На пазар във Варна - тема 63

  • 31 266
  • 723
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Хора, Домлян имат ли фирмен магазин в града или трябва да търся продуктите им по веригите?

# 451
  • Варна
  • Мнения: 14 533
В Billa има п-ти на Домлян.

# 452
  • Мнения: 298
Момичета освен във фиола къде другаде може да се купи рокля до около 50 лв. Трябва ми за повод. Simple Smile

В магазини Studio. Имат магазин срещу Експресбанк на бул. "Вл. Варненчик", на кръстовището на ул. "Ген. Колев" и ул. "Чаталджа" и на бул. „8-ми Приморски полк“  близо до ЦКБ.

# 453
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Здравейте! Имате ли информация някъде правят ли антигенни тестове със секрет от гърлото, а не от носа /за пристигащи от Германия/

# 454
  • Варна
  • Мнения: 633
Момичета освен във фиола къде другаде може да се купи рокля до около 50 лв. Трябва ми за повод. Simple Smile
При повече късмет във Фешън галери, на центъра до шадраваните

# 455
  • Варна
  • Мнения: 384
Някой да знае/ е виждал филтри за кафеварки Биалети някъде във физически магазин?

# 456
  • Мнения: 8 757
Здравейте,някой знае ли от личен опит за добър инструктор по йога и пилатес?

Здравей, намери ли добро място за трениране на Пилатес?
Препоръчаха ми Мария в Максифит и се чудя.....
притеснява ме, че може би там има много хора..... и не става за начинаещ.

# 457
  • Мнения: 298
Здравейте,някой знае ли от личен опит за добър инструктор по йога и пилатес?

Здравей, намери ли добро място за трениране на Пилатес?
Препоръчаха ми Мария в Максифит и се чудя.....
притеснява ме, че може би там има много хора..... и не става за начинаещ.

Мария определено е подходящ инструктор за начинаещ. Нямам наблюдение върху сутрешните тренировки, но вечерните са доста посещавани. Според мен най- добрият и правилен начин да си избереш инструктор е да пробваш поне при двама- трима. В Максифит има две дами водещи пилатес, като тренировките им са много различни. От началото на месеца има и нова активност- Yogalates, която води Ваня.

# 458
  • Мнения: 8 757
Йогалатес, звучи чудесно.....

Аз искам за стягане на корема и при болки в крайниците и гърба...

Вечерните тренировки ме интересуват, тъй като съм до 18ч на работа и няма как преди  това.

# 459
  • Мнения: 1 709
Ако ти е удобен Деймос, срещу изтрезвителното, има студио за йога. Практиката е средно интензивна, но с много обяснения за позите.

# 460
  • Мнения: 1 132
При Мария наистина поне преди една година имаше страшно много хора на вечерните. Но това е защото наистина е добра. Тренировките стават и за начинаещи. Не бях стъпвала в зала, преди да почна при нея. Ходила съм като я заместват и при другите мацки в Максифит, ама не го усетих като моите Wink

# 461
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Здравейте,някой знае ли от личен опит за добър инструктор по йога и пилатес?

Здравей, намери ли добро място за трениране на Пилатес?
Препоръчаха ми Мария в Максифит и се чудя.....
притеснява ме, че може би там има много хора..... и не става за начинаещ.

Мария определено е подходящ инструктор за начинаещ. Нямам наблюдение върху сутрешните тренировки, но вечерните са доста посещавани. Според мен най- добрият и правилен начин да си избереш инструктор е да пробваш поне при двама- трима. В Максифит има две дами водещи пилатес, като тренировките им са много различни. От началото на месеца има и нова активност- Yogalates, която води Ваня.
Ваня е страхотна 😘
Нейната тренировка е съчетание на пилатес, йога и каланетика.

# 462
  • Мнения: 549
Предварително се извинявам, ако въпросът ми ви се стори не за тук точно, но понеже сме на темата и ще попитам. Според вас, на какъв вид тренировка е най-удачно да посещавам за по-изправена стойка, че последно време съм се прегърбила ужасно и не мога да се трая така?
Също така, благодаря на всички за информацията преди седмица относно грилованите маслини! Flowers Bouquet

# 463
  • Мнения: 1 370
Йога или пилатес.

# 464
  • Мнения: 4 892
И моя въпрос е малко по така,ама нищо не се знае,Варна не е толкова голяма.Smile
Издирвам Живка,миналата година работеше зад лятно кино Тракия във фризьорски салон "Диди".При затварянето са я съкратили и доколкото знам сега работи някъде в Владиславово.Бившата и шефка не казва къде е,за не и се разбягат клиентите.

Общи условия

Активация на акаунт