МОМИЧЕТА - 2 ЧЕРТИЧКИ!!!!

  • 4 036
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Както писах в седмичната тема - очаквах в новогодишната нощ да (НЕ)дойде лелката....  Е - не издържах до тогава, а и от няколко дни се чувствах много странно.... Плюс това тази нощ сънувах много странен сън- сънувам , че си правя тест и той е положителен, ама чак показва и че ще е момиче Wink  Wink  Wink  Беше много реален сън.... И така като се събудих веднага направих един тест - EFP ....  #Milti  #Milti  #Milti  обикалях апартамента 20 минути мислейки си, че ми се привижда! След час направих още един отново  EFP !!!
Много съм щастлива, но не смея много да се радвам.... Моля се този път да си е отишло на мястото! Дано не е извънматочна отново, че......!!!!
Моля са на Господ всичко да е наред този път newsm17  newsm17  newsm17  newsm17
ЦЕЛУВАМ ВИ ВСИЧКИ!!!
Много съм развълнувана и ще ме извините ако постинга ми звучи несвързано!!!

# 1
  • Мнения: 2 381
Grinning  Grinning  Grinning
От вчера само на такива новини попадам и ми съобщават. Толкова е хубаво!!! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!Пожелавам ти едно красивичко и щастливичко бебенце Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
Venera26 много се радвам за хубавата новина! Имаме 2 новогодишни бебета!
дай боже всичко да е наред този път! Стискам силно палци !

# 3
  • Мнения: 697
Поздравления Simple Smile Много се радвам за теб.

# 4
  • Мнения: 1 680
Стискам палци всичко да е ок и след някакви си 8 месеца да се срещнеш с твоето бебче.

# 5
  • Мнения: 4 358
Бравооо, чудесна новина  Grinning
Леко бременеене и да повлечеш крак от този форум към мамешкия  Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Олелеее мила , много , много , много се радвам за теб и стискам палци всичко да е наред ! И ще бъде ! Трябва !  Grinning  Sunglasses
Честито миличка !

П.П. Би ли споделила страните си усещания , кото са те навеждали на хубави мисли и сънища !? Моля !  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 2 686
Страхотна предновогодишна новина !!!
Честито! Много се радвам за теб. Не се притеснявай, всичко ще бъде наред.
Поздрави и весели празници!

# 8
  • Мнения: 4 212
Боже Венера, страхотна новина.
Това 4уство ми е толкова познато и объркването ти е толкова сладко.
Желая ти безпроблемна и лека бременност Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 723
Честито миличка!
Никакви лоши мисли не бива да ти минават сега през главата. Мисли си, как всичко ще е наред и как след 8 месеца ще гушкаш един пухкав бебок, мисли си го всеки път щом те навести някоя черна мисъл и не се страхувай да се радваш!

# 10
  • Мнения: 3 634
Ех, че и аз се зарадвах!

Честито Венера. Сега се отпусни на зад и бъди щастлива. Не се притеснявай за излишни неща, а се грижи добре за себе си и за скоро започващото да расте коремче!

Прекрасна коледно-новогодишна новина! Този форум имаше нужда от такава!

Топли прегръдки и поздравления!

# 11
  • Мнения: 498
АААйЙйДДЕ едно голямо ЧЕСТИТО и от мен.
Знаеш , че имаш подкрепата и упората от всички момичета. Много се радвам за това което виждам и чета . Дано всичко да е наред , ще стискам палци. Огромна радост сияе в  очите ми , когото има такова събитие . Успех!!!:multi:  #Milti  #Milti

# 12
  • Мнения: 4 068
Венера, много ама много се радвам за теб!
Това е страхотна новина!
Онзи ден ти казах, че ти стискам яко палци, а днес вече имаш две чертички.
Невероятно!
Пожелавам ти всичко да е наред този път и леко бременеене!
На Коледа наистина стават чудеса!

# 13
  • Мнения: 3 154
Честито, миличка! Не можеш да си представиш колко много се радвам за теб! Стискам палци и съм сигурна, че този път всичко ще бъде наред! Поздравления и леко бременеене! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 365
Честито! #Milti
Естествено, че всичко ще е ОК.

# 15
  • Мнения: 249
Ох, момичета БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!!! Толкова се радвам, че ви има!!!! Пожелавам на всички двете чертички в най - скоро време!!!!

# 16
  • Мнения: 4 399
Много се радвам за теб, Венера! Честито! И стискам палци този път всиЧко да е наред!

# 17
  • Мнения: 280
Здравейте и Честита Нова Година, #X-mas

Днес разбрах че сам бременна Very Happy - Какво чудесно начало на 2005! Първото нещо което направих през новата 2005 беше тест за бременност (няколко дена преди датата на която трябаше да ми дойде) и също като теб Венера се оказа полужителен!!! Ще се побъркам от радост и от притесненя (защото лятото имах спонтанен аборт с първата си бременност).

