Какво ще направите ако спечелите джакпот?

  • 1 975
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
 Първо мнооого, мнооого ще се радвам Hug
 После имам идея какво да правя.
Сега остава обаче да си пусна фиш и чак тогава да чакам да спечеля Joy

# 16
  • Мнения: 2 825
На Евро-милионите тази седмица е 80 мил. джакпота  Money Laughing Ние играем редовно, съответно мечтаем редовно  Laughing
Ако случайно ударим такива милиони, със сигурност ще си сменим къщата, колите и тн. Мисля, че в такъв момент живота ти се завърта на 180 градуса, без значение дали го искаш или не.
Друго което ще направим -ще пътуваме много, ще правим наследници, ще осигурим роднините и приятелите, ще дадем пари за благотворителност, а останалите пари ще ги инвестираме в някоя банка  Laughing Както е казала Лиска, при такава сума пари, човек може спокойно да живее само от лихвите. Не мисля, че ще опитваме да правим големи бизнеси, по-скоро нещо, което да ни доставя удоволствие

# 17
  • Мнения: 7 837
Тази седмица беше 14 млн.
Като за начало ще трябва да се разделя със солиден % от сумата, защото само ситизен може да вземе такава голяма печалба. После ще му мисля...

# 18
  • Мнения: 2 907
Аз пускам от сто години всяка събота по едно лото. Играя винаги със същите 4исла, оттам и зависимостта ми към тази игра, понеже като преско4а все си мисля, 4е моите 4исла ще излязат тогава и 4е това ще е 4аст от замисъла на моята съдба. Съответно не преска4ам да играя и никога поне две 4исла не съм ули4ила. Сега покрай многото милиони играех по няколко комбинации, но уви пак пълна трагедия  Laughing

Ако спе4еля толкова много пари сигурно ще се побъркам. Има две вероятности :

1. Да си загубя ума и да подаря пове4ето пари на хората, които оби4ам, на бедни и нуждаещи се, на организации с хуманитарна цел етц. Другото е, 4е сигурно аз бих изгубила симетри4ното, адекватно равновесие и бих се пропила, съответно бих умряла след най-много година болна и изморена от бурен живот, но пък богата....

2. Да се променя и да стана параноик. Да се отрека от така наре4ените приятели, понеже ще си мисля, 4е ме оби4ат заради парите ми. Да развия страхова невроза и стана отшелник.

Онзи ден се замислих най-сериозно какво би станало с мен ако спе4еля тези 35 милиона. Всъщност аз и 1 милион не трябва да пе4еля. То4но това е предизвикателството за мен да продължа да живея с малко пари и да се 4увствам щастлива. Ако имах толкова много пари, сигурно нямаше да имам толкова много ме4ти. Ако аз нямах толкова много ме4ти, нямаше да имам стимул да дишам и живея.

# 19
  • Мнения: 992
Редовно играя тото, та дано скоро се похваля Mr. Green
Който не играе, не печели. Wink

Ако спечеля:
- ще си купим готина къща, кола и т.н
- много пътувание. Едно от които- да обиколим повечето щати на Америка с луксозна каравана.
- разбира се, помощ за семействата ни, така, че да не им се налага да работят повече
- за благотворителност
- инвестиции

Те само да се паднат, ще му мисля Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 914
Дали ще ми стигнат да си купя нещо подобно



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 427
Първото нещо което бих направила е да осигуря на близките си добър живот без грижи.Да си достроя къщата(не ми трябва друга по-голяма Crossing Arms).Да пратя свеки и свекър на някоя крочера Mr. Green,да си купя някаква сносна кола,много ми харесва Jaguar XK,цвят British Rasing Green #Crazy #Crazy #Crazy,страхотна е!С бежов салон,естествено.Бих осиновила две деца!!!Бих спасила един човешки живот.Със сигурност бих си направила един тур за седмица-две,за да обиколя местата които винаги съм искала да видя.Първото което бих посетила е Mongolia,next Tibet.Бих си наела ателие и бих организирала изложба в някоя добра галерия.Останалата сума бих оставла на мъжа ми да се разпорежда както намери за добре.Той обожава ивестициите,доста се интересува от разни борси и пр,неща от които аз нищо не разбирам,да прави каквото сметне за добре. Sunglasses

# 22
  • Spain
  • Мнения: 3 750
уф самода ми падне .. ще пътувам , ще пътувам , ще пътувам ....
 ..послеа ако останат пари ще се захвана с някои бизнес Simple Smile  Wink ...

