Магазини Pepco 5

  • 60 840
  • 745
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 822
Аз минах през Ринг Мол-а сутринта и пак ядец- нито белите блузки ,нито късите панталонки 134-164 р-р. Не особено любезно ми казаха,че е пристигнала стока и може да има , ама няма да я заредят скоро .....много се ядосах ...половината персонал го няма - в целия магазин имаше 2 служителки ...като имат стока да си я зареждат ..ей сега ще им пиша аз оплакване. Няма извинявайте за неудобството , няма любезно отношения - сопна се овцата да мина по-късно ..за нещо,което от вчера трябва да е изкарано.
Да бях малко по -устата,как щях да я спеша да ходи да търси в склада ...а за там съм сигурна ,че поне 4-5 човека има персонал и се мотат някъде половината.

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 18:09 от paulieM

# 256
  • Мнения: 3 124
Не само стока ами и нова работа можеше да си търси ...аман от продавачки,които ги мързи...

# 257
  • Мнения: 15 356
Орионче,на питай ме 17 рокли...изпадам в умопомрачение понякога  Joy .
Днес ходих на Приморски за чорапогащник, имаше извадено от новата брошура,но честно наживо нещо не ми харесаха нещата,които онлайн изглеждаха супер.Отделно половината дрехи бяха ужасно намачкани,особено дамски панталони и ризи,на хармоника станали направо.
По принцип не би ли трябвало В денят на излизане на новата брошура да са изложени стоките от нея,а не след два,три,пет дена?
Аз си имам тактика за справяне с груби служители ,прилагала съм я в мобилен оператор-поисквам бланка за жалба и входящ номер,питам за трите имена и длъжността служителят който ме е ядосал и веднага му се сменя боята.Търпеливо и спокойно си пиша ,после го питам знае ли в тая криза как се търси работа и т.н. и иска ли да си скъсам жалбата и да забравим.Искат винаги.Добре казвам,но искам да си преосмислите поведението и отношението към клиентите много добре още тази нощ.Винаги работи тази ми тактика  Grinning .

# 258
  • София
  • Мнения: 5 617
Как ще работят сега по празниците?

# 259
  • Мнения: 6 958
За Бургас -отварят Пепко в мол Плаза 🙂🙂🙂

# 260
  • София
  • Мнения: 9 552
Бяхме в Пепко в Дъ МОЛ днес. Около 18-18.30 ч имаше огромна опашка и само едната каса работеше. Но съм доволна от покупките. За детето пола и блуза. За мен пуловер, който преди седмици си харесах в друг Пепко, но беше последна бройка с дефект. А тук имаха 4 останали. Не е моя номер, малко по-голям е, но стои добре. Сутиен също си купих.
Направи ми лошо впечатление в пробните, че хората са зарязали по закачалките каквото няма да купят, а служителите явно нямат време да разнесат стоката от пробните по местата. Съответно нямаше къде да си закачим нашите закачалки с неща за пробване. После отнесохме на място всичкоо , което ние бяхме внесли в пробната преди да отидем на касата с това, което решихме да купим. В друг магазин не съм попадала на подобна ситуация с пробните. Дори и в този магазин за пръв път ми се случва това.

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
По принцип не би ли трябвало В денят на излизане на новата брошура да са изложени стоките от нея,а не след два,три,пет дена?
Случва се и преди деня, в който влиза в сила дадена брошура, да са заредени нещата от нея, а някои неща ги зареждат и след дни. Какъв е смисълът на тези дати по брошурите тогава не знам.

# 262
  • Мнения: 10 818
В магазина на Колхозния пазар има детски розово джапанки, които са с етикет 23 номер, но реално на джапанките пише отдолу 24. Пиша го, ако някой случайно ходи и търси точно този размер, да знае, че няма 23 номер там. И е хубаво да се проверяват номерата и на дрехи и на обувки с тези на етикетите, че стават обърквания.

Сигнализирах на една от служителките, но тя каза, че не знаела, че няма какво да направи и си ги оставих пак на мястото им. Де да знам, може с един маркер да се задраска и да се напише 24 на етикета... Може и да им е забранено...  но пък така някой бързащ и недоглеждащ клиент ще се прибере с 24 номер джапанки, мислейки, че е 23...

# 263
  • Мнения: 35 113
Канче купено преди няколко месеца..

Ръжда е

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Айй,това от онези скъпите ли? Или те сякаш по-скоро излязоха Thinking
Момичета,има ли в Пепко стенни часовници ?

# 265
  • Мнения: 35 113
5-6 лв беше това

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Hands V Е,значи поне не е от тях.

# 267
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Айй,това от онези скъпите ли? Или те сякаш по-скоро излязоха Thinking
Момичета,има ли в Пепко стенни часовници ?
Имаше няколко модела и доста симпатични ми се видяха. В София, на Мадрид.

# 268
  • Мнения: 668
Не мога да намеря работно време някой знаели дали работят в неделя.

# 269
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Работят със сигурност, мисля, че няма разлика в работното време.

Общи условия

Активация на акаунт