Стискам палци за двете ни - дано през Септ. да имаме здрави бебчета! И пожелавам на всички в форум такива прекрасни новини през 2005!

Няма да казвам на никой докато не се уверя че всичко сте е наред - само на вас момичета, на мажа ми и на лекарката ми сте споделям. Heart Eyes

# 18
Честито момичета!Желая Ви лека и безпроблемна бременност.Да не забравите да ни пуснете тук във форума "вируса" на забременяването? Stuck Out Tongue

# 19
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Поздравления!
Много щастие и леко бременеене ти желая
 Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • Мнения: 249
maneto, толкова се радвам за теб!!!! Честито миличка! Дано всичко е наред и да си бременееем заедно! Simple Smile  Аз на 11 януари съм на лекар.... абе до 15- 20 ще знам дали си е на мястото мъничето.

Ти къде си в  USA?

Момичета - още веднъж БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ВИ ИМА!!! Страхотни сте! Пожелавам на всяка от вас  в най - скоро време да ни зарадва с такава новина! Старта е даден, с maneto повлекохме крак.... сега сте вие!
Чао и до писане от мен

# 21
  • Мнения: 5 468
Честито и на двете кандидат-мами! Да изкарате една лека и безпроблемна бременност, да родите едни здрави и усмихнати бебета и да повлечете крак на останалите момичета в този клуб! Честито от сърце!

# 22
  • Мнения: 280
Venera,

az sam na granicata mezdu USA & Canada - imam lekari v Ontario  Canada i Michgan, no tuk kakto vi pisah ne sa chuvali za Duphaston i az si gi samoizpisah, zashtoto tuk progesteronovite tabletki i kremove sa neveroiatno skypi i ne se porkivat ot zastrahovkite.

Momicheta navsichki pozelavam po edno hubavo i zdravo bebe prez tazi 2005 godina! Dano e prekarasna nova godina!

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 687
Честито мили момичета!
Ех, и аз се върнах в спомените си преди една година - точно на 1-ви януари разбрах, че бебчо е в мен - супер начало на новата година, нали  Tada  People Angel  Close-mas:  People Angel  Tada    
Желая ви късмет, леко бременеене (като моето) и малки ангелчета, когато дойде времето  
 People Angel

# 24
  • Мнения: 1 037
Честито Венера!Дано след осем месеца се радваш на най-прекрасното същество!Желая ти безпроблемна бременност.

# 25
  • Мнения: 4 324
Чудесна новина за първият работен ден от новата година  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Grinning С първото ми влизане във форума, тази година - такава страхотна новина да прочета  Simple Smile

ЧЕСТИТОООООООО  Simple Smile  Grinning
Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам  Simple Smile  Simple Smile

БРАВОООООО  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Венера! Желая ти лека бременност, изпълнена само с положителни емоции, леко раждане и сладко бебче!

# 27
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
ЧЕСТИТО и на двете ви!
Това са най-хубавите новини, а когато с тях започва новата година........те ни вдъхват надежди!
Леко ви бременеене!

# 28
  • Мнения: 3 376
Честити положителни тестове за Венера26 и Мането! Много се радвам за вас, момичета, чудесен подарък за Нова Година сте получили. Пожелавам ви успешна и лека бременност със щастлив край (по едно прекрасно здраво бебе) през септември.

# 29
  • Мнения: 249
Цитат на: Morena

П.П. Би ли споделила страните си усещания , кото са те навеждали на хубави мисли и сънища !? Моля !  Grinning


С малко закъснение - ето и отговора Laughing  Значи, първо ми се спеше ужасно мнооооооооого, ама много Sleeping  Sleeping  Sleeping  почти заспивах права! Спях по 10-11 часа на нощ (при нормални за мен 6!!!) и ако имах възможност удрях и качествен следобеден сън Shocked  Второ - ставах да ям през ноща! Никога не ми се е  случвало преди!!! И трето - бях ужасно нервна! Всичко ама ВСИЧКО беше в състояние да ме изкара извън нерви! ....Но да си призная, не си мислех, че съм бременна или по-точно не исках да си го мисля, за да не се разочаровам както доста пъти до сега! А и гърдите не ме боляха както при предишните две бременности - та не си давах излишни надежди Grinning  Но когато на 30.12 сънувах този сън реших да си направя тест..... Останалото го знаете Grinning  Grinning  Grinning
Много ми се иска да си сложа лентичка, но ще изчакам лекарката да каже, че мъничето си е на мястото и тогава! До тогава само мога да се моля newsm17  newsm17  newsm17  newsm17  newsm17  всичко да е наред!
Чао и до писане от мен!!!

