Въпрос за дъждобрана на количката?

  • 1 829
  • 35
  •   2
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 1 745
Защо се притесняваш?Нали дъждобраните имат отпред прозорче Rolling Eyes.

# 31
  • Мнения: 1 117
През моя дъждобран влизаше въздух. Не се е задушавал Валери. Постоянно си стоеше в коша и ни спасяваше както от дъжд, така и от силен вятър Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 934
Аз мисля,че няма нищо страшно. Все пак ти не го вакуумираш вътре. Аз си я возя така без проблеми, има откъде да влиза въздух  Peace
smile3521Не се притеснявай
Peace

# 33
  • Мнения: 2 211
И през ум не ми е минало, че може да се задуши. Ползвай си дъждобрана и не се притеснявай. Ако толкова те е страх, от време на време го повдигай. Моят винаги стоеше в количката, както и чадър за мен и така бях подготвена при внезапен дъжд.

# 34
  • Мнения: 1 555
Много ме е страх да завивам количката с този найлон, чудя се как да извеждам бебка когато вали, страх ме е, че ще се задуши вътре Confused? Rolling Eyes
Вие как се извеждате на дъжд и вятър и по колко време може бебето да е под найлона?

Слагах дъждобран, когато бяхме на вашата възраст задължително при това ! Сега вече той сам си го маха и стои под дъжда  Sunglasses

# 35
  • Мнения: 8 917
Много ме е страх да завивам количката с този найлон, чудя се как да извеждам бебка когато вали, страх ме е, че ще се задуши вътре Confused? Rolling Eyes
Вие как се извеждате на дъжд и вятър и по колко време може бебето да е под найлона?

Спокойно, няма да се задуши Hug Нашият дъждобран имаше малки странични дупчици Peace

Общи условия

Активация на акаунт