Създаване на онлайн магазин за дрехи - ПОМОЩ!

  • 994
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте,

Пиша ви с молба за съдействие относно стартиране на онлайн бизнес за дрехи.
Пиша тук, защото нямам контакти и познати,които биха ми съдействали...
Ще ми бъдете много полезни ако ми помогнете с информация, как да намеря дрехите,които искам да продавам ( къде да отида, какво да правя) .. Също така искам да бъдат висок клас с хубава и качествена материя ( тоест не искам да бъдат боклуци колкото там да продавам нещо).

# 1
  • Мнения: 4 008
Това е работа на бизнес-консултант. Услугите им се заплащат от 300 лева нагоре. Няма кой да ви развие бизнеса вместо вас за без пари.

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за коментара, но тук не става въпрос да ми се развива бизнеса от друг. Просто помолих за някаква насока, който е наясно или има опит просто насока, нищо повече.

# 3
  • Мнения: 4 565
Единият вариант е да се свържете с посредници или директно с фирми, които изработват дрехи. Повечето производители обаче работят основно с посредници, които им гарантират договори, а не се занимават да продават тук и там малки партиди.
Мога да ви кажа как практикуваха в малка верига физически магазини, от които преди време често купувах - собственичката прекарваше много време в Италия, по представяния, изложения, обиколки на места, на които производители (по-скоро посредници) и търговци се срещаха.

Ако тепърва просто ще скачате в бизнес, от който нищо не разбирате - или си наемете сериозен консултант, както пише Хамстер, или проучете възможно най-добре пазара, производителите, посредниците... Или се откажете навреме. Дрехи онлайн се продават трудно, оставете какво се говори за разцвет на онлайн търговията. Голям % от поръчките ще се връщат. Трябва ви договор  с една или няколко фирми за доставка.

# 4
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
За висок клас дрехи не мога да помогна, но за нисък и среден клас може да идете на пазара в Димитровград и да си напазарувате каквото ви душа иска. Там стоката е турска, българска и китайска. Пазара е огромен, почти всички търговци там продават на едро и дребно. Така не се обвързвате с договори, фирми и т. н. Просто отивате, купувате и продавате.

Общи условия

Активация на акаунт