Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (109) - април 2021

  • 149 328
  • 2 885
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 397
Сигурно е Руска Simple Smile

# 61
  • Мнения: 9 481
Естествено, няма ме.
В София мел как го разбирате - намирате картинка на печалба и гарантирано се печели нарисуваното, а не е томбола? Ще падне едно ровене в брашното в Кауфланд 😀
https://konkurs-bg.blogspot.com/2021/04/specheli-nagradi-prolet-sofia-mel.html?f … WiKJTymjw&m=1

В условията пише "въведи кода от стикера в пакета брашно"...:
https://promo.sofiamel.bg/

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Естествено, няма ме.
В София мел как го разбирате - намирате картинка на печалба и гарантирано се печели нарисуваното, а не е томбола? Ще падне едно ровене в брашното в Кауфланд 😀


 Аз не я разбирам малко тази игра - има кодове вътре и в сайта им се проверява дали печеят или вътре в пакета има снимка/надпис ако има награда. Тези кодове или награди в горната или долната част на пакетите са?

# 63
  • Мнения: 9 481
Естествено, няма ме.
В София мел как го разбирате - намирате картинка на печалба и гарантирано се печели нарисуваното, а не е томбола? Ще падне едно ровене в брашното в Кауфланд 😀


 Аз не я разбирам малко тази игра - има кодове вътре и в сайта им се проверява дали печеят или вътре в пакета има снимка/надпис ако има награда. Тези кодове или награди в горната или долната част на пакетите са?

https://promo.sofiamel.bg/tos

# 64
  • Мнения: 78
Естествено, няма ме.
В София мел как го разбирате - намирате картинка на печалба и гарантирано се печели нарисуваното, а не е томбола? Ще падне едно ровене в брашното в Кауфланд 😀


 Аз не я разбирам малко тази игра - има кодове вътре и в сайта им се проверява дали печеят или вътре в пакета има снимка/надпис ако има награда. Тези кодове или награди в горната или долната част на пакетите са?

всичко е описано в правилата на играта.

Скрит текст:

# 65
  • Мнения: 718
С 1 повтарящ номер.....
Печеливши за SAMSUNG Galaxy S20:

0896 671 XXX
0888 280 XXX
0879 363 XXX
0896 671 XXX
0884 446 XXX
0895 782 XXX
0876 099 XXX
0889 155 XXX
0889 895 XXX
0899 339 XXX
От Милка! Дано някой се познае.
Имаше такива и при слушалките, но не може да се докаже, че са един и същ номер.

# 66
  • Мнения: 2 682
Честита тема!
Купих вчера два пакета брашно за козунак на София Мел и познайте дали имаше нещо вътре. Grinning А брашното им, което е 1,60 е това за пицата. От него също бих взела, но за момента не съм виждала от новата промоция.
Очаквам само тегленето на 3в1, не че имам големи надежди, защото не съм с чак толкова бележки.
От колата с ваучера за Зора си взех ютия, пристигна вчера. Ще я пробвам днес.
Усмихнат и късметлийски месец!

# 67
  • Дупница
  • Мнения: 285
Да. И при мен не сеж отваря.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 234
В София Мел наградите са моментални, ако има стикер - печелиш

От правилата :
 За да упражни правото си за получаване на спечелен ваучер или хлебопекарна участникът трябва да се регистрира чрез платформата за Промоцията на сайта www.sofiamel.bg и да приложи ясна снимка на стикера, с който печели, както и да въведе точно кода от стикера

# 69
  • София
  • Мнения: 1 244
Здравейте,  късметлийски месец на всички!

В Милка с 13 бележки... тотално нищо, но поне продуктите са вземани за поводи, а и на промоция, така че не ме е яд (поне не много, хаха, все имах някаква надежда...)

Минавам да постна една нова игра, която мисля, че я няма.

https://www.rauch.cc/bg/produkti/bravo/bravopromo/




Поздрави.

# 70
  • Мнения: 283
Благодаря за новата.плекрасна тема. Дано да донесе много късмет и желани награди. Simple Smile  имен не ме харесватот милка , но пък и скоро нямя да ги купувам. Може брашно да взем макар че напоследък рядко го ползвам. На.мен тази едмица ми се усмихна късмета в инстаграм. Точно когато най-малко очаквах. Късмет и бъдете здрави.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 522
Някоя от Вас има ли за размяна код за Тефал за Техномикс 😇😇😇

# 72
  • Мнения: 858
Днес получих пратката от VIDAS със студен чай 4 стека по 12 бутилки. Пробвах праскова с жълт кантарион и мурсалски чай с лимон, харесват ми. Другите два вкуса нар с черен кимион и смокиня с листа от смокиня съм ги опитвала от безалкохолните така че не очаквам да има разлика  освен, че няма да са газирани.

# 73
  • Мнения: 227
Много ясно, но остава едно чувство на разочарование. Дори и да са различни номера, от толкова много хора които са играли, 2 номера почти еднотипни...
С 1 повтарящ номер.....
Печеливши за SAMSUNG Galaxy S20:

0896 671 XXX
0888 280 XXX
0879 363 XXX
0896 671 XXX
0884 446 XXX
0895 782 XXX
0876 099 XXX
0889 155 XXX
0889 895 XXX
0899 339 XXX
От Милка! Дано някой се познае.
Имаше такива и при слушалките, но не може да се докаже, че са един и същ номер.

# 74
  • Мнения: 1 449
Благодаря за новата тема! Успешен и късметлийски месец!
Аз от началото на годината не съм спечелила нищо...
В КК сме с ужасно много опити, спрях да ги броя, но вече надвишаваме 50 броя и не пусна ваучер.. Много съм разочарована, защото сме си я купували колата и ми се искаше само един и да приключвам, но..такъв ми бил късмета.
Участвам само с една бележка в Боровец, колкото за спорта. Този малък тв изобщо нямам какво да го правя.
Дано този месец ми донесе нещичко, дори и дребно!

Общи условия

Активация на акаунт