Бременност и смърт в семейството

  • 2 700
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
Съболезнования за баща Ви! Не се притеснявайте за нико, това е в семейството, Ваш родител. Дори да сте в напреднала бременност пак ще е същото, нищо лошо няма да се  случи с бебето. Баща Ви ще Ви пази...бъдете сигурна!

# 16
  • Мнения: 872
Зависи колко вярваш в суеверия и колко би те разтроило ходенето на гробищата. Ходех на гроба на майка ми почти до края на бременността, защото така го чувствах. Но аз не се разтройвам като отида там, по-негативно ми действаха непоисканите акъли, че не трябвало да ходя щото видиш ли така казали хората.
Направи така както го чувстваш!

# 17
  • Мнения: 3 915
Дядо ми почина, когато вече бях бременна. Участвах във всички събирания, но на гробища не ходих. Две причини - настроението на всички там и последствията върху психиката ми (предпочитам да съм далеч от опявания и т.н.) и донякъде поради негативната енергия там - вярвам в такива неща. В суеверия не вярвам. Според мен както си го почувстваш, но мнението ми е, че бременна трябва да се пази от такива емоции. Да, те присъстват и вкъщи и в съзнанието ни, но там са засилени - плач на много близки хора и т.н., което влияе върху състоянието ни.

Общи условия

Активация на акаунт