Магазини Pepco 5

  • 60 863
  • 745
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 35 116
Моето голямото още си играе с такива плодове за рязане Wink
Бях купила и дървени плодове/ зеленчуци от Лидл и касов апарат от Джъмбо. Сега се вживява като продавачка Wink

# 301
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Някой има ли от черните гуменки, по-изрязаните, с връзки, черните са и с черна подметка, има и светлосиви с бяла подметка? Как са като качество?

# 302
  • Мнения: 3 124
Ние имаме плодове от др място, но ги гризе,хаха.Зъбите си казват думата.Ще заредя с повече долнички,че да сменя след игра навън.

# 303
  • Мнения: 6 992
Да
Без кофичката, наща ги разделя с ръце или само с върха на ножа,хаха още се учим

# 304
  • Мнения: 35 116
Да подшушна , че са заредили раци/ жаби за сапунени мехури и травъл шишенца и контейнерчета. Не знам как им се казва. Дето вътре си преливащ шампоан, крем

# 305
  • Мнения: 668
Някой знаели цената на пясъчника вчера бях в магазина но съм забравила да гледам,можели някой който ще отиде на погледне.

# 306
  • Мнения: 25 757
ще мина за травел шампоанчета, и душ гел.
Търся детски чадър с Мини Маус. Помощ!

# 307
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Джъмбо? Макар, че един чадър може да ти стъпи на 100 лв 😁 но съм виждала мнооого детски чадъри там

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Влизам да похваля течността за сапунени балони в едни розови шишета, за 5 или 8 лв беше. Май от нея оставаха следи по дрехите. Но аз толкова балони не съм правила от оригиналните, които купувам от левчетата за 2,20 лв едното.

# 309
  • Мнения: 35 116
Някой знаели цената на пясъчника вчера бях в магазина но съм забравила да гледам,можели някой който ще отиде на погледне.
Ако е масичката ,- пясъчник, цената е 18 лв

# 310
  • Мнения: 25 757
Джъмбо? Макар, че един чадър може да ти стъпи на 100 лв 😁 но съм виждала мнооого детски чадъри там

В Джъмбо няма с Мини.

# 311
  • Мнения: 39 401
Има ли в Пепко масажор за глава?

# 312
  • Мнения: 15 356
Няма го,в Джъмбо има.
Днес ще отида да търся режещите плодове и ще видя за чадър с Мини.

# 313
  • Мнения: 668
Някой знаели цената на пясъчника вчера бях в магазина но съм забравила да гледам,можели някой който ще отиде на погледне.
Ако е масичката ,- пясъчник, цената е 18 лв
Да точно това питам благодаря.

# 314
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Някой купувал ли е от момичешките бели обувки? Едни като маратонки с връзки и сребърни ленти отстрани. Чудя се има ли смисъл да вземам такива или да търся нещо по-добро.

Общи условия

Активация на акаунт