Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (5)

  • 60 650
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 223
Озан Долунай и онази Пелинай. Тази девойка просто не ми вдъхва доверие.

# 751
  • Мнения: 772
И аз давам глас за Арас и Биге и Озан и Пельо. Ами не ми харесват заедно. Не харесвам и Идил Фърат за Мерт Фърат, новия на Нургюл и гаджетата на Серенай...

İlk ve Son - Първи и Последни с Озге и Салих. Дано е хубав сериала и да има откъде да се гледа.

# 752
  • Мнения: 1 223
Ооо, да, на Серенай възрастните гаджета. И на Хазар гаджето, освен ако не са се разделили. Не чета много новините

# 753
  • Мнения: 772
Хазарчето не ми е много интересна и не ме е грижа много за нея, а и може чичката да е добричък и веселяк. Тя е малко мънкаща и ми се струва досадна, не знам. Серенайчето бива ама и тя нещо си изживява някакви кризи на възрастта май.

# 754
  • Мнения: 197
Каро, знам, че ти мислеше да гледаш Olagan Süpheliler. Да знаеш, че са пуснали епизоди.
Иначе не мисля, че ще хар Kardeslerim. Но ако го започнеш, пиши какво мислиш.
Знам, че някои от нас следят Onur Tuna и вече е сиг връзката му с актрисата Elif Dogan. Сладки са, а и двамата имат музиката като хоби.
И последно гледах втори епизод на Bas Belasi и горе-долу го слагам на 1-во място за мен това лято, а на второ Ada Masali май, но ми е много банален този за жалост.
Сега ще си пусна първия епизод на Kalp Yarisi, но отсега съм се настроила негативно и се съмнявям да ме изненада!

# 755
  • Мнения: 772
 Olağan Şüpheliler знаеш ли къде може да се гледа? И Bir yeraltı sitcomu исках да гледам, но никъде не го намерих.

# 756
  • Мнения: 28 088
Всички си подхождат - щом са се избрали. Които са сгрешили, вече се разделиха.

"Беда на главата" засега е единственият от летните, който привлече вниманието ми.

# 757
  • Мнения: 27 530
За Баръш Ардуч и неговата кадъна какво ще кажете ?
Хазар с нейния са като дядо и внучка ,както се казва за любовта няма възраст. Не ми е понятно такъв вкус и разлика.

Елиф Доан и Онур Туна Официално се показаха на сватбата на Танер.
Тях ги одобряват феновете най после да няма недоволни.Joy Много им се радват.
Сигурно ще има и недоволни но са малко.

За разделите чакам си една такава с една личност да се осъзнае.

Последна редакция: вт, 29 юни 2021, 16:17 от femmi2

# 758
  • Мнения: 772
Гупито е забавна или досаднозабавна, той се има за красавец, но всичко е роля. Сигурно се разбират. На мен ми харесват.

# 759
  • Мнения: 27 530
Е , чаровен е Борко .
Те се ожениха официално с неговата .

Хабер за Мениджър ара.
Много от вас го гледат.
Официално от Ай Япъм финал на сериала на 45 епизод.

# 760
  • Мнения: 7 879
Гупито е забавна или досаднозабавна, той се има за красавец, но всичко е роля. Сигурно се разбират. На мен ми харесват.
Гупсе беше на гости в предаването  Рефика (кулинарно) и се държа много интелигентно и естествено.
Винаги ми е било жал за нея и за други приятелки на известни хубавци, които трябва да понасят омразата на неудържимите фенки или на жълтата преса.
Дори не мога да си представя как се чувства човек в такава ситуация и до какво може да доведе тази истерия.
И аз имам пристрастия и съм ги споделяла тук, но това си е само мой проблем.
Хич не им дреме на моите любимци за мнението ми. 😀

# 761
  • Мнения: 27 530
Това е част от славата и любовта към тях. Какво да правим така ще е и ще бъде.
Сещам се за Мурат какво изтърпя и какво пишеха за жена му. Това е толкова лично за децата.

Ами може и да ни попитат за сефте ама пак не е гаранция че няма да се вайкаме що тези избрахме Joy Не става въпрос само за външна красота и т.н. Първо това се гледа грешно или не.

Демет Йоздемир и певеца харесвате ли ги като чифте ?

Последна редакция: вт, 29 юни 2021, 20:52 от femmi2

# 762
  • Мнения: 772
Ни Демет, ни гаджето, но понякога харесвам негови песни.
Да, жалко за Мениджърите. Приключват на 45-ти еп.
Има една реклама с Баръш Ардуч и Мелис Сезен. Много ми харесват заедно. Wink И в сериал може би ще са добре.
И други лоши новини от Турция за насилвани деца от майка им и нейния приятел. Пак много известни са писали по темата, Хафсето пък на Дениз Джан споделила за дядо си педофил, който я насилвал като малка... Ужас.

# 763
  • Мнения: 27 530
Ужас и пак нищо няма да се промени.  


Демет е добра актриса поне от това ,което съм гледала . Иначе като чифте не ми допадат двамата.  
Скоро почват снимките за филма й заедно с Шокрюто.

# 764
  • Мнения: 197
Каро, може да намериш Olagan Supheliler в turkru.tv.

Иначе и аз видях за Хафсунар и е просто ужас. Дано никой не трябва да изпитва това. Иначе те с Дениз Джан са мн потайни - не качват снимки или истории, нито папараците ги намират, нито те се изказват един за друг.

И да ви кажа, че гледах първи епизод на Kalp Yarasi и просто не мога да спра да се чудя как тези уж търсени актьори са се съгласили на такава изтърканост и баналост. Беше много повърхностен и стереотипен, което обяснява и рейтингът в групата на интелигенцията, който е под 2.

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 00:12 от Lili.bg

Общи условия

Активация на акаунт