Покажи се ОКТОМВРИйско мъниче, момче ли си или момиче - Тема 5

  • 26 452
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 735
Е то тези помощ само ако градините са били затворени 1м нали?

# 691
  • Мнения: 26
Здравейте мами. Включвам се и аз сега. Нашето дългоочаквано чудо трябва да се появи на 03.10. Прочетох доста от постовете Ви и видях, че доста мами вече усещат бебчо. Сега съм в 15 г.с и 5 дни и все още не усещам нищо, аг ми каза че да очаквам към май месец. Винаги съм била с коремче и си го обяснявам, че може и да е заради това. В 12 г.с бях на БХС и ФМ при др. Сигридов и каза, че всичко е наред с бебо. В документита е написано, че съм със задна ниска плацента. Лека бременност на всички и накрая много пухкави бебчета.

# 692
  • Мнения: 452
Момичета , няма да повярвате както ми оправи лицето от гадните пъпки . Бяха навсякъде и много и беше ужас а винаги съм имала чисто лице. Крем здраве бебе. Купих го от Българския магазин ей така да си припомня за България .   И сега реших да се мажа с него.Намазах се 3 вечери с него и пъпките ги няма , няма и новопоявили се! Не мога да повярвам!

# 693
  • омъжена
  • Мнения: 589
Е то тези помощ само ако градините са били затворени 1м нали?
да принципно за градините. Но аз имам и ученичка 6клас. Та за Коледа дадоха 1200 за двете ми и после по 650 защото малката тръгна на градина и така

# 694
  • Мнения: 1 112
С първата бременност усетих бебето към 18-та седмица. Сега значително по-рано в 13-14, случи се 3-4 пъти доста силно да изрита Grinning С предна плацента съм. Изглежда вярно, че втория път се усеща по-раничко.
Как мерят шийката? Никой лекар не я е коментирал и предния път и сега... Пък и не съм се сещала да питам.

# 695
  • САЩ
  • Мнения: 471
Да се похваля че и ние чакаме момИченце Gift Heart Хич не харесвам розово и винаги съм мислела че ще имам първо момче, но много се зарадвахме, на ММ му се насълзиха очите от щастие като отворихме имейла 😊 Аз още в началото някак усещах че нося нещо много нежно, но смело и борбено. Нямам търпение да и правя прически и да си споделяме.
Някъде в 14та седмица усетих нещо като мехурчета в стомаха, многа леко и бързо преминаха. Нямам търпение да ги усетя отново 😊

# 696
  • Мнения: 145
Да се похваля че и ние чакаме момИченце Gift Heart Хич не харесвам розово и винаги съм мислела че ще имам първо момче, но много се зарадвахме, на ММ му се насълзиха очите от щастие като отворихме имейла 😊 Аз още в началото някак усещах че нося нещо много нежно, но смело и борбено. Нямам търпение да и правя прически и да си споделяме.
Някъде в 14та седмица усетих нещо като мехурчета в стомаха, многа леко и бързо преминаха. Нямам търпение да ги усетя отново 😊
И аз така си мечтаех за моята щерка (първото дете ми е момче) да сплитам коси, е тя ще стане скоро на 4 и има коса като перушина, едваааам едвам се вързва мънинко чокинце, колкото да не е без хич 😂😂😂😂😂
Сега съм в началото на 15та с. И не го усещам много много, за първи път преди около 2 седмици, но беше еднократно, ей сега май почвам по активно д аго усещам 🥰🥰

# 697
  • Мнения: 256
И аз минах Бхс тази седмица и казаха, че всичко е наред. Само възрастови риск  ми се видя притеснителен, но ме успокои ха, че се гледа комбинирани.
Нали казвах, че ако пак е момиче ще я кръсти Елия, но на прегледите казаха, че ще е момче. Много се зарадвах, ама ще е трудно с името.

# 698
  • Мнения: X
Ей радвам се да те видя тук . Аз съм от Ноември знаеш ама седя и в октомври че тук има доста активност и ми е интересно . Не мога да повярвам че вече си в 16 та почти Simple Smile все едно вчера чакахме твоето ЧХГ ❤Разбрахте ли пола на бебчо ? И пуска ли ДНК тест ?
Здравейте мами. Включвам се и аз сега. Нашето дългоочаквано чудо трябва да се появи на 03.10. Прочетох доста от постовете Ви и видях, че доста мами вече усещат бебчо. Сега съм в 15 г.с и 5 дни и все още не усещам нищо, аг ми каза че да очаквам към май месец. Винаги съм била с коремче и си го обяснявам, че може и да е заради това. В 12 г.с бях на БХС и ФМ при др. Сигридов и каза, че всичко е наред с бебо. В документита е написано, че съм със задна ниска плацента. Лека бременност на всички и накрая много пухкави бебчета.

# 699
  • Мнения: 1 266
И аз минах Бхс тази седмица и казаха, че всичко е наред. Само възрастови риск  ми се видя притеснителен, но ме успокои ха, че се гледа комбинирани.
Нали казвах, че ако пак е момиче ще я кръсти Елия, но на прегледите казаха, че ще е момче. Много се зарадвах, ама ще е трудно с името.
Колко беше твоят възрастов риск? Аз съм в групата над 35, демек на 36 😂, и ме третират като голям риск 1 към 300. Моя приятелка, която беше на 35 като роди и не мина тази "грандиозна" граница е с 1 към 380. Комбинирани ми е 1 към 3800 съответно, което също ми се видя ниско, но док ме успокои.

# 700
  • Мнения: 1 112
Мамиии, не се заблуждавайте в този филм с прически и панделки на момиченцата. То е толкова неблагодарна работа. Старая се, правя хубава прическа с ластичета, разбира се в това време трябва да измисля как да я накарам да мирува и да не си върти рязко главата, панделки, щипки. Накрая като започне да играе и да се валя, цял ден гледам рошава главица Grinning Сега като знам, че е момче някак ме успокоява късата прическа, която възнамерявам да му поддържам.

# 701
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Аз се примирих, че прически няма да правя, но поне на времето на сестра ми правих на воля. Тя ми беше модел. 😆 Може да се каже, че си го изживях мерака с нея☺️

# 702
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
С първата бременност за пръв път усетих бебето в 17г.с. Сега съм 16 и още не съм усетила нищо. И двата пъти предна плацента.

Аз много обичам да правя прически и малката вече стои, проявява интерес, в магазина си избираме панделки, диадеми, почна да се конти. Grinning
Иначе с ММ сме говорили, че ако имаме момче, ще бъде с дълга коса, докато само не реши, че иска подстрижка. Така че, ще си отглеждаме Тарзан. Joy
Както и на малката не сме пробили ушите, както родителите на повечето момичета правят. Когато изяви желание, ще го направим. Аз имам 8 пиърсинга, ММ е имал около 20, двамата сме татуирани, така че изобщо не сме консервативни. Някои хора ме питат защо не сме ѝ пробили ушите, а като отговоря, че като порасне ще ѝ позволя и да се татуира, ме гледат с ей такива очи. 😲 Joy

# 703
  • Мнения: 176
Деспи, много хора смятат, че като дадат избор на детето вземат най-правилното решение. Моите родители не ми бяха пробили ушите като малка за да съм решила сама. Ами честно казано им бях обидена за това решение, защото всички момичета имаха обеци и естествено и аз исках. Не помня на каква възраст бях, но помня как ме болеше пробиването, после бавното зарастване...абе ядосвах се още, че не са ми го спестили.

# 704
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз си пробих ушите за пръв път на 13 години и никога не съм била обидена на родителите ми, че нямам обеци. Дори те искаха, а аз все отказвах. После през няколко години си дупчех ушите, пъпа, носа.
Не всяка жена обича обеци и не го смятам за задължително. С ММ сме единодушни, така че не виждам проблем.

Общи условия

Активация на акаунт