Магазини Pepco 5

  • 60 954
  • 745
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 960
И аз знам, че бельо не се връща, но пък пробните са за това. Wink

# 706
  • Мнения: 10 212
Ако някой много държи да мери бикини, трябва да ги мери върху бельото, което носи. Както се пробва и панталон. Иначе би било мега гнусно поведение.

# 707
  • Мнения: 10 910
Абсолютно! То първо, че не знаеш дали някой не го е сефтосал преди теб, а и все пак кой знае къде се въргаляли тези гащи, по разни складове в Пакистан и т.н.

# 708
  • София
  • Мнения: 2 637
Момичета, не се карайте. Истината е, че хората масово не се съобразяват. В чужбина е даже още по-зле. Хубаво е да има политика за връщане за определени неща. Напълно ЗА съм тя да важи за бельо. В Пепко служителите винаги ме питат дали съм сигурна в размера, защото бельото не подлежи на връщане. В Лидл са по-либерални, но много хора злоупотребяват. Там и по-големи гнусотии може да види човек. Малко жокер- ако тръгнете да си купувате епилатор, вижте преди това дали не е изполван вече.

# 709
  • Мнения: 10 212
Като свързващ коментар мога да кажа, че харесах доста бельо от новата брошура. 😃 Дали ще е заредено на 1-ви или обикновено има забавяне. 🤔 Преди за една тениска ми казаха, че още не им е докарана, а по брошура трябваше да е налична.

# 710
  • Мнения: 3 124
Имаше и някво намаление след 1ви

# 711
  • Мнения: 4 615
Имаше и някво намаление след 1ви
50% на избрани стоки, но ще видим утре Simple Smile

# 712
  • Мнения: 39 516
Утре ще видя бикините аз.

# 713
  • Мнения: 550
Момичета , да питам и аз един въпрос , мъжа ми купил на малкия едни къси панталонки , но уви взел малък размер , мога ли да отида да ги върна и да взема по- голям размер  , с етикета са си иначе  , само пробвани .. и касова бележка трябва да нося нали така . Благодаря 🙂

# 714
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Да, няма проблем да ги замениш или върнеш с касовата бележка.

# 715
  • Мнения: 960
Да, аз замених така една шапчица миналата седмица.

# 716
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
. В чужбина е даже още по-зле.

Колко да е по- зле? В Лидл, например, даже бански не мога да върна, за бельо да не говорим.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 10 799
От сутиените на Пепко не съм доволна. Аз имам няколко различни, щерката и тя. Презрамките още на първото пране стават накъдрени. Банелите след време понечват да излязат. Изобщо, много бързо губят вида си.

# 718
  • Мнения: 2 400
Моля, ако някой е посетил магазин днес, да сподели какво е намалено с 50%!

# 719
  • Мнения: 5 089
Бебешки тениска и чаша взехме.

Общи условия

Активация на акаунт