Проблем с ноктите

  • 528
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
[/img]

Здравейте! От известно време ноктите на палците на ръцете ми растат по по-различен начин. В началото мислех, че е временно и ще израсте, но всъщност стана по-зле.. Отидох на 19-ти март на дерматолог, който така и не разбра на какво се дължи това. Изписа ми лекарство Maxi Balm Nails на Biotrade и каза да си взема заздравител. Гледа ги с лупа и с нещо, приличащо на микроскоп  - това е. Аз започнах да използвам и още едно италианско лекарство, което също е за нормализиране на PH. Знам, че все още е рано, но нотите ми растат доста по-бързо и забелязвам, че продължават да си растат неправилно. Не знам, може би трябва време, докато се нормализира PH или проблемът е вътрешен? Дерматологът каза да се видим след 2 месеца, но вече започвам доста да се притеснявам, защото забелязвам, че палецът на крака ми също започва да расте по този начин. На другите ми нокти на ръцете и на краката нямам такъв проблем. Някой имал ли е подобен проблем?

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 00:39 от Ipernova

# 1
  • Мнения: 5 307
Снимката не се вижда, опитайте отново да я качите.

# 2
  • Цюрих
  • Мнения: 410
Ако не са гъбички,вдлъбване на ноктите е характерно при анемия.Пусни хемоглобин,ЖСК и задължително ФЕРИТИН.

Общи условия

Активация на акаунт