Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (5)

  • 60 454
  • 767
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 772
Гледат само парите някои. Трябва да се яде и летят от сериал на сериал, а нещо стойностно не им се прави. Да има там някакъв сериал, да идват пари и толкоз.
Берк Джанкат май се беше оплаквал скоро, че получил някакъв смотан сценарий с много страници насилие и се оплакваше публично какви гадни сценарии пишат.

# 766
  • Мнения: 3 137
Заповядайте в новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1349313
Натамъних я някак си класацията и анкетата. Ако имате забележки и предложения, казвайте, ще коригирам!

# 767
  • Мнения: 7 869
Благодаря, GG! ❤️ Разписах, се в новата тема,  но се връщам да допишем тази страница и да си довършим лафчето за чифтетата. 😀
Дано не сте възприели поста ми като упрек, че обсъждаме личния живот на звездите, защото аз имах предвид оня агресивен натиск, който оказват върху тях в соц. мрежи и пресата.
Ние тук си клюкарим съвсем безобидно и ще си продължим. 😀

За новото гадже на Демет да кажа деликатно, че не  е красавец по моите скромни критерии😀, но досега не съм я виждала така освободена сякаш до някой друг.
Ама и Шюки се появява на хоризонта... времето ще покаже дали чувствата са истински.

Знаете, че Хафсанур ми е слабост, а сега ми стана още по- мила.
Не мога да си представя какво е преживяла като дете, но се радвам, че това не е провалило живота й.
И тук да засегна темата за грозното и обидно отношение към актьорите.
В една от нашите бг групи във фейсбук, заради любовта на фенките към Алперен, всяка проява на Хафсанур се обсъжда като я наричат с най-груби епитети.
Направо съм потресена от простащината на тези жени, но предполагам, че такава малобройна група не е от значение за какъвто и да е анализ на рейтинги и влияние.
За оня нов сериал Сърдечна рана е вярно, че е поредното клише това лято, но пък Гьокхан (дано не му бъркам името) е такъв сладур...

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 08:09 от pepel_ot_rozi

Общи условия

Активация на акаунт