Спам тема(Първоаприлски лъжовен Спам!) - от 01.04. до 30.04.21г.

  • 18 625
  • 1 462
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68 642
Аз па едни тонки с камъчки. Леко кичовско, ма...
"В краката лъснат,
В главата-блъснат.."
Пак по Р  Ралин..та и я  така ще съм...Joy

# 31
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз си харесах нови червила в дм-а, но пак реших, че няма смисъл и пак не си купих. Grinning

# 32
  • Мнения: 11 505
Не видях ако Джаста е показвала, аз съм харесала 2 чифта червени сандали, сигурно ще забърша и двата, само оше малко да се постопли, че да ми дойде музата за сандалети

# 33
  • Мнения: 18 298
Чорапите на Пънч?

# 34
  • Мнения: 146
Обичам Руши. И Лимп Бизкит. Joy Ама наистина. Grinning
манджа с грозде ;д

иначе ше гласувам с празен вот, както обикновено Simple Smile

# 35
  • Мнения: 9 570
И аз чакам едни обувки от Ансуер. Е, добавих и блузка де Laughing Хич не ми се отразяват на харчовете затворените магазини, пак успявам да си наместя парите Laughing

# 36
  • Мнения: 15 311
Кике, не съм показвала. Разчитах на въображението ви. Joy Wink

Тез два чифта си ги бях набелязала от доста време, ама все не им идваше времето и си викам, ако са мои ще ме изчакат, ако ли не, здраве да е и други модели ще има. Е, изчакаха ме. С продавачките се посмяхме, щот ме знаят и викат - ето, на, твои са. Grinning Изчакаха те! Grinning Аз имам и от двата модела, ама в други цветове, но исках и тези в червено. Да си имам, пък и имам с кво да съчетая. Женска му работа. Обаче как олабва жилата, повече от секса. Joy

# 37
  • Мнения: X
Шокирах са...

# 38
  • Мнения: 15 311
Иванов, слънце наше, от какво се шокира, мило?! Че то тук дискусията върви на фронтове. Grinning

# 39
  • Мнения: X
Иванов, слънце наше, от какво се шокира, мило?! Че то тук дискусията върви на фронтове. Grinning
една песничка от тазгодишната Евровизия е с мн малко харесвания Sad За Полша става дума тва ме шокира.

# 40
  • Мнения: 146
трябва да са!

Държа да отбележа силния маркетинг - чорапи с бири и до тях с Че Гевара. За всеки по нещо Satisfied

# 41
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Аз си харесах нови червила в дм-а, но пак реших, че няма смисъл и пак не си купих. Grinning

изненадай на и си ги купи утре ... веднаж са живей Simple Smile

# 42
  • Мнения: 17 616
мислех че аз сам слантце наше

# 43
  • Мнения: 15 311
Ти си нашата необятна Вселена. Началото и края. Няма друг като теб и никой не може да те замести! Heart
Освен, че е първи април и се надлъгваме, горното е истина и е от сърце. Heart
Пп Ама съм четкаджийка, а?! Joy Wink

# 44
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
От сърце всеки може ... дай от дупе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт