Април месиц прулитта дукара, Кукундрела мисли веч ваканция да кара!

  • 15 712
  • 812
  •   1
Отговори
# 750
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 042
Благодаря, момичета!
Ходиха на педиатър вчера и  утре пак ще ходят. Избило е едното зъбче днес, но и другото е много надуто.

# 751
  • Мнения: 29 871
Алфи, дайте половин или една доза Панадол за бебета на детето да не се мъчи. Може да мажете с гел за зъби. Когато на мою звер му никнеха зъбаците, мажех с Дологел, много беше добро и само билково, т.е. няма вътре лидокаин, но все пак успокояваше.

# 752
# 753
  • Мнения: 29 871
Сънше, аресва ми туй кафе, да знайш!

Ут мен тугаз апването!



# 754
  • Мнения: 22 867
На Съншиту ут кайвету пинах малко на вичеря, ма Соулче, ти нарочно ли ма чека да са нагвацам и тогава тури тез вкусотии, а? Сега место немам, па ич ни са за пудминавани. Joy

# 755
  • Мнения: 29 871
Амъ, споко, де....ний не бръзаме.....що е време, се пред нас е, па ша огладнейш!

# 756
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244
късно е, либе, за китка.
веч минах. можете да измиете чиниите. Wink

лабри, някой пусна твой изварен сладкиш. ммммм.

# 757
  • Мнения: 29 871
Да ви кажа и аз  - ут Промаркета си взех лимонада с мента от фрешовете. Много е добра, ако обичате лимони. Няма подсладители или захар....

# 758
  • загубено
  • Мнения: 6 569


Ахъ,мноу яка ....лимонада Joy

# 759
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
късно е, либе, за китка.
веч минах. можете да измиете чиниите. Wink

лабри, някой пусна твой изварен сладкиш. ммммм.
Па ни ма кани да пучерпи.......Grinning

Да ви кажа и аз  - ут Промаркета си взех лимонада с мента от фрешовете. Много е добра, ако обичате лимони. Няма подсладители или захар....

Соулче, тури ина снимка да я вида таз лемонада. Кат си немам Промаркет, мой па на друго место да я има. Като си харесах турската лемонатка у кутийчетата, що пара изръсих........вече мъй страх да мина пукрай нея в Лидл, че се награбвам. Ма ноу е убава.......Ма па ина чашка 1.30 (позакръглих, ама там некъде е). Joy
Ооо, Нерку, ти па да ни вийш нящу. Да ни я излочиш сичкътъ сига.......

# 760
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 244
в промаркета е фреш лимон с мента. правят го на място.

# 761
  • Мнения: 22 867
в промаркета е фреш лимон с мента. правят го на място.


Значи, ше си карам на турската, докът ни мъ набий мъжот. Ма ши му изсипя тогаз бирцити........

# 762
  • Мнения: 29 871


Не мужех да я врътна таз снимка, шмъ прущавате.....

Убу са оказа, чак не вервъх.

# 763
  • Мнения: 22 867
Мирси, Соулчиии, гууууууууууляма за пурасниш! Grinning Само да я видя нейде лемонадката, ши я пробвам ниприменно!

# 764
  • Мнения: 29 871
Новата ми цел - да стигна до това време....



....то мойто само едно, ама се усеща като седем!

Общи условия

Активация на акаунт