# 23
  • Мнения: 94
Вие добре говорите за инвестиции, но голям процент от спечелилите от лотарията след няколко години са на същото дередже както и преди това.
Доста от тях също казват че не са и по-щастливи.  Голям проблем са "приятели" и роднини, които ги преследват по всякакъв начин.  Да не говорим за наркотици и алкохолизъм.
Което не ми пречи и аз редовно да си пускам фиша.

# 24
  • Мнения: 11 316
Ще ми се да построя като хората дом за сираци в родния си град. Като знам повечето в какво състояние са, имат нужда направо от нови сгради.
Това най-малкото. Бих отделяла и сума за поддържането му.
Другото вие сте го споменали - ще обиколя света.
А претенции за смяна на статута и класата нямам.

# 25
  • Мнения: 2 567
Преди години тук месеци наред издирваха човечеца, спечилил няколко милиона от тотото. Разгласяваха по медиите, а той милият мислил седмици наред, дали изобщо да се обади и да си прибере парите. В крайна сметка го направи, но даде до последния цент за благотворителност.  Peace
Чак толкова крайна не бих била  Wink, но и част от моите спечелени милиони непременно ще отидат за някоя благотворителна кауза за България. На първо място ще отделя пари за образование на децата и племенниците ми  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 907
Бих си изградила собствен business, ама аз не играя на тотто/лотто, така че в подробности не съм изпадала.
Да, и аз съм чувала, че спечелилите след много малко време са си пак на същото дередже, ако не и съвсем разорени. Та много се учудвам как човек може да пропилee толкова пари.  Shocked

# 27
  • Мнения: 3 880
Мацки, другата седмица джакпотът в Германия
е 39 МИЛИОНА.

Ударили са го, Лискеее, ударили са го Cry Wink
един единствен фиш е прибрал всичките 37 милиона #Crazy
Със здраве да си ги харчи човекът. И аз имам дял от 2,50 евро там Mr. Green Поне ще си спестя някое и друго евро тази седмица, защото няма да участвам в гонитбата на милионите, това ще е моята печалба Laughing  hahaha

37 милиона Shocked какво ще ги прави тоя човек толкова много пари newsm78 Wink Т'ва са над 72 милиона нашенски левове Shocked
Хайде другият път сме ние наред Laughing

# 28
  • Мнения: 992
Вие добре говорите за инвестиции, но голям процент от спечелилите от лотарията след няколко години са на същото дередже както и преди това.
Доста от тях също казват че не са и по-щастливи.  Голям проблем са "приятели" и роднини, които ги преследват по всякакъв начин.  Да не говорим за наркотици и алкохолизъм.
Което не ми пречи и аз редовно да си пускам фиша.

Проучванията сочат друго, хората са станали щастливи след печалба от лотарията:  http://life.dir.bg/2006/10/06/news758354.html

# 29
  • Мнения: 2 907
Рина, останах много у4удена от статията, понеже преди месец по една "интелектуална" немска телевизия даваха един 2-4асов филм за лото-милионирите. Камерата ги следи години наред от пе4албата до днес. Вси4ки до един казаха ето тази фраза - " Парите УСПОКОЯВАТ, но НЕ ПРАВЯТ щастлив". Накрая това беше заклю4ението. 4е с пари можеш да реализираш материалните ти ме4ти, но за щастие трябват други компоненти.

А това, 4е всеки има разли4на представа за щастие е ясно...

Общи условия

Активация на акаунт