Как бихте се чувствали, ако разберете, че някой ви е следи

  • 4 233
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 439
Това е някаква мания. Обърни се към полицията. Не е здравословно това държание и не се знае до какви крайности би стигнал въпросният човек.
Какво би направил? Аз обмислям да разкажа на мъжа ми. За полицията мисля, че Ейнджъл има право.
Добре, явно като съм пуснала тема,  ще е хубаво да съм по-обстойна.

Има постове, в които се говори за ревност - пердета, щори и т.н., което ме навежда на мисълта, че не е само виртуално следенето.

И аз искам да съм постоянно пияна, но не става 😆

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 09:40 от Misfit

# 31
  • София
  • Мнения: 38 476
Я дишай! Мене колко хора са ме следили тука, ехеее.
Няма, няма, пък получа някое излияние на Месинджър от някой си, дето се е сетил...

# 32
  • Мнения: 25 600
Първо се убеди, че това е наистина той.
После се убеди, че наистина те преследва.
И накрая се замисли дали не развиваш параноя. Извинявай, но точно така звучиш.

# 33
  • Мнения: 1 625
Добре де, а как разбираш, че следи точно теб?
Във форума има адски много акаунти, но са разпределени по интереси главно. Т.е. нормално е да срещаш в различните теми един и същ потребител. Това не значи, че този потребител следи специално теб.
По какво съдиш, че отношението е лично към теб, а не е съвпадение на интереси?

# 34
  • Мнения: 19 848
Някой май плаче за внимание.
Има много воайори, това не ги прави психопати. Ако не ти се меси и няма явни знаци за присъствието и самоличността му, в полицията само ще ти се подиграват. То и тук звучиш леко налудно, ама айде форум.

# 35
  • Мнения: 3 121
А, ясно. Той всъщност не те следи физически никъде, а само виртуално тук във форума.
Смятам, че това не е истинско следене, а си параноясваш.
Ако не искаш някой да те следи, тоест чете постовете тук, просто недей да пишеш.
Как точно те следи виртуално? Отговаря на всеки твой пост ли? Или ти е казал, че ти чете постовете?

# 36
  • Мнения: 3 439
Първо се убеди, че това е наистина той.
После се убеди, че наистина те преследва.
И накрая се замисли дали не развиваш параноя. Извинявай, но точно така звучиш.
Сигурна съм.

Благодаря на всички ви за подкрепата.

# 37
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Това е някаква мания. Обърни се към полицията. Не е здравословно това държание и не се знае до какви крайности би стигнал въпросният човек.
Какво би направил? Аз обмислям да разкажа на мъжа ми. За полицията мисля, че Ейнджъл има право.
Добре, явно като съм пуснала тема,  ще е хубаво да съм по-обстойна.

Има постове, в които се говори за ревност - пердета, щори и т.н., което ме навежда на мисълта, че не е само виртуално следенето.

И аз искам да съм постоянно пияна, но не става 😆
Майкооо милааа! И кой си нарочила че те следи? Никнейм нещо да дадеш??

# 38
  • Мнения: 6 126
Не съм аз, никой не следя. Те сами ми идват Simple Smile

# 39
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Не съм аз, никой не следя. Те сами ми идват Simple Smile
И аз не съм Wink . Пу пу. Smile

# 40
  • Мнения: 12 760
Ако разбера, че някой ме следи, няма да ми е приятно, ще се чувствам притисната.
Но ако разпозная някого, когото виждам от дъжд на вятър, който не  е проявил интерес да имаме връзка и просто пише / чете бг мама и даже може да ме е разпознал - не виждам какво тревожно следва от това. Не е потвърдил, не е отрекъл и не ме е поканил да се видим. И какво? Чете ме, ми добре, да чете.

Това, че някаква жена се е омъжила, не я прави недостъпна, та мъж да точи лиги по нея от разстояние. Женитбата не вдига зид около жената, не сме 15-ти век. Той може да те ухажва, да спечели сърцето ти и да те разведе, за какво да ти чете неутралните постове и да м*****бира пред екрана? Това ми се струва супер нелепа конфигурация.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Докато само те гледа отдалече и по никакъв начин не ти се меси в живота, няма от какво да се притесняваш.

То и във фейсбук всеки ти следи публикациите и им излизат коментарите ти по групите.
Щом не си е признал чувствата, значи никога не си е заслужавал.
Приеми, че личността ти е толкова интересна.

# 42
  • Мнения: 3 439
Не го възприемам така. Изобщо не мога. Изпитвам ужас.

# 43
  • Мнения: 1 112
пишете му на лично, че сте го разобличили.

# 44
  • Мнения: 19 848
Като го знаеш кой е човека и изпитваш ужас, свържи се директно с него и му кажи да те остави на мира. Кое е толкоз страшното?

Общи условия

Активация на акаунт