Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 958
На 13, 14 и 15 .10 не съм в София.Ееееех, бях решила специално да се уговоря с някоя от вас, за да и твърдо ,че ще дойда.А то пак не стана. Confused

# 46
  • Мнения: 3 861
На 13, 14 и 15 .10 не съм в София.Ееееех, бях решила специално да се уговоря с някоя от вас, за да и твърдо ,че ще дойда.А то пак не стана. Confused
ми гласувай за 20-и Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
На 13, 14 и 15 .10 не съм в София.Ееееех, бях решила специално да се уговоря с някоя от вас, за да и твърдо ,че ще дойда.А то пак не стана. Confused
ми гласувай за 20-и Mr. Green

Ми гласувах. Grinning И точно на теб щях да се обаждам. Wink

# 48
  • Мнения: 3 861
хехе, знам си аз, но и ще пееш и ще пиеш, нали Mr. Green???

# 49
  • София
  • Мнения: 2 958
Ха  Peace , абсолютно! Grinning
Аз от кога се каня , ама по независещи от мен обстоятелства пропусках.... Embarassed Sad
Дано вече всичко е ОК. Praynig Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 15 248
Гласувах за 20-ти, но не е доказано, че ще дойда. Ако дойда, ще трябва да е с Иво и тогава тежко ви и горко Crazy

# 51
  • София
  • Мнения: 2 210
На 13, 14 и 15 .10 не съм в София.Ееееех, бях решила специално да се уговоря с някоя от вас, за да и твърдо ,че ще дойда.А то пак не стана. Confused
ми гласувай за 20-и Mr. Green

Ми гласувах. Grinning И точно на теб щях да се обаждам. Wink

Аз пък мислех, 4е на мен хехе Joy

# 52
  • Мнения: 3 268
Ще дойда когато решите,но ще съм Калина. CrazyТя е послушна,няма да ни притеснява.Много искам да се запознаем Peace

# 53
  • Мнения: 23 087
Не стига това, ами имам ангажимент към Julka да я довлека. Може ли някой да я дотътри вместо мен? Но през ноември съм на линия.
мама_знае, не мой тъй! Аз к'во ли не струвах да стигна 200 постинга, а ти...
Да видими сега дали ще може някой да ме дотътри, теб като те няма, или ще "увисна" и аз за ноември.
Може да се ТЪТРИМ заедно hahaha

# 54
  • Мнения: 809
Щом мама_знае ми гласува доверие ще те водя Julka Mr. Green . Ама ти вземи се поразпиши в анкетата ако не си
Разписах се за 14-ти, но сега променям гласа за 20-ти петък, че на 14-ти имаме семеен ангажимент, а до ноември не ми се чака. Grinning
Деси-мама х2, ми да пробваме. На мен все ми се струва, че ще се тътрим от ресторанта към Библиотеката, предвид изпитото количество.

# 55
  • Мнения: 3 861
Стрелчееееееееееееееее, виж резултатите в анкетата, ако и сега не се домъкнеш... smile3540 smile3540 smile3540 , нали така искаше  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 2 958
На 13, 14 и 15 .10 не съм в София.Ееееех, бях решила специално да се уговоря с някоя от вас, за да и твърдо ,че ще дойда.А то пак не стана. Confused
ми гласувай за 20-и Mr. Green

Ми гласувах. Grinning И точно на теб щях да се обаждам. Wink

Аз пък мислех, 4е на мен хехе Joy

Ееее ,Еми  и на теб ,то се разбира! Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 4 473
Стрелчееееееееееееееее, виж резултатите в анкетата, ако и сега не се домъкнеш... smile3540 smile3540 smile3540 , нали така искаше  Hug

Яхай ти коня, яхай....аз щот` тъкмо подхвърлих на някои хора, че таз` събота ще купонясвам Crazy, то сега к`во станА Twisted Evil newsm78

# 58
  • Мнения: 2 897
Много ми се идва и на мен,от дълго време се самонавивам,уж не съм от срамежливите,ама така се притеснявам... Embarassed
Гласувах за 20-и,живот и здраве,ако не се случи нещо непредвидено-ще дойда,приемате ли ме Wink Grinning

# 59
  • Мнения: 3 861
Стрелчееееееееееееееее, виж резултатите в анкетата, ако и сега не се домъкнеш... smile3540 smile3540 smile3540 , нали така искаше  Hug

Яхай ти коня, яхай....аз щот` тъкмо подхвърлих на някои хора, че таз` събота ще купонясвам Crazy, то сега к`во станА Twisted Evil newsm78

 bambam  А ти  що бързаш, а???

Общи условия

Активация на акаунт