Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (109) - април 2021

  • 149 366
  • 2 885
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Мнения: 679
Еха, не съм печелила от форумна игра от 2 години, сега съм с ваучер за English home, тъкмо си правим нова кухня и имам нужда от нови и свежи неща

# 2 836
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
От магазин ХИТ - София имат капсулите и имат и тяхна си промоция със скреч карти, аз съм Термо чаша от там


За играта на Costa - откъде купихте? Търся капсулите. Hug

Супер! Обаче съм от Пловдив Confused Мисля да мина през Кауфланд да видя.

# 2 837
  • Мнения: 3 413
ДА СЕ ГРЪМНАТ!!! Колкото дадоха предните хлебопекарни, пак с покупка на 2 броя сокове 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

# 2 838
  • Мнения: 772
Понякога наистина някои неща идват при нас в правилното време. Simple Smile
Аз се изнервих вчера с играта на Ейвън в инстаграм с червилата. Не стига, че изтеглили една без червило, а друга печели два пъти като има и други участници. Rolling Eyes Писах им, но няма отговор. Много се дразня на такива несериозни организатори, затова не искам да участвам в игри със снимки.

# 2 839
  • Мнения: 3 788
Благодарим на всички участници в нашата Великденска игра! Желаем ви светли и топли празнични дни и пълни кошници!

Ето и късметлиите, които ще получат кошница с 5 любими Loacker продукти:

Plamena Stefanova p***5@abv.bg
Nadezhda Kordova n***n@abv.bg
Sasho Max s***3@mail.bg
Dinka Kostova d***a@mail.bg
PetYa Atanasova p***6@abv.bg
Bobi Ivanov b***9@abv.bg
Ганка Христова g***i@abv.bg
Mina Madjarova m***a@mail.bg
Тихомира Петрова t***7@abv.bg
Vanya Ivanova v***a@abv.bg

Моля, изпратете ни на лично съобщение точен адрес и пощенски код, име и мобилен телефон за връзка на куриерите с вас. Доставките за безплатни за получателите.

# 2 840
  • Мнения: 1 164
Някой вчера писа, че има мейл от Либрес. Това означава ли, че вече са качени новите печеливши? Много е тъпо така, като не ги делят по тегления Simple Smile

# 2 841
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 753
Мноо вяло тука Simple Smile
Щот 100 игри приключват днес и всички заети с регистриране.
Пък аз с температура  и отпаднала чакам някой да ме развесели.. Мрън.

# 2 842
  • Мнения: 3 788
Аз съм на спечелена почивка от игра хотела е шумен,горещо е и вали,а детето един час рева от болки в корема.
Няма да развеселя никой май:blush:

# 2 843
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Имам свободен код за Каменица ако на някой не му достига

# 2 844
  • Мнения: 772
Аз всеки ден съм заета да тагвам в инста. Smile Дано от понеделник пуснат по-интересни игри. Само да не раздават пак брандирани чадъри и хавлии..

# 2 845
  • Мнения: 397
Имам ваучер от Emag за 10 лв., който няма да ползвам. Ако някой го иска, да ми пише.
Може да се ползва до 01.05 само при покупка на продукти, предлагани от eMAG с изключение на разопаковани и адаптирано мляко (храни за кърмачета).

# 2 846
  • Мнения: 917
Как използвахте Gift card от Perfumeri douglas за онлайн поръчка.
В сайта пише
» Мога ли да платя с Gift Card за онлайн поръчка?
› Да, можете, но само ако вашата Gift Card има CVC код. Наличността в картата трябва да се равна или по-голяма от стойността на поръчката. Не може да се прави комбинирано плащане.

За мен това значи че или пазаруваш точно за 50 лева( не знам със доставката ли) , или ти остават някакви пари в картата и след 6 месеца почва да ти тече такса поръчка.
Много смотана работа , ако е така

# 2 847
  • Мнения: 19 017
5000 MB от Виваком в приложението.

# 2 848
  • Мнения: 221
5000 MB от Виваком в приложението.
може ли, благодаря

# 2 849
  • Мнения: 19 017
5000 MB от Виваком в приложението.
може ли, благодаря

Ами те са в приложението и се активират за твоя акаунт Simple Smile не може да се подаряват.

Общи условия

Активация на акаунт