Пазаруване от Amazon - тема №95

  • 53 156
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 841
Някой да е купувал батут от Амазон и да ми препоръча марка/модел?

Не ми трябва голям, просто някъде, където да изразходва енергията Grinning

Нещо такова


Мисля в Метро гледах на сравнително добра цена. За амазон не мога да помогна, но като се сложи доставка и ще се оскъпи доста.

# 256
  • Мнения: 2 165
Успяхте ли да активирате 5 евро с инсталирането на асистента? Включих лаптопа, инсталирах добавката, влезнах в профила и нищо не ми даде Sad Пробвах да направя поръчка за около 40 евро предлагани от Амазон, но при завършване нищо не приспадна. Сигурно не правя нещо както трябва. Писах им, отговориха ми, че съжаляват и да пробвам пак.

# 257
  • Мнения: 811
Натиснахте ли бутона за активиране на отстъпката? Изпълнихте ли всички стъпки, посочени в офертата?

# 258
  • Мнения: 2 165
Натиснахте ли бутона за активиране на отстъпката? Изпълнихте ли всички стъпки, посочени в офертата?
Не съм натискала бутон. Натиснах инсталиране, добави го към браузъра и влезнах в акаунта. Можете ли да ми кажете къде се намира този бутон?

# 259
  • София
  • Мнения: 5 828
Търся дигитална фоторамка за снимки за подарък, не много скъпа.
Нещо да препоръчате?

# 260
  • Мнения: 811
Натиснахте ли бутона за активиране на отстъпката? Изпълнихте ли всички стъпки, посочени в офертата?
Не съм натискала бутон. Натиснах инсталиране, добави го към браузъра и влезнах в акаунта. Можете ли да ми кажете къде се намира този бутон?
Трябва да четете какво са стъпките за активиране на отстъпката. Като инсталирате Асистант, натиснете върху иконката му, ще ви се отвори приложението, скролнете надолу и натиснете върху банера за активиране на отстъпката. Ще ви се отвори сайта в нов прозорец на браузера и вече би трябвало да сте активирали отстъпката, ако имате изискуемите продукти в кошницата, разбира се! Преди това се уверете, че Амазон Асистант е настроен за немския сайт! Това става от менюто на добавката!

# 261
# 262
  • Мнения: 2 165
Натиснахте ли бутона за активиране на отстъпката? Изпълнихте ли всички стъпки, посочени в офертата?
Не съм натискала бутон. Натиснах инсталиране, добави го към браузъра и влезнах в акаунта. Можете ли да ми кажете къде се намира този бутон?
Трябва да четете какво са стъпките за активиране на отстъпката. Като инсталирате Асистант, натиснете върху иконката му, ще ви се отвори приложението, скролнете надолу и натиснете върху банера за активиране на отстъпката. Ще ви се отвори сайта в нов прозорец на браузера и вече би трябвало да сте активирали отстъпката, ако имате изискуемите продукти в кошницата, разбира се! Преди това се уверете, че Амазон Асистант е настроен за немския сайт! Това става от менюто на добавката!
Благодаря много, видях го и го натиснах.

# 263
  • Варна
  • Мнения: 948
Аз пък се пуля от един час и такъв банер не виждам, и не виждам.
Помощ!!!

# 264
  • Мнения: 5 267
Аз пък се пуля от един час и такъв банер не виждам, и не виждам.
Помощ!!!
Не е банер.

# 265
  • Мнения: 5 602
Акцията 7/70 не важи,ако закупите ваучер за себе си.
Не съм убедена и водим кореспонденция с Амазон.

Последна редакция: нд, 11 апр 2021, 00:06 от Трапезица

# 266
  • Мнения: 788
38 номер за 16,40 паунда.
Преди няколко дни писах, че получих в цвят таупе, вчера поръчах и тези за 17,60 паунда. Дори и да не ги задържа, то не се издържа на таз цена. Smile
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B086W442ZT/ref=ppx_od_dt_b_a … mp;th=1&psc=1

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
38 номер за 16,40 паунда.
Преди няколко дни писах, че получих в цвят таупе, вчера поръчах и тези за 17,60 паунда. Дори и да не ги задържа, то не се издържа на таз цена. Smile
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B086W442ZT/ref=ppx_od_dt_b_a … h=1&psc=1

Разкошни са! Дали си отговорят? Аз съм UK 6/39, ще се пукна от яд, че не е намален моя номер. 😁

# 268
  • Мнения: 4 841
Акцията 7/70 не важи,ако закупите ваучер за себе си.
Не съм убедена и водим кореспонденция с Амазон.

Направи си втори акаунт и го активирай там.

# 269
  • Мнения: 5 602
Имам стар акаунт,но не  ми се правят излишни гимнастики. От линка започнах, следвах стъпките,но не отчита системата. Две писма си разменихме . Явно няма да стане при мен. Може пък да не съм допрочела условията,четох по диагонал.

Общи условия

Активация на акаунт