Интензивна и ефективна хидратация с Mixa Hyalurogel! Спечелете комплект за грижа за кожата

  • 9 624
  • 334
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 996
Вечер почиствам грима и нанасям серум. Не използвам конкретно нощен.
В грижата за кожата на лицето ежедневно наблягам на хидратация. Веднъж седмично - ексфолиране на кожата. Обичам да ходя на микродермабразио, но сега съм свела до минимум процедурите в салон.

# 31
  • Мнения: 306
Използвам нощен крем. Грижата за кожата ми е качествено почистване, хидратация и се стремя да се храня по-здравословно и да пия повече вода.

# 32
  • Мнения: 1 327
Измивам си лицето и слагам крем.

# 33
  • Мнения: 1 443
Специално нощен, не. Но нанасям крем вечер преди лягане, какъвто имам отворен в момента.
Рутината ми е да слагам маски за лице поне два пъти в седмицата, хубаво почистване всяка вечер. Първо чистя с тоалетно мляко, след това с измивен гел или пяна. След това нанасям крем и оставям хубаво да попие.

# 34
  • Мнения: 428
Да, използвам .
Рутината при мен е маска 1 път седмично, почистване с мицеларен гел или вода сутрин и вечер. Крем използвам сутрин и вечер, след серум.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 093
Нощният крем и околочният серум са ми най-важни. Първо почиствам кожата, разбира се. През деня нанасям дневен със слънцезащита, но вечер наблягам на грижата за кожата си. Знам, че през нощта и действието е по-силно.

# 36
  • Мнения: 686
Вечер почиства лицето с мицеларна вода и след това нанасям вечерен крем.

# 37
  • Мнения: 799
Всяка вечер ползвам мицеларна вода, след това нанасям нощем крем. Сутрин също ползвам дневен крем.

# 38
  • София
  • Мнения: 12 366
Не използвам нощен крем. Ежедневната ми грижа се състои в почистване с мицеларна вода, нанасяне на хидратиращ крем и околоочен крем.

# 39
  • Мнения: 1 252
Не използвам нощен крем, но обмислям покупката на такъв тъй като минавам 40 години и кожата ми има нужда от допълнително подхранване.
Обичайните грижи за кожата ми са : сутрин и вечер почистване, през деня лек тонален крем, веднъж седмично пилинг и подхранваща маска.

# 40
  • Мнения: 68 583
Нощен крем не ползвам за сега.
Грижата ми се състои в това винаги да почиствам добре кожата си от замърсяванията, насложили се през деня.
Лятото винаги, винаги ползвам слънцезащитни кремове не само на плажа, но и в града. И гледам да не излагам много точно лицето си на слънце.

# 41
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Използвам нощен крем, както и различни серуми.
Нощната ми рутина включва: двойно почистване, тоник, хиалуронова киселина, вит.Ц, окоолочен крем, нощен крем и шипково олио. Blush

# 42
  • Мнения: 1 099
Използвам нощен крем. Рутината ми включва почистване с мицеларна вода и нанасяне на крем.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Да, използвам нощен крем,  подходящ за моята кожа, който нанасям след двойно почистване на лицето.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 296
Не използвам често нощен крем, защото ползвам терапия за лице против хормонално акне.

Сутришната ми рутина включва серуми с витамин Ц, ниацинамид, хиалуронова киселина. Последвани от лек крем с центела азиатика или хиалуронова киселина. Винаги слагам слънцезащита според сезона - средна през зимата, висока през топлите месеци. Предпочитам такава с физични филтри.

Общи условия

Активация на акаунт