P.S. Още веднъж благодаря на всички за милите думи!!!!!!

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Цитат на: Venera26
.. До тогава само мога да се моля newsm17  newsm17  newsm17  newsm17  newsm17  всичко да е наред!


Мила и аз съм с теб в надеждата !
Благодаря ти за отговора ! Simple Smile

# 31
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Честито!
Спокойни 9 месеца и по едно или повече сладки бебета!

# 32
Честито и на двете бъдещи майчета. Много се радвам за вас.  bouquet
Желая ви една лека и безпроблемнна бременност. preggo  newsm10

# 33
  • Мнения: 7 716
Честито и на двете!!! Laughing  Laughing  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 255
ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!!!!!!!
 И САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ МИСЛИ!!!!!!!

# 35
  • Мнения: 498
Цитат на: wassilena
ЧЕСТИТО и на двете ви!
Това са най-хубавите новини, а когато с тях започва новата година........те ни вдъхват надежди!

Права си  Василена ,  ..... ех направо се отнасям на някъде.....

МОМИЧЕТА -  ЧЕСТИТО , вие сте щастливки , завиждам Ви най- исрено и от сърце се радвам когато видя на монитора така очаквананото събитие - факт  #Milti

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Днес  ми е първият работен ден тази година и естествено надникнах и в този форум, защото толкова много дължа на него....Затова ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички и дано тази година още повече момичета се похвалят с добра новина! Grinning    Честито на двете бъдещи майки и много се пазете! Лека бременност!!!!!  Grinning  Grinning  Grinning

# 37
  • Мнения: 249
Здравейте момичета! Ето, че най-големият ми кошмар е реалност! След толкова чакане и надежди....Отново е извънматочна! А толкова вярвах и бях сигурна, че всичко е наред този път!Нямаше болка,нямаше кървене... Но УВИ!!!!!!!!! Край с мечтите за дете.... Е поне на този етап! По-нататък ще пробваме инвитро, но по естествен път - КРАЙ! Много е страшна мисълта! Не пожелавам и на най-големия си враг да трябва да се примири с нещо такова! Аз самата не знам как ще го проумея и въобще ще успея ли! Знам, че не трябва да се предавам и трябва да мисля положително, да гледам на пред ....но е МНОГО трудно... струва ми се непосилно! Сега чакам да ми се обадят за операцията. Ще махнат мъничето Cry  Cry  Cry
Аз ще се оттегля за известно време от форума. Като успея да си събера мислите може би пак ще съм на линия. Но за сега нямам сили. Исках само да ви кажа, че наистина сте страхотни и че мнооооого ще ми липсвате!
Чао и до писане от мен!

# 38
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Венера много съжалявам за това, което ти се случва. Ама си мисля - няма ли възможност само с лапаро да се разминеш, а не с отстраняване. Едно момиче от чата с лапаро са й отстранили плода.

# 39
  • Мнения: 249
Да с лапароскопска операция ще махнат плода. Както при предишните два пъти

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Миличка , наистина ми е много мъчно !
Прегръщам те !

# 41
  • София
  • Мнения: 3 648
Много съжалявам, Вени! Голям шок трябва да ти е! Много неприятно - направо незнам какво да ти кажа - дано да запазят тръбата!

# 42
  • Мнения: 7 716
Айде, стига бе, как може такъв лош късмет!!!!!! Дано всичко мине благополучно и ни пиши, моля те.

# 43
  • Мнения: 4 068
Ох, просто не намирам думи!
Ужасно ми е мъчно за теб мила!
Прегръщам те много силно и ти пращам много надежда и положителна енергия!
Как бих искала да мога да ти помогна!
Стискам палци да мине както трябва опрецаитя и дано се окаже, че е възможно по нормален път да стане бебето!
С теб съм да знаеш!

# 44
  • Мнения: 280
Мила Вени,

Толкова съжалявам .... Sad
Моля се за теб ..... ще си мисля за теб и ще ти стискам палци всичко да мине ОК и бързо да събереш сили и да си пак тук с прекрасна новина.

Кураж и знай че ние сме с теб!

С обич-Мариана

# 45
  • Мнения: 4 324
Cry  Sad  Cry

Много, много съжалявам мила. Не знам, какво да кажа, а така ми се иска да ти помогна по някакъв начин  Cry
Имаш и моята подкрепа.
Стискам ти палци за бързо възстановяване.

