влизам в лудница....сбогом!

  • 1 906
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 429
Айде и аз да се оплача ...
Ние вече рядкоп спим през деня . Вечер заспиваме към 11 с 300 мъки и до 6 поне. Да не говорим ,ч е не ядем въобще , а да не говорим за послушанието , то просто липсва ...

# 16
  • Мнения: 934
ооо, не си сама Laughing
От както ни растат заъбките режимът на лягане тотално се промени.... Преди заспиваше към 21-21.30..Сега---> по-рано от 12-1 не мога да я сложа Rolling Eyes  Не реве, но просто не й се спи,....Стои си с нас в хола, я в кошарата, я на стола, играе си с играчките и не дава никакви признаци за заспиване..... Shocked
Често се буди през нощта, проплаква, върти се, но това вече го отдавам на зъбите....виж....другото се чудя как да си обясня.... Rolling Eyes

# 17
Хех,мен ме пуснаха малко "градска отпуска"..до преди 2 месеца и при нас ужаса беше огромен.До 9м.Алекс си спеше от 8вечер до 8 сутрин,без да се буди.Доказателство за това е,че на 6м. ние го отделихме да си спинка сам(за което не съжалявам!)
Ама около 9м. и половина,като почна да се буди посред нощ(пак си записваше рани4ко) по 4ас-два сме се носили,докато не грогяса и да заспи...Карах на автопилот около месец и половина,то нямаше ден,нямаше нощ  #Splat .....докато не пробиха първите 8 зъбчета,които излязоха по4ти едновременно!!!!И детенце кротна...
Ама в скоро време май пак ще се връщам при вас...като че ли са тръгнали и кътниците(настръхвам само при  мисълта).За сега минаваме само с 1-2 водопоя и по4ти веднага си заспива..пък ще видим!!!!!

# 18
  • Мнения: 17 407
А да ви питам аз: някой да ви е обещавал, че ще е лесно?  Simple Smile Щот на мен не е.

# 19
  • Мнения: 5 468
Ами не е само твоето бебе така. И моето до 5-6-ти месец си знаех, че стане ли 21-22 ч. ляга и става към 8-9 сутринта без прекъсване сън. Сегаааааааааа... заспива в 22 ч. и тъкм осе зарадвам, скача в 24 ч. и се почва до 2 ч. игри, викове, прокряквания разни и тогава заспива вече до сутринта. Лошото е, че нищо не може да я накара да НЕ заспива. Пробвала съм да я държа будна поне до 23ч., че да заспи и да се събуди сутринта. ТЦ! Каквото и да я правя, тя си спи и въобще не й пука. Ако много й досадя, почва да реве и така реве и спи... Та до 2 часа всяка нощ не ми мърда. Незнам дали е от зъбите... Няма наченки на нови зъби. Има си два броя...

# 20
  • Мнения: 1 180
Я да си изплача и аз болката! Бебока засега не ми създава проблеми, но с баткото... Днес баща му го прибра от провинцията и по телефона докато пътуваха ми сервираха, че има "малък" проблем: вчера се набол на някаква игла. Иглата се счупила и парче остава в крака му! Щях да умра!!! Водили го в "Бърза помощ", чоплили го с нещо и ....нищо. Пристигнаха тук и  бам - отидохме в "Пирогов". Прегледи, снимки, упойки, операция, абе, ужас! Искам вече да се маха тази година, че не издържам вече! Вечерта взехме да къпем бебо - гръмна ни бушона. И такива ми ти работи. Въпреки всичко се надявам Новата година да е мнооооооооооооого хубава, пълна с приятни емоции! Пожелавам го на всички вас от сърце!!!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: belinda
не мога повече, отивам в лудница! #Puppy dog


Аз съм там отдавна вече.
добре дошла ! Twisted Evil  Laughing  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт