Как бихте се чувствали, ако разберете, че някой ви е следи

  • 4 240
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 190
Някой ти е казал -5 години те дебна, щото те обичам? Вярно ли?

# 46
  • Мнения: 9 776
Темата първоаприлска ли е?

# 47
  • Мнения: 10 412
Едва ли някой ще се почувства добре, ако го следят и дебнат. Дори това да е предизвикано от безделие, звучи обезпокоително.
Сещам се за един майтап с колежка, за който дълго се говореше. Колежката - младо момиче, преследвана открито от крайно неподходящ стар ерген. Една вечер тя се прибира и го вижда някъде около дома си. Качва се горе, отваря вратата на балкона и с пълно гърло изкрещява: "Владо, престани да се правиш на борче", затваря вратата и на другата сутрин го клюкари в службата. Дълго време прякорът му беше "Борчето".

# 48
  • Мнения: 12 473
Не знам, а мен това са ми наситина бели кахъри.
Като не искаш да те забелязват, не правиш нищо или не обръщаш внимание на тези, които са фиксирани в теб.
Ти избираш дали да приемеш енергията им и да я отразиш или обратното - да не й обърнеш внимание и да им я върнеш.

Скрит текст:
Уверявам те, това твоето е нищо..
Имам бивш съпруг- психо, който и до ден днешен е вманиачен по мен. Преборих се със следене, дебнене в реала, хаквания, манипулации на чатове, писане по коли, драскане, съобщения на новия мъж и тн. В социалните мрежи също имам купища "твърди" фенове, които съм разпознала като недобри - съм ги блокирала от всякъде, които усещам че са позитивни, съм ги оставила или не им обръщам много внимание.

# 49
  • Мнения: 5 309
Аз какво бих направила? Бих си сменила регистрацията. Да върви да ме търси с новия ник. Освен ако не е от администраторите на сайта, да вижда имформация от ip адреса, ще ми хване пушека

# 50
  • Мнения: 3 439
Аз какво бих направила? Бих си сменила регистрацията. Да върви да ме търси с новия ник. Освен ако не е от администраторите на сайта, да вижда имформация от ip адреса, ще ми хване пушека
Чакам си кода, стартирано е.

# 51
  • София
  • Мнения: 35 190
Кажи кой е сталкъра да го сталкваме ние Mr. Green

# 52
  • Мнения: X
Аз какво бих направила? Бих си сменила регистрацията. Да върви да ме търси с новия ник. Освен ако не е от администраторите на сайта, да вижда имформация от ip адреса, ще ми хване пушека
Чакам си кода, стартирано е.

Е, хубаво е, че го информираш. Верно се оказва хем боли, хем сърби.

# 53
  • Мнения: 5 548
Може ли някой да обясни какво става в тази тема, искам да се включа Grinning Нищо не мога да разбера. Кой те следи, ти как разбра... кое те ужасява, че някой ти чете постове за пердета и щори ли?

# 54
  • София
  • Мнения: 35 190
Авторке, систематизирай вярно, че освен личната ти параноя, за друго не става ясно.

Пише ли ти, притеснява ли те, каква е драмата?

# 55
  • Мнения: 3 439
Няма да има повече никнеймове.

# 56
  • София
  • Мнения: 35 190
Изтрезня ли изобщо?

# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 35 190
Стана ясно, че тя сталква потребителя.
Горкия!

# 59
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 259
Той чат пат ходи и живее в чужбина
След това сме се виждали 3-4 пъти.
И видях последните му публикации.
И започнах да чета...
А знам, защото веднага се свързах с него.
Прочетох някои доста обезпокоителни неща прикрити зад добри обноски.
От март миналата година е активен и ме е следил очевидно. Вероятно с постовете си е отговарял на моите, освен косвеното писане за мен.
Satisfied Значи ти всичко му следиш от години, той къде ходил, какво пишел и кога е бил активен, обаче той бил а ограничителна заповед😜 Ми слагай един надпис "Ей, Пешо, не ми чети постовете, хей! Виждам те!" под всеки пост, да знае човека, да е предупреден. Той сигурно е помислил че имаш интерес към него, ти направо го следваш като сянка, всяка дума му анализираш.

Общи условия

Активация на акаунт