Въпрос за дъждобрана на количката?

  • 1 820
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
Моят дъждобран си има прозорче, но дори и да няма нали от долу влиза въздух, все пак количката не е плътно затворена,поне би трябвало да не е.

# 16
  • Мнения: 275
И моят дъждобран е от най-евтините и има специлани дупки, за да диша детето - споко! Всички майки ги ползват Peace

# 17
  • Мнения: 5 393
Както вече са ти казали-няма страшно.Има от къде да влиза въздух.Излизайте си спокойно на разходки.Аз моя го ползвам и при силен вятър.

# 18
  • Мнения: 5 103
И аз досега не съм го полззвала, ама като гледам какво е времето ще ми се наложи.

# 19
  • Мнения: 1 353
Аз мисля,че няма нищо страшно. Все пак ти не го вакуумираш вътре. Аз си я возя така без проблеми, има откъде да влиза въздух  Peace
smile3521Не се притеснявай

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 397
Изобщо няма страшно - наистина има дупки, може би не си ги забелязала. Иначе чудесно пази от дъжд и вятър. Даже зимата съм извеждала малкия много често с него и съм проверявала температурата под дъждобрана - много е приятна. Ползвай го - голямо удобство е  Peace

# 21
  • Мнения: 432
Дъждобрана ми е една от най-полезните вещи за бебо.Винаги е с нас.При дъжд,при сняг-най-практичното нещо.Слагам го на количката и тръгвам.Вече 1 година го използвам.Те не са толкова стегнати по количката,детето си диша прекрасно.И много добре си спи в количката,независимо от дъжда.

# 22
  • Мнения: 967
Според мен смисъла на разходките е бебето да диша свеж въздух, а като го пъхнете под найлона то ефекта се губи. Винаги съм се чудила като гледам майки, които си мислят, че "разхождат" бебетата, а всъщност са ги омотали в найлон  Rolling Eyes. Идеята на дъждобрана е, ако докато сте на разходка завали дъжд или задуха много силен вятър да сложиш дъждобрана, докато се прибереш в къщи по най-бързия начин,  така че бебето да не стои под него повече от петнайсетина минути, а не да излизаш на разходка и да се мотаеш час, че и повече с дъждобран. Така или иначе не вали по цял ден, така че издебвайте, когато не вали и тогава разхождайте бебетата, а ако само ръми, то спокйно като сложите гюрука на количката и завиете бебето добре може да си стоите и цял ден навън - това настина  е разходка - бебето е на въздух.
За мен разходка с дъждобран е по-лошо от никаква разходка.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Според мен смисъла на разходките е бебето да диша свеж въздух, а като го пъхнете под найлона то ефекта се губи. Винаги съм се чудила като гледам майки, които си мислят, че "разхождат" бебетата, а всъщност са ги омотали в найлон  Rolling Eyes. Идеята на дъждобрана е, ако докато сте на разходка завали дъжд или задуха много силен вятър да сложиш дъждобрана, докато се прибереш в къщи по най-бързия начин,  така че бебето да не стои под него повече от петнайсетина минути, а не да излизаш на разходка и да се мотаеш час, че и повече с дъждобран. Така или иначе не вали по цял ден, така че издебвайте, когато не вали и тогава разхождайте бебетата, а ако само ръми, то спокйно като сложите гюрука на количката и завиете бебето добре може да си стоите и цял ден навън - това настина  е разходка - бебето е на въздух.
За мен разходка с дъждобран е по-лошо от никаква разходка.

Същото щях да пиша Peace.

# 24
  • София
  • Мнения: 508
Идеята на дъждобрана е, ако докато сте на разходка завали дъжд или задуха много силен вятър да сложиш дъждобрана, докато се прибереш в къщи по най-бързия начин,  така че бебето да не стои под него повече от петнайсетина минути, а не да излизаш на разходка и да се мотаеш час, че и повече с дъждобран. Така или иначе не вали по цял ден, така че издебвайте, когато не вали и тогава разхождайте бебетата, а ако само ръми, то спокйно като сложите гюрука на количката и завиете бебето добре може да си стоите и цял ден навън - това настина  е разходка - бебето е на въздух.
Точно  Peace Дъждобрана наистина е голямо удобство, но ако вали по добре излезте на балкона - хем ще диша чист въздух хем няма да се притесняваш от дъжда

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 955
естествено че няма да се задуши- влиза въздух отстрани  Peace
ползвам го и съм много доволна  Wink

# 26
  • Мнения: 35 968
няма да се задуши, но запарва

# 27
  • Мнения: 4 629
Под найлона бебето не се вакумира, но се спарва. Аз на дъжд не съм излизала на разходка. Найлона съм го ползвала като сме били някъде навън и ни е сварвал дъжд. Така, че за много продължително време не съм го слагала

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Моя дъждобран, на страничните си крила има перфорация.Ако твоя няма такава нищо не ти пречи да си направиш, така бебо ще диша по-леко  bouquet

 newsm10

# 29
  • Мнения: 2 271
Ползвай си го.Въздух влиза.Аз изкарах  зимата с един-като го изтупах от снега ми потъна ръката през три слоя както беше загънат Laughing.После пак купих.Стоеше си в коша на количката непрекъснато!

Общи условия

Активация на акаунт