Как бихте се чувствали, ако разберете, че някой ви е следи

  • 4 252
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 289
Представям си как някой хахо се припознава във всеки мой пост и почва да ми чепка битието и дълбоко скритите ми чувства. Толкова дълбоки, че и аз не знам за тях Mr. Green

# 61
  • Мнения: 9 848
Крадецът вика дръжте крадеца.

# 62
  • Мнения: 1 625
Аз все още се питам как пък се разбира, че някой те следи във форума?
Има двайсетина потребители, с които се засичам в почти всяка тема, където пиша. Очевидно сходни интереси. Сега да разнищвам ли кой ме следи и кой не?
Или хора, които мнения харесвам и оценявам като полезни, да седнат да се чудят аджеба, аз нарочно ли ги следя?

Мистиф, кажи поне едно лс прати ли ти човека?

# 63
  • Мнения: 6 178
На мен ми е интересно кой е нарочения? Да си признае вед-на-га!

# 64
  • Мнения: 2 666
Това е някаква мания. Обърни се към полицията. Не е здравословно това държание и не се знае до какви крайности би стигнал въпросният човек.
Какво би направил? Аз обмислям да разкажа на мъжа ми. За полицията мисля, че Ейнджъл има право.
Добре, явно като съм пуснала тема,  ще е хубаво да съм по-обстойна.

Има постове, в които се говори за ревност - пердета, щори и т.н., което ме навежда на мисълта, че не е само виртуално следенето. 

И аз искам да съм постоянно пияна, но не става 😆

Ах не става...

# 65
  • Мнения: 2 297
И аз не разбрах есеншъла, но веднага си представих, че е Папапанда и Горджъс ще го гони да го бие.

# 66
  • Мнения: 11 505
"Ревност, пердета, щори" (емот Шерлок) Имам просветление Grin

# 67
  • Мнения: 8 937
И аз не разбрах есеншъла, но веднага си представих, че е Папапанда и Горджъс ще го гони да го бие.
Според мен по-скоро него го преследват жените и Богинята тях ще гони да бие. Blush

# 68
  • София
  • Мнения: 35 289
Абе, ние да не сме селяндури, бе?!

Авторката замина, сега може спокойно да си сталква потребителя и да си въобразява стаени чувства.

# 69
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 539
Сега сигурно поне 20 души й изчитат целия профил да видят какво толкова интересно има там Satisfied Ефектът Страйзанд Nerd

# 70
  • София
  • Мнения: 35 289
Тц, хард резет е профила

# 71
  • Мнения: 2 204
"Ревност, пердета, щори" (емот Шерлок) Имам просветление Grin
Имаш ами, нали обсъждахме пердета и щори в темата за ревност.
Проблемът е, че за съществуването на потребителка Misfit и личността, която оглавява научавам от тази тема, не е моят филм това.

# 72
  • Мнения: 11 505
Тихо, ся! Може да има и други щораджии Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 35 289
Колко е лесно да си натъкмиш драма с пиене и постове на друг потребител...

# 74
  • Мнения: 8 937
Нищо не схванах от темата. Дори потребителят да е нейният познат, как е сигурна, че пише точно за нея? Надали е единствената жена, която познава. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт