пиете ли минерална вода?

  • 5 492
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 019
Чак сега успях да прочета мненията ви по въпроса. Благодаря на всички. Точно това ми каза докторката - да пия вода с ниска минерализация /под 1гр. на литър/

# 16
  • София
  • Мнения: 529
Ние в къщи сме с кана с филтър за пречистване - много съм доволна!!! Водата от чешмата  направо си е истинска!
Но в работата имаме машина с големите бутилки за минерална вода - голяма гадост. Какъвто и етикет да сложат на бутилката ако не се изпие бързо водата става с доста гаден вкус - уж е минерална, ама май не съвсем....

# 17
  • Мнения: 1 422
А който "мрази" прясното мляко от малък, жадничък ли да си стои  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 028
и аз пия минерална вода, бутилирана и нискоминерализирана, мъжът ми мъкне шишетата от по 6 литра. Водата от чешмата има вкус на блато, направо ми става лошо от нея!

# 19
  • Мнения: 1 976
Цитат на: NVN
А който "мрази" прясното мляко от малък, жадничък ли да си стои  Laughing

И аз не съм голяма почитателка на прясното мляко, но открих, че работата била в съчетаването на млякото с нещо друго. Т.Е. всъщност не обичам какао, кафе с мляко и т.н., а чистото мляко даже си ми е много вкусно, а и след като за бебчето е добре...!
Само не разбрах какво общо има млякото с минералната вода, но нищо!

# 20
  • Мнения: 1 422
Цитат на: Hipo
а чистото мляко даже си ми е много вкусно ...!


Аз точно него не го трая хич даже! А някъде нагоре беше споменато, че не трябвало да се пие вода, а прясно мляко, та затова!

# 21
  • Мнения: 3 550
Аз пия най-вече от чешмата. Минерална вода си купувам, когато съм по улиците и ожаднея или като седнем на заведение - най-често е Горна баня. Нямам проблеми.

# 22
  • Мнения: 4 629
Пия само минерална вода. По около литър - литър и половина на ден. Не съм забелязала да има някакъв вреден ефект

Общи условия

Активация на акаунт