Лидл 150 - Априлска цветно-веселяшка (надяваме се)

  • 120 538
  • 2 485
  •   1
Отговори
# 2 415
  • Мнения: 3 168
Хубаво ли е лидълското агнешко? И за агнешкия комплект да кажете, ако някой ги е пробвал?

# 2 416
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 529
Да, няма начин. Изведнъж всички клиенти на Лидл пожелаха сладолед с бадеми, в комбинация с пенливо вино и лук в саксия. Това е причината за празните рафтове.

# 2 417
  • Мнения: 3 942
Прекрасни яйца! Вторите как са направени?

# 2 418
  • Мнения: 69 201
Прави ми впечатление, че прекалено използвате формата за контакт за да се жалвате. И преди да сте скокнали готови за бой, да кажа, че не винаги вината е в служителите. Поръчва се и не идва или идва друго нещо. И при нас няма неща от промоциите. Не съм тръгнала да ги гълча. Знам как е положението и това е. Подадоха ви пръст - хванахте ръката.

За какви цели е формата за контакт?
Мислех че е за обратна връзка.

# 2 419
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Хубаво ли е лидълското агнешко? И за агнешкия комплект да кажете, ако някой ги е пробвал?
Писаха малко по-назад...  на нас ни харесва.

# 2 420
  • Мнения: 69 201
От понеделник ще има друго агнешко..с др.опаковка, ако не е за неделята..може да изчакате. Сигурно и срокът му ще е друг. На сегашното е до втори мисля.

# 2 421
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 529
Комплекта понасмърдява, нормално за вътрешностите. Вкусно стана, мисля че е бил пресен.

# 2 422
  • Мнения: 7 856
Прекрасни яйца! Вторите как са направени?
С перлената и седефената боя.

# 2 423
  • София
  • Мнения: 910
Бях се засилила за сладолед,но май няма да ме огрее.
Пенливото вино не ми хареса-доста сладко ми беше.Кремът за мазане свърши и бих взела на нормална цена.Тесто за пица препоръчвам, наденичките франкфуртери,компотаот белени праскови . Като почна диетата кракът ми няма да стъпи в Лидл.Заклех се😂

Последна редакция: пт, 30 апр 2021, 17:14 от Stеfa

# 2 424
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Да си покажа ментичките аз...  Simple Smile не съм имала толкова хубави, как нищо не ги е нападнало още ...

Лидълската, която купих преди време


Моята си миналогодишна, дето презимува на балкона

# 2 425
  • In transit
  • Мнения: 11 989
Аз пак да похваля розовите домати. Вчера напълних няколко килограма. Киселички и много вкусни, идеални за салата!

# 2 426
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 303
Да се похваля с моите лидълски яйца само че аз взимам от тези ел размер в малките кутии бели а боите са смес Simple Smile
Панираното пилешко филе с корнфлейкс хубаво стана но сложих по парче масло на всяко за да е по-хрупкаво Simple Smile
Скрит текст:

# 2 427
  • Мнения: X
Пробвах ги и трите най-сетне и съм многоо доволна от синия

# 2 428
  • Мнения: 35 182
Хвалете го още синия и хептен ще изчезне Wink
Вчера от 3 кашона имаше само 2 бр сини Рол он-а , забутани в дъното

# 2 429
  • Мнения: 9 492
Прави ми впечатление, че прекалено използвате формата за контакт за да се жалвате. И преди да сте скокнали готови за бой, да кажа, че не винаги вината е в служителите. Поръчва се и не идва или идва друго нещо. И при нас няма неща от промоциите. Не съм тръгнала да ги гълча. Знам как е положението и това е. Подадоха ви пръст - хванахте ръката.

Това сериозно ли?!?!
ЛИДЛ ли го предложи, или клиентите са тропали с крак и са искали?
Щото ако е първото, да поясня че са длъжни след като предлагат нещо, то това нещо да е в целия период на промоция/оферта или както там си го формулирате..ако го няма, говорим за НЕЛОЯЛНА ТЪРГОВСКА ПРАКТИКА, която е наказуема..със санкции Wink

И така - след като нещото, промотирано в брошура, тв, радио...какъвто канал/носител се сетите, го липсва в посочения срок - търся служител/управител-да, не е персонален проблема за служителя/управителя, ама той е представител на веригата-да отнесе въпроса към когото трябва (разбира се, не ги "гълча" - както казах, то е ясно че не са те виновнио); или се оплаквам в контактни форми/телефони/мейли...и преди да ми кажете за онзи опит с инфото със ситен шрифт  "до изчерпване на количествата", ето един нагледен пример с друга не малка верига:
https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Sled-zhalba-na-plovdivch … nalna-bira-956361

Просто се иска по-голяма активност от потребителите...ама не само за покупки Wink

Общи условия

Активация на акаунт