Отговори
# 15
  • Мнения: 572
Да ви кажа, нещо ми се е възпалил пъпа. Почистих го с кислородна вода и го намазах с йодасепт, но вече втори денси ме наболява...???

# 16
  • Мнения: 31
Браво бе мамчета кога изписахте темичката та и нова направихме? Просто не е за вярване. Аз както знаете отдавна съм се регистрирала но рядко пиша.То при това хубаво време което беше на човек му се излиза повече,а по-малко му се седи пред компи.Сега обаче е вече студено и ще се заседяваме.А и като излезем в болничен съвсем. Ние с бебка сме добре само дето на майка и, т.е на мен при последните кръвни изследвания ми излезна завишена кръвна захар.То вярно че предния ден прекалих със сладкото, но да си призная доста съм притеснена.Сега съм си наложила диета и ще ходя самосиндикално да си правя нови изследвания,че доки каза че ще ги повторим след 10 дни,а аз не мога да чакам.Това е.Ако някои е имал същия проблем моля да сподели

# 17
  • Мнения: 1 289
Здравейте мамчета   bouquet
Аз съм Януарска мама(термина ми е на 4.01.07г.),но си мисля ,че бебо ще се появи още декември и затова с интерес разглеждам темата ви.Надявам се да нямате нищо против,на мен ще ми е приятно да си общувам с вас.

# 18
  • Мнения: 69
Добре дошли на новите мами! Много гадно време хич не ми действа добре.

# 19
  • Мнения: 3 323
Разбойнички такива, как не ви е срам да ни оставите със Зори сами! Да се откажете в последния момент! Без да предупредите! Повече на никакви срещи няма да ходя с вас ! Никъде няма да ходя с вас! Нищо няма да ви казвам , нито да ви успокоявам ! Да, край на отношенията ми с такива несериозни като вас! Вного хубаво си говорихме, незнам дали на Зори и беше забавно но на мен да. Ха-ха -ха! нека ви е щом не идвате!

# 20
  • Мнения: 143
здравейте, аз ходях на вилата и се върнах към 7 часа,поне си починахме малко.Контракции си имам, но си пия магнерота, бебо при мен сега се е активизирал и рита, сигурно после ще изчезне за няколко  дни, много странен режим има.
sarraна мен нос ами се запушва докат оспя, не мога да си го обясня това нещо и ако не си сложа капки през нощта не мога да спя и сега като бяхме на вилата си ги бях забравила и почти не можах да спя.
Майка ми днес е взела награветил на chicco за храна, много е удобен пробвяхме го като затоплихме вода в едно шише(на avent шишетата стават) и от детските пюрета. Но ако някой си купува нагревател далеч трябва да е от бебето, защото на моя приетелка дръпнало щепсела беше на 5 месеца и не искам да ви казвам как се е изгорило.
Но иначе аз много си се кефя на уредчето.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 893
ох ние май правим вече опити да се обръщаме  newsm78 получаван днес цял ден едни остри пронизващи болки в срамната кост  Confused

и как можахте да оставите нашта пътеводна светлина GlanG да виси сега ще се разсърди и ше ни зареже в невидение  newsm45

# 22
  • Мнения: 3 695
Привет,
GlanG, за отсъствието ми от срещата, имам извинителни причини, ако трябва медицинска бележка ще представя Wink  Хубавото е, че ми отминаха болките и утре мисля да съм с пълни сили на работа. Много добре ми се отрази лошото време - 2 дни лежане с прехвърляне от леглото на дивана и обратно, гледане на филми с осигурена от мъжа храна  Flutter
Lia25, и тези от вас, които пият магнерот и но-шпа, моля да кажат дали ги пият в 3*2 магнерот и 3*1 нош-па, защото на мен докторът по телефона ми ги предписа, но мисля че в тези дози бяха. Освен това се чудя дали да продължавам да ги пия, след като ми отминаха болките и колко време. Сигурно ще  ще се обадя на доки да питам, но ако може и вие да споделите. Както мразя хапчета, сега ми се събира да пия цяла шепа - витамини за бременни, но-шпа, магнерот и желязо.
ClanG, каза някъде, че секциото е 10 дни преди термина, защо така?
Честита нова темичка !!! Чудя се как така никой не е определен да ражда на 9.12. много странно, само за тогава липсват кандидати. То е ясно, че после ще има размествания, ама все пак.
 Hug

# 23
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Conka, аз съм със същия проблем, но на мен ми изпратиха веднага ново направление за нов вид изследвания - това е 3-часов тест, не един час както беше първия път и този път ти вземат кръв няколко пъти и те карат да пиеш още по-концентриран глюкозен разтвор. Не знам как ще го изтрая, но само се моля този път да си ми нормални резултатите - само 40% от жените с високи показатели на първия тест имат такива и при втория, дано не съм сред тях. А освен това не трябва да ядеш и пиеш нищо 10-14 часа преди тестването. Успех и на теб! Аз утре ще ходя, че да видим какво ще стане Praynig
Поздравления за темичката! Купихме си вече кошарка Hug

# 24
  • Мнения: 7
GlanG, не се сърди   bouquet   Ние с dideto до последно седяхме във форума, и разпитвахме ли разпитвахме кой ще идва, ама се оказа, че сме само двете..... Sad   Обаче аз предлагам да започнем с уговорка от сега например за вторник, защото тогава го дават, че ще е хубаво времето   Nature Sun With Face дори имам предложение къде точно, но само, ако сте съгласни  newsm68 
   tini-mini, за магнерот...ммммммм...незнам, но за  нош-па съм сигурна, че се почва точно така 3*1, по натам, ако прецени докито ги увеличава....поне на мен така ми каза    Wink

Последна редакция: нд, 08 окт 2006, 23:12 от si_mama

# 25
  • Варна
  • Мнения: 893
ЧРД Magika!  newsm67  Gift bdbaloni

# 26
  • Мнения: 669
добро утро на всички коремчета имаме си нова тема много е хубава (като всички предишни) реших да се разпиша и аз в нея.Бяхме на док и тои каза че сме се обарнали сега съм по спокоина,че миналия път се стреснах малко като ми каза че е седалищно!                                                                                                                                                                                                               

# 27
  • Мнения: 535
magika, newsm59 newsm67   Пожелавам ти всичко най- хубаво и  едно прекрасно бебче през декември  bigdance2    party023

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 09:21 от di_

# 28
  • Мнения: 201
добро утро и от мен момичета Hug
GlanG, не се сърди мила  bouquet
наистина почти цяла неделя с si-mama пускахме ЛС и приканвахме за срещата, но до 17:00 никой не изяви готовност, може би поради лошото и дъждовно време
свързахме се двете и се видяхме-побъбрихме си много хубаво Party
надявам се да се видим на следващата среща Peace

# 29
  • Мнения: 1 289
Добро утро и от мен,мамчета   bouquet
Само ако знаете как ви завиждам ,че се познавате и се срещате  Rolling Eyes Друго си е да се виждаш с "братя по оръжие"-и в януарската тема мамите от София си организират срещи и ходят на училището,ама ние в малките градове изобщо ги нямаме тия екстри  Cry

Общи условия

Активация на акаунт