Изпитани сайтове за парфюми - април 2021

  • 79 297
  • 844
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 018
Има ли кодове за Escentual?

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 5 937
Кодовете ги обявяват на сайта си.

# 452
  • Мнения: 1
Здравейте, попаднах на тази хубава тема чрез гугъл и реших да попитам. Търся си парфйм. Намерих го в нотино за около 75лв и в парфимо за 37лв. Притесни ме голямата разлика в цената. На кой сайт да се доверя? Нямам много опит.

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 15:14 от maroshka

# 453
  • Мнения: 2 822
И двата са точни,не съм попадала на менте до сега( поръчвам и от двата ).Вземам където е по-изгодно.В случая ти е по изгоден Парфимо.

# 454
  • Мнения: 2 613
Здравейте, в Емаг има 22% на парфюми, предлагани от тях. Спомням си, че коментирате Lataffa, как са като аромати? Изглеждат ми "тежки "
Ако има някое като Омниите или цветето на Кензо, моля да споделите
Нещо по-свежо искам да си купя, че доста време съм с girl of now и леко ми е поомръзнал.

# 455
  • Мнения: 2 107
Доволнa отново,от Парфимо.Опаковано перфектно
На това Азаро, защо течността му е толкова червена, по парфюмериите съм го виждала бледожълт. Такъв е и във фрагрантика.

# 456
  • Мнения: 4 422
Жълт трябва да е. Може би от снимката ?

# 457
  • Мнения: 2 822
Качвам дъното,запечатан беше с празен ход.Малко по тъмно жълт е,но не чак толкова тъмно като на снимката.
Дано само не се окаже менте,че тъкмо похвалих Парфимо.

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 17:42 от Mimeto74

# 458
  • Мнения: 913
Здравейте, попаднах на тази хубава тема чрез гугъл и реших да попитам. Търся си парфйм. Намерих го в нотино за около 75лв и в парфимо за 37лв. Притесни ме голямата разлика в цената. На кой сайт да се доверя? Нямам много опит.
абсолютно нормална разлика, нотино са по-скъпи в повечето случаи. Но пък там можете да върнете отворени и пробвани продукти

# 459
  • Мнения: 8 462
Този парфюм би трябвало да е почти пълно копие на Бакара руж. Чудя се, как досега не е изкупен на тази цена. В сравнение с Бакара е направо без пари. В случай, че отговаря на описанията във фрагрантика.
https://www.parfimo.bg/tiziana-terenzi-spirito-fiorentino-parfyum-100-ml/

# 460
  • Мнения: 2 255
Някой скоро спомена за нов парфюм на Issey Miyake с люляк. Има ли го някъде за поръчка?
С En Passant не се разбрах. Имах 10 мин люляк и после се превърна в White Suede.

# 461
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Видях че са го заредили във Феери при нас. Ще ходя другата седмица да го тествам.
https://parfium.bg/issey-miyake-a-drop-d-issey-parfyum-za-jeni-edp

Както и в Дъглас
https://douglas.bg/issey-miyake-drop-d-issey-conf-57975

Между другото, звънях през седмицата до Дъглас да ги питам за някои нови аромати. Казаха че очакват Libre EDT в края на май, както и новия DKNY Coconuts about Summer. Не бяха сигурни за лимитката на Angel, защото миналата година не са получили. Забравих да питам за новите Алегории, но Nectar от Роклите няма да дойде. Момичето беше много любезно и определено си разбираше от работата. Каза че е само за френския пазар и произведен в ограничени количества.
Новото Дейзи ще е налично в Дъглас само. Понеже не бях наясно дали марката я има в Бютизон, си питах. 😊

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 20:48 от iv4enceto_91

# 462
  • Мнения: 3 922
Привет!
За Елинор има ли актуален код в момента?

# 463
  • Мнения: 5 080
lovelinor, но го въведи, а не да копираш. Няма мин сума на поръчка

# 464
  • Sofia
  • Мнения: 3 783
В Parfium.bg допълнително 5% намаление и на вече намалени продукти с код ДНЕС5, валиден само за днес.

Общи условия

Активация на акаунт