Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (5)

  • 60 480
  • 767
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 197
Има трейлър на Askin Tarifi. Ще започне на 7-ми.
Какво мислиш Каро за фрагмента? Ти мислеше да го започнеш нали.

# 316
  • Мнения: 772
Сега като го видях се отказах. Много е дразнещо, направо малоумно.
Сериали за тийнове направо. Едно и също.
Надявам се поне Айча и Алп да ми харесат. Hands Pray

# 317
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ами лоша работа, Пепелче. Аз само с Мениджърите останах май.

# 318
  • Мнения: 27 476


 Айчата  и Алп Нарвуз на снимки на Мениджърите , като гост звезди .
 Красиви  и талантливи ще е интересно какво ще се получи в сериала . Дано си струва .

 и новооо от Чагооо . Снимката е споделена от хореограф  и отново ще денси този път двамата със Селин Шекерджи .   Задобрял е не е Робокоп като преди People Dancers

# 319
  • Мнения: 197
Има фрагмент на Почукай на вратата ми за втория сезон. Добре де те нали смениха сценаристите защо продължават с такава баналност не разбирам просто. Как се съгласяват актьори и продуценти, защото то това си е подигравка.

# 320
  • Мнения: 27 476
Лили ,не съм гледала още фрага но се върна първоначалната сценаристка Айше.  Тя ще пише за втори сезон.
Идеята е нейна за сериала поне в началото как се запознават Еда и Серкан.
Тоя сериал не ме влече ни главните.

Трябват нови мозъци Joy Наскоро в интервю шефа на ОГМ  сподели че ще търси млади и неизвестни сценаристи . Може да не цитирам точно в този смисъл е.

Последна редакция: чт, 13 май 2021, 22:11 от femmi2

# 321
  • Мнения: 197
Аз хар сценариста/ите на Мениджърите - много красиво и реално представят любовните истории. Важно е реалното в този случай.

# 322
  • Мнения: 3 137
Ми те сценаристите на Мениджърите не са автори, а работят върху френския сценарий. А то си е много по-лесно да адаптираш или префасонираш една добра идея, отколкото сам да създадеш такава. Ясно е, че слагат и доста моменти, почерпени от турската действителност, но когато оригиналната концепция е добре измислена, лесно могат да се вмъкват всякакви интерпретации. Въобще идеята с гост-актьорите е много удачна за турския пазар - хем не харчат много пари за хонорари, хем си имат звезда във всеки епизод, хем и провокират фенове на различни актьори, които иначе не биха гледали филма, да му хвърлят едно око.
Интересно ще е някой, който е гледал оригиналния френски вариант, да каже доколко се придържат към него.

# 323
  • Мнения: 27 476


 Пепелче за теб Hug
 Верно ли Савджъто се развел у сериала ?

# 324
  • Мнения: 197
GG_BG аз гледах френския оригинал и още си го гледам, тъй като наскоро излезна нов сезон и именно поради тази причина направих този коментар за сценаристите на Мениджърите, защото освен, че използват главната идея за Агенция и гост актьори, то нищо друго общо си няма, но нищо (нали освен в началото за ролите на актьори като двама мениджъри мъже, две жени и така, но действията и характерите и преживяванията са различни). А в оригинала няма дори Баръш и любовни истории освен за кратко между две жени. Така че любовните истории са им оригинални на турцитеЗ Единствено в първите епизоди случките за гост-актьорите бяха еднакви, но само за кратко и вече не е така. Просто оригиналът е съвсем различен и имаш чувството, че не гледаш адаптация, когато гледаш Мениджърите. То просто е невъзможно да следват оригиналът, тъй като е адски разчупен и модерен, което няма по никакъв начин да се хареса на турците, ама дори и от екран ще го свалят без разрешение да се излъчва.
Иначе препоръчвам оригинала, защото е нещо ново и различни в сравнение с турските дизита, които сме свикнали да гледам, а и е много комедиино на моменти.

# 325
  • Мнения: 28 072
В случая с Мениджърите от идеята на оригинала нищо не е останало, не е възможно да направят от европейски сериал турски със същата идея. Главните герои в агенцията - от заставката, са същите - само външно си приличат /физически и доколкото тези, които са гледали оригинала, да се сетят кой кой е./

# 326
  • Мнения: 772
GG, при турските сериали никога не следват дословно други сценарии, всичко се "потурчва" и се снима по техен сценарий. Wink
Съгласна съм с Еми, че добре разказват любовните истории в Мениджърите. Просто не са поредните банални турски сценки с целувка по челото и прегръдка и сръдни, за да върви драмата.

# 327
  • Мнения: 27 476

  Айча  Туран  и Алп . Много са гюзел .Heart Eyes  Нацелиха каста .



 Четат сценария на Приказката .
 Обаче Али Бингин не ми се нрави от режисьорите , макар  някой неща да ми допадат .


зад кадър от Йешилчам . Влече го Wink
 Рана ханъм е потвърдила за филм на Чаго по Нетфликс подробности не е издала. Вероятно 2022 год ще се излъчи .

 Линията , която ни разделя ще има втори сезон .

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 18:55 от femmi2

# 328
  • Мнения: 772
И на мен ми харесаха Айча и Алп. Simple Smile Нещо като Диджле и Баръш №2. Simple Smile
Вярно Дениз Джан бил с Хафсето Sad Развалиха ми се надеждите за Дениз и Ахсен. Simple Smile
теБешир-а станал много секси:) https://www.instagram.com/p/CO2uB4ADjWw/
И последно Хюлия ханъм уж помогнала да не спрат Невинност. Говорила с продуцента и сменили деня на сериала, щял да продължи и през новия сезон. Знаех си, че няма да го спрат току-така. Wink

# 329
  • Мнения: 27 476
И как точно е помогнала Хюлия Авшар да не гътнат дизито ?
Тя е актриса с претенции.

Видях го момъка от ЗП . На мен така ми прилича на индийски актьор . Laughing


А, сега прочетох по добре говорила с продуцента , явно го е убедила и тв също. Брех голема сила таз лелка.

Общи условия

Активация на акаунт