🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 5 /06.04. - 20.04.2021/

  • 26 879
  • 942
  •   1
Отговори
# 570
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Фики преиграваше, Тина не се мятка чак така.

# 571
  • Мнения: 880
Не е преиграл, не стана и като пародия. Получи се точно както трябваше.

# 572
  • София
  • Мнения: 22 982
Не е преиграл, не стана и като пародия. Получи се точно както трябваше.
Според мен въобще не се получи, кактж трябваше, но каквото успя-направи.

# 573
  • Мнения: 880
Е трудно е с неговите габарити, но се старае.

# 574
  • Мнения: 31 780
За мен Фънки не му се мазнеше, а го обиди. Да каже на участник, че това му е най-добрият образ и му дава 5 точки или колкото му даде, си е подигравка. Мазнене щеше да е, ако му беше дал 9-10 точки,но така му каза, че и най-добрият му образ е средна работа.

Ахааа, сарказъм било Joy

Ми да, като се замисля е правил много добри образи.

# 575
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Въобще не е до габарити, ама айде..

# 576
  • Мнения: 36
И на мен възпитанието на Фики ми идва малко в повече. Това говорене на Вие, дори с колегите си...... Гледах набързо интервю на него при Тото, където се извиняваше за израз, в който нямаше нищо, за което да се извинява. Нещо от сорта на "тъпи компютри". Всички се държат приятелски, пак се уважават, но когато си в предаване вече втора година, когато всички си говорят съвсем нормално, защото малко или много се познават и някой като него почне: г-н Василев, г-н Ковачев... ми е много странно. Все едно на всяка цена иска да покаже добро възпитание. Аз го чувствам като ученик, който се обръща към своя учител, или работник към шефа си. Никой няма да каже, че е невъзпитан, ако последва примера от останалите участници и говори на ТИ. Толкова неестествено ми изглежда, че ме кара да си мисля, че чисти имидж.

# 577
  • Мнения: 4 821
Сега пък ще се сърдим на някой, че е възпитан ли? Рафи също е много възпитан и уважителен. На мен такова поведение ми харесва.

Дори и да е само за пред зрителите пак е нещо, защото има толкова бг "звезди" които си умират да си покажат простотията надлъж и нашир. Те дори са мнозинство в днешно време и затова Фики изглежда като някакъв извънземен в сравнение.

# 578
  • Мнения: 5 175
Сега пък ще се сърдим на някой, че е възпитан ли? Рафи също е много възпитан и уважителен. На мен такова поведение ми харесва.

Дори и да е само за пред зрителите пак е нещо, защото има толкова бг "звезди" които си умират да си покажат простотията надлъж и нашир. Те дори са мнозинство в днешно време и затова Фики изглежда като някакъв извънземен в сравнение.
Подкрепям. Освен това - да чисти имидж  Фики? Че какво пък има мръсно,че да го чисти? Около него има толкова хора, за които това би могло да се каже,но не би.  Доброто възпитание и такива маниери са толкова редки напоследък,че към тях често подхождат със съмнение. Жалко.

# 579
  • София
  • Мнения: 5 712
... да чисти имидж  Фики? Че какво пък има мръсно,че да го чисти? Около него има толкова хора, за които това би могло да се каже,но не би.  Доброто възпитание и такива маниери са толкова редки напоследък,че към тях често подхождат със съмнение. Жалко.
Фактът, че имаш таланта да пееш в по-интелигентни стилове, а си се отдал на музика, която е доста спорна, си е бая зле за имиджа... мисля аз...
Честно казано, на мен тази "изисканост" ми намирисва не на чистене, а на създаване на имидж. Като пее в този формат, хората го възприемат като приятно момче, но като се върне към просташките песни и ужасната просташка  брада, този Фики ще изчезне на секундата и няма да има никакво значение дали говори възпитано или не!
И да, жалко наистина... No Mouth

# 580
  • Мнения: 444
Фики вероятно създава имидж, но също така пази и имиджа на баща си. Без да познавам в дълбочина творчеството и на двамата, все пак мисля, че нямат от тези най-мазните или просташки песни, с които е характерен този стил. Нито пък баща му някога е бил лигав като Коцето например. В крайна сметка не забравяйте, че Фики и баща му са мюсюлмани. В тази религия у нас патриархалното и възпитанието се спазват малко повече и не се толерира свободно поведение, нахалство и лигавщини, които все повече биват приемани за нещо нормално. Баща му също мисля, че се държи сравнително добре и с уважение по интервюта. Та колко е поза и колко е семейно възпитание и култура, не можем да сме категорични.

# 581
  • София
  • Мнения: 5 712
Фики вероятно създава имидж, но също така пази и имиджа на баща си. Без да познавам в дълбочина творчеството и на двамата, все пак мисля, че нямат от тези най-мазните или просташки песни, с които е характерен този стил. Нито пък баща му някога е бил лигав като Коцето например. В крайна сметка не забравяйте, че Фики и баща му са мюсюлмани. В тази религия у нас патриархалното и възпитанието се спазват малко повече и не се толерира свободно поведение, нахалство и лигавщини, които все повече биват приемани за нещо нормално. Баща му също мисля, че се държи сравнително добре и с уважение по интервюта. Та колко е поза и колко е семейно възпитание и култура, не можем да сме категорични.
Не съм им гледала интервютата и не споря, но каквито и да са и бащата, и синът, колкото и възпитани да са,  в мига в който започнат да "вият" /особено бащата!/, дотам с доброто възпитание... то просто няма никакво значение...

# 582
  • Мнения: 5 175
Доброто възпитание винаги има значение.

# 583
  • Мнения: 16 874
Аз не виждам защо изборът на професия трябва да омаловажава доброто възпитание? Трябва да се изкарват пари,  изкарва ги. Ако е наистина толкова възпитан - евала,  защото има много изпълнители от "елитните" жанрове, които са прости на гадурки, че и простаци.
Та връзка между двете не виждам.

# 584
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Много тесногръдо е да определяш възпитанието на човек по професията му.

Общи условия

Активация на акаунт