въглавничка за бебе

  • 1 057
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Спи без възглавница и още доста време ще е така. Слагам само калъфка върху чаршафчето.

# 16
  • Мнения: 590
Слагам импровизирана възглавничка, в калъфчето слагам една пелена, колкото да има нещо. Тези от комплектите са много надути, рано е още за такива.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Все още не ползваме възглавничка,но си има при нея в кошарката една с която се гушим при заспиване.

# 18
  • Мнения: 81
И лекарите ми казаха да слагам възглавничката под матрака, а не при бебето... Сега си спи идеално без възглавница, но сме големи вече, иначе матрака се повдига до 6-ия месец...

# 19
  • Мнения: 1 425
Не слагам и за дъщеря ми не съм ползвала, когато поотрасна сама пойска защото видя, че мама и тати имат.

# 20
  • Мнения: 5 393
И аз не слагам.Иво също повръщаше в началото, повдигнах матрака и слагах пелена под главичката,за да не се цапа чаршафа.

# 21
  • Мнения: 1 353
Не слагам възглавничка, защото не мисля че има нужда, а и Али вече не й харесва да спи по друг начин освен директно в/у матрака. За повдигането под ъгъл се цели да се намали риска от повръщане и съответно от задавяне на бебето, но аз не съм го повдигала.

# 22
  • Мнения: 891
Дъщеря ми спи с възглавничка от както се е родила. В началото - много тънка, а сега нормална ! Peace

# 23
  • Мнения: 510
Не съм му слагала възглавничка. Не мисля, че има нужда, а и ме е страх да не се задуши.

# 24
  • Мнения: 2 427
гледам за възглавници говорите,аз в неделя купих една на Чико,от дунапрен,цялата перфорирана на дупки,специално разработена против задушаване.Сртува 14 лв(7евро),само се чудя ,дали няма да му е висока на бебе.Някъде около 4 см е висока.И по принцип е за количка,но в магазина ме убедиха че можела спокойно да се ползва и за легло.За 0 месеца и нагоре е предназначена.Някой ползва ли такава възглавничка?

# 25
  • Мнения: 109
Само пелена, сгъната на четири

# 26
  • София
  • Мнения: 508
Само пелена, сгъната на четири
newsm10

# 27
  • Мнения: 8 917
Не харесвада спи на възглавница Peace

Общи условия

Активация на акаунт