Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема 25

  • 27 141
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 17 936
Къде поставяте препарата за миене на миялната, ако нямате кошница за прибори? Нали по принцип там се поставя надолу

# 451
  • Мнения: 3 991
Къде поставяте препарата за миене на миялната, ако нямате кошница за прибори? Нали по принцип там се поставя надолу
За препарата, прахообразен, гел таблетка или мека капсула е предвиден елемент за дозиране на същите и отделение за гланц, придружено от плъзгач за настройка на вратата. При miele и др. марки може да има автоматично дозиращ диск или друго.

# 452
  • Мнения: 5 833
Тя пита за почистване на миялната. Ами тогава вкарвам отново кошничката, закрепвам шишенцето и като свърши цикъла я вадя. Ако въобще няма такава - не зная. Вероятно може да се закрепи някак си.

# 453
  • Мнения: 3 991
Тя пита за почистване на миялната. Ами тогава вкарвам отново кошничката, закрепвам шишенцето и като свърши цикъла я вадя. Ако въобще няма такава - не зная. Вероятно може да се закрепи някак си.
Благодаря! Грешка при прочит от моя страна.
Зависи какъв препарат ползват-течен или прахообразен.

# 454
  • Мнения: 17 936
Препарата за почистване на съдомиялната да, обикновено е флакон, течен. Нямам кошничка изобщо

# 455
  • UK
  • Мнения: 2 818
Ползвам преоарата на Финиш за почистване на миялна, намушвам го между шишовете на най-долната кошница.
Таймера за времето, което остава ми липсва много, при новата има само светеща точка на пода.
Третото чекмедже или кошница за прибори, незнам как се казва точно, на мен не ми е полезно. Всички приятелки са с такива и много го хвалят, тук в темата също го препоръчват но на мен не ми се измиват добре приборите. Прегледах упътването и започнах да ги подрежда по указания там начин, сега се измиват една идея по - добре, но пак имам доста забележки.
Другата ми забележка е, че няма шишове с по-широко разстояние между тях, имам само няколко на високата кошница,  но събира само 3 дълбоки купички. Това ми докарва доста дискомфорт и ме тормози.
Функцията за автоматично отваряне на врата ползвам постоянно, удобна ми е много. Преди става вечер след като свърши програмата

# 456
  • София
  • Мнения: 8 520
Аз ползвам Сомат таблетките за почистване - те се слагат при пълна миялна, директно на дъното на уреда.

# 457
  • Мнения: 3 991
Препарата за почистване на съдомиялната да, обикновено е флакон, течен. Нямам кошничка изобщо
Имам особено отношение към Finish, чиято съпътстваща информация е обвързана още с  кошница и не осъвременена по подходящ начин.
Питам се, ако почистващата програма предполага изплакване преди същинският цикъл, къде отива препарата - в канала?
Има и други марки с актуализирана при модели ММ инструкция. Няма да ги споменавам,за да не бъдат отчетени като рекламно позициониране.

# 458
  • UK
  • Мнения: 2 818
Аз ползвам Сомат таблетките за почистване - те се слагат при пълна миялна, директно на дъното на уреда.
Много интересно, не знаех че има препарат който се използва при пълна миялна.

# 459
  • Мнения: 2 114
Имам особено отношение към Finish, чиято съпътстваща информация е обвързана още с  кошница и не осъвременена по подходящ начин.
Може ли малко пояснения?
Аз използвам Финиш (течен препарат в бутилка), който се ползва самостоятелно, на най-долната кошница, в празна съдомиялна. Кое не е наред?

# 460
  • Мнения: 2 952
Аз ползвам Сомат таблетките за почистване - те се слагат при пълна миялна, директно на дъното на уреда.
И аз съм ги полвала . Благодаря , че ми напомни да си купя отново Smiley
И Финиш имат такива

# 461
  • София
  • Мнения: 8 520
Нали знаеш инженерната максима "ако работи, не го пипай"? Аз съм я приела много присърце и за много неща я прилагам, та докато вършат работа Сомата, едва ли ще взема други Grinning Освен ако нe кажете тук, че Финиш са много по-добри.

# 462
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Нашата Уърпул - бюджетна - е изключително тиха. Изобщо не се чува, като работи - трябва да отидеш близо и да се заслушаш, и да е тихо наоколо. Може би защото е нова, и добре уплътнява и това шумоизолира. И защото по новите стандарти мие с по- малко вода, за да се щадят ресурсите.

# 463
  • Мнения: 2 264
Здравейте и от мен, сдобих се с първата си съдомиялна в живота Grinning цопнах и аз в 21век.
Нищо по нея не ми е ясно и въпреки, че ще я свържат понеделник, аз вече купих препарати. Та въпросът ми е този гел къде се сипва. На вратата има две отделения, едно за гланц и друго за таблетките. Но аз купих течен препарат за миене.
Оф, може да е тъп въпросът ми, ноооо.....
Тук четох, че потребителки
ползват течен препарат, вместо таблетки и прахообразен такъв.
Купих сол, гел за миене n в 1, гланц, ароматизатор и препарат за почистване. Четох в книжката, но там се споменава само за прахообразен и таблетки.
Чувствам се толкова архаична Confused

# 464
  • Мнения: 3 991
Здравейте и от мен, сдобих се с първата си съдомиялна в живота Grinning цопнах и аз в 21век.
Нищо по нея не ми е ясно и въпреки, че ще я свържат понеделник, аз вече купих препарати. Та въпросът ми е този гел къде се сипва. На вратата има две отделения, едно за гланц и друго за таблетките. Но аз купих течен препарат за миене.
Оф, може да е тъп въпросът ми, ноооо.....
Тук четох, че потребителки
ползват течен препарат, вместо таблетки и прахообразен такъв.
Купих сол, гел за миене n в 1, гланц, ароматизатор и препарат за почистване. Четох в книжката, но там се споменава само за прахообразен и таблетки.
Чувствам се толкова архаична Confused
Отделението е едно и също за прах, таблетки, меки капсули или гел. За гланц е отделно с  регулиране на желаната степен.

Общи условия

Активация на акаунт