Истанбул [тема 54]

  • 52 953
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Димитровград
  • Мнения: 799
Не е розово положението щом руснаците спират полетите за Турция  до 01.06.
http://www.focus-news.net/news/2021/04/12/2861158/tass-rusiya-sp … il-do-1-yuni.html

# 76
  • Мнения: 292
Не е розово положението щом руснаците спират полетите за Турция  до 01.06.
http://www.focus-news.net/news/2021/04/12/2861158/tass-rusiya-sp … il-do-1-yuni.html

Това е по политически причини. Няма общо с ковида, ако им пукаше на руснаците за плебса щяха да ги спрат отдавна.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 925
Ами то е толкова несигурно навсякъде и всеки се чуди какво да прави , дори Великдени и Рамазани без хора. Въпреки че съм ваксиниран отписах пътуването през пролетното крило на сезона и си подкарах плажа на нашето си море Simple Smile Точим зъби за есента Simple Smile

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 14 035
Аз и за лятото тая надежди Grinning

# 79
  • Мнения: 292
Ами то е толкова несигурно навсякъде и всеки се чуди какво да прави , дори Великдени и Рамазани без хора. Въпреки че съм ваксиниран отписах пътуването през пролетното крило на сезона и си подкарах плажа на нашето си море Simple Smile Точим зъби за есента Simple Smile

Аз пък напук си букнах за 24 май на Халкидики, пък да видим дали ще ни огрее. Втората доза ще е минала преди това, да видим дали ще спазят обещанието си гърците.
За Истанбул и Чанаккале се точа по-късно през годината, ама нищо не се чува за промени, сега са тестове в двете посоки. Sad

# 80
  • Мнения: 1 842
Много ви благодаря за съветите 🙏🏼
А за автобус от София коя фирма бихте препоръчали?
освен пср и здравна декларация друго дали ще е нужно,ако сме с автобус?(хес код или др)?

# 81
  • Мнения: X
Аз Метро препоръчвам.

# 82
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 412
На живо Евроспорт
Tur of Turkey,който му е домъчняло за турското море,мисля че към Алания карат,намалила съм звука,щото беля Рабарбер и на другия екран гледам от Париж за мача на Байерн Мюнхен довечера.
Май етап в Истанбул няма да има,
Към морето са...
Ах,морето....Heart Eyes

# 83
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 352
Може и да си пофантазираме,че сме там..

# 84
  • София
  • Мнения: 13 045
Може и да си пофантазираме,че сме там..


Някой питаше къде е църквата Агия Триада. Вижда се в центъра на тази прекрасна снимка. Wink

# 85
  • Мнения: 1 329
И още една чудесна снимка от Фейсбук.

# 86
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Негативен ПСР тест за влизане в Турция ще бъде изискван до 31 май.

# 87
  • Мнения: X
Да питам, чувала съм май, че на гарата Сиркеджи може да се остави багаж, като на гардероб, има ли такова нещо, някой знае ли?

# 88
  • София
  • Мнения: 1 829
Да питам, чувала съм май, че на гарата Сиркеджи може да се остави багаж, като на гардероб, има ли такова нещо, някой знае ли?
знае, има големи / два големи куфара се събират спокойно/ и малки метални шкафове за багаж.  Оставяш спокойно багажа за колкото време искаш. Има си упътвания на тях как става плащането и вземането на багажа. Лесно е, и евтино. Често ги използваме...

# 89
  • Мнения: 298
Да питам, чувала съм май, че на гарата Сиркеджи може да се остави багаж, като на гардероб, има ли такова нещо, някой знае ли?
знае, има големи / два големи куфара се събират спокойно/ и малки метални шкафове за багаж.  Оставяш спокойно багажа за колкото време искаш. Има си упътвания на тях как става плащането и вземането на багажа. Лесно е, и евтино. Често ги използваме...

И аз съм ползвала, удобно е, особено когато автобусът за Халкълъ, откъдето заминаваше
влакът, тръгваше от Сиркеджи

Последна редакция: ср, 14 апр 2021, 21:21 от ALFIETKA

Общи условия

Активация на акаунт