И сега - щесе лъжем ли или ще се конфронтираме...

  • 1 345
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Направи се на ударена следващия път и кажи, че на детето не му харесва и отказва да яде.

# 16
  • Мнения: 111
А ние с нашата педиатърка така и не сме разговаряли на тема храненер тъй като указанията се даваха от сестрата. От утре давай това и това, аз кимам и толкоз. Никай нищо не ме пита. Иначе и аз все мислех какво да отговарям, ако евентуално стане дума.
Това са твърде формални отношения и жалко, защото са безполезни. Cry

# 17
  • Мнения: 8 917
Прави това, което ТИ сметнеш за добре, а не педито ти Peace

# 18
  • Мнения: 11 007
И тогава тя излезе с гениалната комбинация за захранване: картоф+жълтък+сол+масълце!!!  Shocked 

Чувала съм за захранване на 6-7 месечно дете с кебапче, фиде и русенско варено. feeding
В сравнение с тях картофките с масълце са нищо работа Sick 

# 19
  • Мнения: 988
И най-вече ми е много неприятно, че при това положение явно сама ще трябва да решавам какво, кога и по колко... еми не съм педиатър, да му се не знае... притеснено ми е на своя глава да върша всичко!  Tired

Миличка, ти как точно си представяш да си майка без да вършиш нещата "на своя глава"? Не се страхувай, явно четеш и се интересуваш и имаш желание да откриеш най-доброто, по постинга ти съдя че не си от майчетата които си измиват ръцете с педиатъра. Ами не го мисли тогава! Сама, с търсене на инфо и здрав разум, ще се справиш много по-добре. Педиатърът е лекар, не е диетолог, пък и още Спок го е казал - майката знае най-добре... А и ние сме тук да помагаме.

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Смятам ,че инстинктите ти сами ще те водят и ще намериш правилния път към захранването на бебчето. Hug
абе тия педита понякога #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт