Помощ за сърбеж на хемороиди

  • 3 150
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, за последната седмица съм със страшен сърбеж, не мога да мигна цяла нощ. Започнах да си правя бани с английска сол, а сега пробвах с лайка. Мажа се внимателно с Хеморрел, но само от вън, ако се мажа навътре, хемороидът започва да сърби още повече до полуда, пия и билки три пъти дневно.

Да продължавам ли така, или има по ефикасен начин? Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: X
Явно във вашия случай само билки и билков крем няма да свършат работа, бих попитала в аптеката какво биха ми препоръчали, ама не билкови препарати...

# 2
  • София
  • Мнения: 22 888
Имах миналата година. Точно със силен сърбеж започна всичко, но хич не се сетих, че може да е от това. После започна и болка и кръв при изхождане и ми стана ясно. Пробвах първо с цикатридина супозитории, но буквално имаха ефект едва за часове при мен. Помогна ми много Масту- мисля, че имаха и мас и свещички. От както ги използвах- повече не са се обаждали. Даже вече съм в 9 месец и за цялата бременност не съм имала никаква оплаквания в  това отношение.

# 3
  • Мнения: 60
Doloproct крем

# 4
  • Мнения: 10
здравейте, и аз съм със същия проблем , вече повече от година, измазала съм де що има всичко по аптеките, че даже и по ветеринарните такива, е не и не не минава пустия сърбеж

# 5
  • Мнения: 22 867
Ако не сте пробвали вече - бани със смрадлика. Супена лъжица смрадлика на литър вода, вари се според описанието на опаковката, не си спомням точно времето, охлажда се до поносимо приятно топло, не парещо горещо, и се седи в нея около половин час или колкото можете повече. В леген, сядате и си вземате книжката или телефона.Simple Smile По един път на ден. Препоръчано от лекар на доста закъсал го пациент с думите:", абе, момче, нямаш ли баби и дядовци да те научат, ами си замазал с неща, дето няма да ти помогнат". Освен сърбежите, и доста силни неприятни болки, които доста бързо стихнаха. Пробвайте, не е сложно, не е неприятно, е, малко време отива, не е бързо като само да намажеш, но върши работа.

# 6
  • София
  • Мнения: 30 085
Бани със смрадлика и хемоклин спрей (има лек охлаждащ ефект и спира сърбежа).

Общи условия

Активация на акаунт