Ние сме с теб.

Целувки и прегъдки

# 46
  • Мнения: 4 358
Вчера не можах да намеря думи... аз и днес не ги намирам, но искам да ти кажа, че имаш и моята подкрепа, и моите най-сърдечни пожелания всичко лошо да остане зад теб!
Желая ти да не чакаш дълго и един ден да гушнеш най-прекрасното бебче - вашето!

# 47
  • Мнения: 1 680
Венера, дано Бог ти даде сили да продължиш напред.
С теб съм.

# 48
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Много трудно е да се намерят думи, защото каквото и да кажем напишем болката си е изцяло за теб.
Дано нещата минат добре, да намериш правилния път и да зараснат тези ти рани!
Ако имаш нужда да споделиш или просто да поговорш ние сме тук!

# 49
  • Мнения: 4 399
Ужасно съжалявам Че трябва да преживееш тоя кошмар! Много се зарадвах за тебе, а сега скърбя с тебе. Дано поне с операцията всиЧко да мине добре!
Няма наЧин да не ти е много тежко и много мъЧно, но не се отЧайвай. НаЧини има и като не става по един, ще стане по друг! Бъди сигурна Че един ден ще прегръщаш своето детенце!

# 50
  • Мнения: 249
Ех, момичета толкова сте мили, просто не намирам думи с които да ви кажа какво значи за мен вашата подкрепа! БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]
Иначе на мен ми удължават агонията.... правят някакви изследвания и незнам си още какво.... Та не се знае кога ще е операцията... А вече започна и да ме боли! Но момичетата, които са тук знаят как стоят нещата с докторите! Ако беше в България досега да съм забравила! А тук вече трети ден знаят и още ме държат така.... Ама много съм ядосана.... не ми стигат думите! Добре, че сте вие милички та като чета форума малко се отнасям и успокоявам! Е хайде ЧАО от мен и до писане!
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ВИ БЛАГОДАРЯ!!!!! ВИЕ значите МНОГО за мен!

# 51
  • Мнения: 734
Стискам ти палци новия ти опит да завърши с успех! Бог с теб!quote="Venera26"]Беше много реален сън.... И така като се събудих веднага направих един тест - EFP ....  #Milti  #Milti  #Milti  обикалях апартамента 20 минути мислейки си, че ми се привижда! След час направих още един отново  EFP!!![/quote]

# 52
  • Мнения: 109
Искам само да ти кажа, че напълно те разбирам - преживях две извънматочни бременности с отстраняване на тръбите, дори втората тръба аз самата поисках да отстранят, защото нямаше да преживея и трета извънматочна. Знам какво е чувството на обреченост, на безпомощност, на непълноценност...Но всичко това се преживява - сега има начини да се зачене дори без тръби.
От трети опит инвитро сега имам дъщеря на 1 месец.
Не губи надежда, важното е, че можеш да забременяваш и само тръбите са проблема - там са най-големите проценти на успешно инвитро.
Горе главата, не всичко е загубено!

# 53
  • Мнения: 1 612
Съжелявам Вени!
Приеми моите най-искрени прегръдки!
Пожелавам ти лека операция и всичко да е О.К.
Ще ни липсваш но знай, че когато и да решиш да пишеш ние сме тук и те чакаме!

# 54
  • Мнения: 249
Благодаря за топлите думи момичета и за куража! Наистина имам нужда Simple Smile  Но аз съм тук - не съм спирала да чета форума Simple Smile  Просто всеки си има моментите на отчаяние... Но живота продължава - не искам, а и нямам право да се предавам! Всичко ще си дойде на мястото! По един или друг начин! Аз ЗНАМ, че ние дете/ деца, ЩЕ имаме по един или друг начин...!!!! Било то ин витро, по естествен път или ще осиновим! Трябва да поставяме условия на живота иначе просто ще живеем според условията, които ни поставя живота!
Чао и до писане от мен

# 55
  • Мнения: 498
Цитат на: Venera26
Благодаря за топлите думи момичета и за куража! Наистина имам нужда Simple Smile  Но аз съм тук - не съм спирала да чета форума Simple Smile  Просто всеки си има моментите на отчаяние... Но живота продължава - не искам, а и нямам право да се предавам! Всичко ще си дойде на мястото! По един или друг начин! Аз ЗНАМ, че ние дете/ деца, ЩЕ имаме по един или друг начин...!!!! Било то ин витро, по естествен път или ще осиновим! Трябва да поставяме условия на живота иначе просто ще живеем според условията, които ни поставя живота!
Чао и до писане от мен
 202uu   202uu   202uu
ти си силна и ще го постигнеш!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт