Какво направих днес за себе си? - 11

  • 50 218
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 489
Анастасия, дълъг, щастлив и спокоен семеен живот.

ММ е отпуск и излезнахме с него и приятелка по магазините. Покупките са основно за децата и дома, но добре ми се отрази обикалянето.
След това обядвахме навън. Дремнах, а сега се наслаждавам на тишината и спокойствието, докато бебето спи, а батко и татко му са навън.

# 676
  • Мнения: 9 152
Anastasiya.glam, честито на Госпожа С. и на младото семейство!
Пожелание за сплотеност и незатихваща любов помежду ви People Couple With HeartHands PrayFlowers RoseFlowers Four Leaf CloverFlowers Hibiscus

Днес стягам багаж за екскурзия.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Честито, госпожо С.!! Бъдете винаги заедно сплотени. Срещу всички и всичко. Здраве, истинско щастие, дълъг семеен живот! Винаги да го има пламъчето в очите.
Днес вечерях пица. Скоро не бях яла нищо вкусно 😀

# 678
  • Мнения: 29 236

Днес вечерях пица. Скоро не бях яла нищо вкусно 😀
Е, блазе ти!
Това което аз направих е да не вечерям, изядох обаче един сладолед...че килата трябва да падат! Flushed

# 679
  • Мнения: 8 005
Пак честито, госпожо С.

Днес две дози плаж Корал. Дълъг и задушевен разговор с доведената ми дъщеря и приятна вечер с цялата ни банда, имам удобно легло и дори успявам да мързелувам. Моите деца са доволни и щастливи и всички сме потънали в едно блажено безвремие и безделие. Реалността с пищящите телефони и изсипващите се мейли е толкова далеч, че сякаш никога не съм била в онзи свят.

# 680
  • Мнения: X
2 месеца вече почивам активно.
Филми, кулинария, книги, партита, кафе на верандата, плаж по цял ден всеки уикенд, следобедни излежавания, глезене на сетивата и душата, време с любимите ми хора и релакс.

Днес се наслаждавам на дъждовния ден, щерката прави ягодови мъфини, а аз правя поканите за голямо лятно парти другата събота и планирам меню, украса и коктейли.

Последна редакция: вт, 10 авг 2021, 22:37 от Анонимен

# 681
  • София
  • Мнения: 5 247
Анастасия, честито за големия ден и новия път в живота. Бъдете здрави и щастливи заедно.
Днес вечерта слушах щурците и се готвя за кратко пътуване утре.

# 682
  • София
  • Мнения: 3 611
Честито, Анастасия! Лек, радостен и дълъг нов път в живота!
Днес беше ден за безгрижно размотаване нагоре-надолу с приятелка и нови придобивки - колие и пръстен.

# 683
  • Мнения: 456
Изкачих рано сутринта част от Витоша.

# 684
  • Мнения: 8 005
Ядох вкусно козе сирене, купено от ферма. Върнах се в детството.

# 685
  • Мнения: 9 152
Разходих се из живописен швейцарски град, возих се на водно колело и успях да си топна краката в езерото без да цамбурна.😂😊

Скрит текст:

# 686
  • Мнения: X
Излежаване през деня, поръчка от любим индийски ресторант за късен обяд, разходка по брега и артизан ръчно правен кокосов сладолед с филмов маратон вечерта

# 687
  • Мнения: 8 005

Вчера - разходка с лодка по Ропотамо. От 20 години не бях идвала тук.

# 688
  • Мнения: 1 489
Днес, за пръв път от много време, сме на рожден ден на приятелка. Много, много близка приятелка, с която се познаваме от близо 30 г. С голямо удоволствие избрах подарък и кошница с живи цветя. Много се надявам да й харесат.
Малко по- късно ще се "изтупаме" с ММ и голямото дете и ще отидем да я поздравим.

Освен това бебчо беше добър и ме остави да поспя следобед. Имах нужда.

# 689
  • Мнения: 29 236
Пуснах си отпуск 5 дни, красота!

Общи условия

Активация на акаунт