  • София
  • Мнения: 17 775
Allure edp тестер на 154 в makeup Simple Smile

# 411
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Ха, ха... Кристалче, днес отстрелях Classique Essence. Ще се разоря. Имам проба и 2 пъти го тествам, стои ми близо до кожата, но казват че излъчвал много добре. Може би сега не му е сезона. Но аромата е един път, та реших да му дам шанс с напръскване, а и все го изпусках. 😊😌

Ти ще вземаш ли Амарата? Как е при теб като трайност?

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 19:23 от iv4enceto_91

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Добра беше трайността, но съм го тествала отдавна.Ще ходя пак и може да го поръчам.Mask

# 413
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
При мен след 3 часа изчезва, но като цяло за тази линия отзивите са такива. И другите 2, които пробвах миналия месец издържаха толкова. Поне са дамаджани, ще има да се поливаме. 😁😁

Между другото, къде зачезна Милен? 😳

Днес дойде поръчката от Нотино в голям кашон, всичко беше увито в бабъл фолио безупречно и отгоре имаше големи уплътнители. Без забележка съм.



Отново съм разочарована от гет.бг
За трети път в рамките на два месеца поръчвам и ми се обаждат, че парфюма не е наличен. Питам същата госпожа защо пак не са си актуализирали наличностите.... Ами имали много друга стока в склада и не можели да смогнат колегите. 🙄🙄 Видях че уж 'имат' Classique Essence тестер за 78 лв, но едва ли е наличен. 😂

Появила се е новата Ескада в парфимо, но цената е ужасна. За тоя компот. 😳

# 414
  • Мнения: 1 379
Поръчах новия Angel от my origines, ще споделя отзиви, когато дойде. Надявам се, че всичко ще е наред Simple Smile

# 415
  • Мнения: 2 596
Поръчах новия Angel от my origines, ще споделя отзиви, когато дойде. Надявам се, че всичко ще е наред Simple Smile

С превозвач и с българска карта ли поръчахте 🤔 Да знам дали да си правя труда 😅

# 416
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Лакост в Дъглас или БЗ има ли?
Нищо на марката не съм пробвала, та сега видях това в парфимо... Но този път те са се оляли с цената за сметка на Нотино.


# 417
  • Мнения: 1 379
Поръчах новия Angel от my origines, ще споделя отзиви, когато дойде. Надявам се, че всичко ще е наред Simple Smile

С превозвач и с българска карта ли поръчахте 🤔 Да знам дали да си правя труда 😅

С превозвач от Германия. Платих с револют.

# 418
  • Мнения: 3 689
Между другото, къде зачезна Милен? 😳
Ивче, честити красоти! Откакто започнахте да пазарувате с кашоните, ти и още една потребителка тука, няма да и споменавам името (tuali),  ми е лекинко трудно, но ще го преживея някак.Laughing

notino - код ONLINEPROMO5BG - 5% (за ненамалени продукти) валиден до 18.04.2021г.

# 419
  • Мнения: 642
В makeup се появи Elie Saab Le Parfum In Whitе.
Good Girl Legere - 80мл. 101лв.

Общи условия

Активация на акаунт