Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 833 569
  • 38 566
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 142
Силно съм впечатлена от гласуващите в чужбина. Не знам какво ги е мотивирало тази година да гласуват толкова масово. Интересно е какви гласове ще дойдат оттам.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Изборни студиа

Дневник

БНТ

Нова

БТВ

OnAir

Последна редакция: нд, 04 апр 2021, 19:10 от Роузи

# 17
  • Мнения: 6 348
Силно съм впечатлена от гласуващите в чужбина. Не знам какво ги е мотивирало тази година да гласуват толкова масово. Интересно е какви гласове ще дойдат оттам.
Да! Активността е впечатляваща.  В нашата секция опашката беше много голяма, при други избори тук не съм виждала толкова народ, но пък организацията беше стройна и вървеше бързо. Впечатлена съм много позитивно. Ще чакам резултатите от чужбинския вот с голям интерес.

# 18
  • Мнения: 20 091
Силно съм впечатлена от гласуващите в чужбина. Не знам какво ги е мотивирало тази година да гласуват толкова масово. Интересно е какви гласове ще дойдат оттам.
+1

# 19
  • Мнения: 11 558
То с този локдаун в чужбина, изборите са добра причина за ден навън.

Тук, в Търново, нали спряха машинното гласуване, та с бюлетина гласувах.
Организацията беше повече от чудесна в " моето" училище.

# 20
  • Мнения: 859
Както винаги, откакто имам право, гласувах. Не ме спря и сега нищо - време, пандемия, хора, преумора след нощната смяна. Очакван хаос в училището. Досега винаги съм гласувала за 5-10 мин, почти не съм чакала и сега много ме ядосаха "мерките", които създават повече опасности от това да бяха оставили хората да влизат и излизат нормално и просто да спазват разумна дистанция. Безумие пълно - блъскат се стари, млади, деца, сложени някакви ленти уж за регулиране на движението, а накрая излизаш, откъдето си влязъл и се блъскаш в следващите, дошли за гласуване. А училището има още един вход/изход, но кой да помисли..
Избрах машинно гласуване. На едни предишни избори гласувах пак така и много по-бързо стана. Сега, 4 пъти въртя картата, бутам, чакам - нищо. От пети опит успях. Чета, че из страната има технически проблеми с машините, та не ще да е бил само пословичният ми лош късмет с техниката.
Дано активността да е висока и да не се плашат и отказват хората. Няма и от какво, всъщност. Като оставя настрани досадата от чакането по опашки, се зарадвах, че има желаещи, както млади, така и възрастни. Лошо беше, че за карантинираните май не се намери решение и много от тях няма да могат да гласуват.

# 21
  • Мнения: X
В Прага в 7 сутринта имаше опашка към 30-40 души. За пръв път виждам такъв интерес. И на мен ми е интересно какви ще са чужбинските резултати. Организацията беше зле, закъсняха с отварянето, хаос, липса на дистанция, чак полицаи се появиха да ни нагледат...

# 22
  • Мнения: 624
Гласувах електронно.
За първа година гласувах толкова бързо.

Много се радвам на гласуващите в чужбина, браво!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Машинно. Никакви проблеми, бързо и лесно. Но организация липсваше. В коридорите опашки и навалица, никой не спазва дистанция, никой не следи за мерки. Дезинфектант имаше, хората масово го ползваха. Приятно се изненадах, че имаше множество млади хора.

# 24
  • Мнения: 11 558
Сега чух по Бтв,че е възможно размяна на второ и трето място.Възможно ли е Слави да е втора политическа партия?
Аз не го вярвам.
Не ми се вярва, ама..и да, ако са чужбинските, пак отвън ще редят картите кой да ни управлява.

# 25
  • Мнения: 14 920
С изумление вчера разбрах, че хората от чужбина масово ще гласуват за Слави.
Надявам се да не е така, но да видим.
Чакам с огромно нетърпение.
Иначе гласувах с машина. Имаше една ентусиастка там, инструктор да ми играе, та тя ми сложи картата и не спря да мели, докато се борех с маркирането на номера. На третия път успях, с ляв палец и лек фрас.

# 26
  • Мнения: 12 008
Щом 80 годишната ми майка се справи без пробем с машинното гласуване, за млади хора не би трябвало да е пробем.

Лесно, бързо, удобно.

# 27
  • София
  • Мнения: 17 142
Майка ми, която следи доста активно кампаниите, също смята, пе гласовете от чужбина ще са за Слави.

# 28
  • Мнения: 1 865
Ако наистина хората от чужбина гласуват за Слави,аз лично съм много разочарована.А пък тези от другата чужбина гласуват за Дпс...думи нямам.

# 29
  • Мнения: 15 229
На сайта на 24 часа пише, че Слави и Корнелия са с много близък процент и е възможно Слави да я задмине.

Общи условия

Активация на акаунт