Какво направих днес за себе си? - 11

  • 50 112
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 8 536
Правих йога 🧘‍♀️

# 211
  • Мнения: 1 201
Купих си две рокли, нови книги и доста цветя.
Сега ще правя упражнения, защото съм сама днес. Heart

# 212
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
До края на деня ще отидем да огледаме една вила и евентуално да се договорим с продавачите.
Моля, стискайте палците! Защото и двамата я искаме! Обикновено не сме единодушни, но тази я харесахме и двамата на пръв поглед. Ще сбъдна една от мечтите си, ако се получи сделката!

# 213
  • Мнения: 24 349
Стискам палци да стане най-доброто за вас!!!!

Днес пътувах, четох и забелязах неща, които човъркат мислите ми. Спокойно ми е, макар да не съм сигурна, че разчитам знаците

# 214
  • София
  • Мнения: 910
Обядвах с моите приятелки и си почивах от всички други мисли и хора.Реших,че съм дала много сили и нерви и сега го давам спокойно.

# 215
  • Мнения: 3 640
Купих си обувки, чанта и бижута за сватбата ни. 👰‍♀️🤵

# 216
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Много хубави неща ви са се случили!

Направиха ми корекция на веждите- микроблейдинг . Изглежда естествено, много се харесвам.
След две седмици имам час и за лифтинг на шия и деколте. Стига съм работила...трябва да се поглезя малко!

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 22:26 от Шехи

# 217
  • Мнения: 233
Купих си книга - "Дамски гамбит". Зачетох се, интересна е. После ще изгледам и сериала, че ми го похвалиха.
Разходих се с приятелка дълго, бавно и на сладка, сладка приказка.
Реших, че човек се познава на тръгване и не си струва да се хабя за един конкретен.

# 218
  • София
  • Мнения: 5 247
смених спалното бельо с ново.

# 219
  • Мнения: 5 262
Аз си купих маслена лампа или както и да се казва не знам .  специална в която се слага масло и един фитил. Идеята ми беше да слагам спец масло за против насекоми лятото и да я паля вечер .
Сега я гледам и много  ми харесва, но се чудя безопасна ли е ? В смисъл да не се пукне или обърне лятото и да направи голям пожар. Сега се разколебах дали ще я ползвам .
Иначе нещо подобно е .
https://www.wediy.de/kaufen/handmade-oellampe/?gclid=CjwKCAjw1ui … tlpRoCP8kQAvD_BwE
и е хубава, но много ще се налага да и внимавам.

# 220
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Бях на работа до обяд, после ходихме с Мм и детето до Икея.Накупихме си много работи за в къщи,  и аз като Мигла се заредих с нови чаршафи .Нямах вече търпение да отворят провинциите, голям кеф е ,усещаш се жив и свободен.А и също се натъпкахме като попски чада  по Великден с канелени кифлички🤣

# 221
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Дъщеря ми навършва 16!
Ходихме с нея и мама на кафе и торта по женски.



# 222
  • Мнения: 39 318
Честита да е голямата Тарталетка.

# 223
  • Мнения: 1 671
Тарталета, къде е това красиво място 🌊🏝🏝

# 224
  • Мнения: 7 922
Честита рожденичка, Тарти! Много хубава зодия е Joy
Днес се събудих бодра, в работата е спокойно днес... Не мога да повярвам.

Общи условия

Активация на акаунт