Дванадесети клас - първите профилирани

  • 45 815
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 026
Хайде и Калоян стана пълнолетен

Че е пораснал, пораснал е... но с научаването, че трябва да има все някакъв ред около него, мама не се справи  Head Band явно жена му ще се мъчи.
А как ще избутаме 11 и 12 клас, не ми се мисли.... Мързела е на макс!
Но нали мантрата е "Само да сме живи и здрави!" та значи всичко е точно Sunglasses

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 17:30 от peneva_a

# 61
  • Русе
  • Мнения: 11 917
peneva, Честито! Ако е умен кат майка си, ще се оправи. То умът казват, имал страничен ефект - мързел при мъжете.

# 62
  • България, София
  • Мнения: 1 753
Пенева, да ви е жив и здрав пълнолетния вече младеж! Да бъде обичан и щастлив, да намери без много лутане верния за него път и да сбъдва мечтите си Simple Smile
Мързелът е явно все по характерен за техния набор, а за следващите - не ми се говори. Че имам и седмокласничка.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 999
Пенева, да ти е жив и здрав рожденикът! Много късмет му пожелавам!

Амбър големи красоти показа и ми се прииска да ме вземе на една такава разходка със себе си.

Днес от темата за АК разбрах, че щели да имат неучебен ден заради РС. Понеже сме дали мейла на мъжа ми за контакт, аз инфо нямам. Питам го - нещо вест за РС няма ли? Ми имаше, ама изтрих мейла, ти нали не ходиш. За ходене - не ходя, ама неучебните дни ме вълнуват, ти защо не каза? Щот не съм го чел. Пък вие от младежите се оплакватe Simple Smile

# 64
  • Русе
  • Мнения: 11 917
Ако трябва да сравнявам баща и син,не знам, с кого бера повече ядове. Иначе в очите на другите - ММ е съвършен и ако има за нещо някой крив, аз отнасям всичко.
 Prizma - вземам те. Вилата е голяма, място много. Двор - гора с хамаци . Но аз предпочитам родопски ,рилски и морски разходки.Лятото по тези пътечки е змиярник и май месец приключвам сезона на местните разходки до октомври

# 65
  • София
  • Мнения: 5 952
Пенева, да ти е честит рожденикът! Да е здрав и късметлия!

# 66
  • Русе
  • Мнения: 7 792
Да е жив и здрав порасналият набор! Да е успешен и щастлив!

# 67
  • Мнения: 169
Пенева, жив и здрав да ви е рожденика, да е щастлив и успешен!

gabiplus, честито на младия шофьор, безаварийно шофиране!

# 68
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честити да са ви 18гогишните "деца"!
Леко и смело напред в живота, но и отговорно Simple Smile

Честити новоизлюпени шофьори (на габиплюс и ако има и други).
Безаварийно и внимателно!
Въпрос: за колко най-кратко време се кара един шофьорски курс сега + БЧК?

Цоп в новата тема.
От понеделник (ваканцията свърши днес) продължава дистанционно наборчето и така ме е яд. Но пък присъствените дочух, че ще си правя тестове на всеки 72ч. Та знам ли кое е по-доброто... Но ми се искаше в оставащите 3м от уч.година поне малко да походят и присъствено.
Весел уикенд!

# 69
  • Мнения: 1 292
Олеееее, не съм влизала два дена и колко съм пропуснала. Да са живи и здрави пълнолетните вече наборчета, ние ще чакаме до юли месец. На младите шофьори безаварийно шофиране. И Роско няма търпение да започне шофьорския курс. Още не го е изкарал, а вече гледа каква кола да му вземем да кара. Защо ли няма такъв ентусиазъм и с ученето Sad

# 70
  • София
  • Мнения: 9 557
Пенева, със закъснение - Жив, здрав и успешен да е  18-годишният младеж. 

# 71
  • София
  • Мнения: 13 204
Пенева, да е жив и здрав рожденикът!
На новия шофьор на Габи - безаварийно и внимателно шофиране.
Сашето вчера отиде на вътрешен изпит на листовки, размина се с 2 точки. В събота пак. тя си плаща курса, да си плаща и издънките. Нали иска да си прави нейните грешки, ей го на сега.. Wink

# 72
  • Русе
  • Мнения: 11 917
В събота пак. тя си плаща курса, да си плаща и издънките. Нали иска да си прави нейните грешки, ей го на сега.. Wink
Добра школа ще излезе това с шофьорските книжки. Няма как да каже, това не ми трябва, това не ме интересува на мама . Ще го видя и моя хубостник. Нямах намерение да му плащаме шофьорския курс, но баща му се амбицира и го пое. Но за издънките ще видим. Кола пък съвсем нямам намерение да му купувам. Профука четирицифрена сума от спечелените си пари за глупости. Предупредих го, че тепърва ще иска да прави по-сериозни разходи, но не можа да устиска.
 
  
Та знам ли кое е по-доброто... Но ми се искаше в оставащите 3м от уч.година поне малко да походят и присъствено.
Весел уикенд!


 По повод липсата на желание ,управляващите да правят нещо съществено ,както на старите, така и на новите,при нас може да се сбъдне желанието на някои да тръгнат всички присъствено от май.В момента се въртят ротационно за по две седмици различните класове.  Във всеки случай децата не са защитени май по новите развития. Снощи френската ми приятелка каза че най-тежко от семейството го карали тя и по-голямото дете, на 9-10 е той. Тя е спортист - шампион по плуване и водят доста здравословен начин на живот. Между другото на тях не им изписвали  масово антибиотици и купища лекарства, и лекарите реагирали едва на затруднено дишане  . Слава богу вече са доста по-добре, но каза че след две седмици боледуване, всички са изтощени и децата нямали желание даже да излизат.

# 73
  • София
  • Мнения: 4 884
Моят подарък за 18-тия рожден ден беше шофьорския курс.
Това искаше най-много, това получи. Simple Smile

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моят подарък за 18-тия рожден ден беше шофьорския курс.
Това искаше най-много, това получи. Simple Smile

моля, споделете за колко време се провежда един шоф.курс, БЧК + кормуване + изпит. И стойност, ако желаете...
Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт