Какво правихте този уикенд?

  • 4 208
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Изкарахме уикенда в къщи- аз бях  costumed050 болногледачка на таткото и на дребния.Сега и двамата smile3524 Sleeping, а аз  kaffeetrmker_2

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ние вчера в къщи на кафенце с малко гости, след обяд малко по магазините. Пък днес бях на работа и преди малко се прибрах. Общо взето нищо интересно.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Вчера домакинствах, ходих по магазините с приятелка, после вкъщи по женски на сладки приказки и биричка (мъжО беше на мач).
Днес мързелувам, по-късно ще сготвя нещо.

# 18
  • Мнения: 425
Вчера превехме прощапулник на бебка, вечерта бяхме на рожден ден а днес почиваме.

# 19
  • Мнения: 5 103
Мързелуваме Hug

# 20
  • Мнения: 2 013
Мързелувахме и пазарувахме из най-различни краища на София - от липса на идеи какво да правим в този дъжд.

# 21
  • Мнения: 2 211
Вчера ходихме до МОЛ-а, пазарувахме и хапнахме там, а дребния си поигра в детския кът и беше много щастлив. Днес водихме детенце на куклен театър в София ленд и после обядвахме в италиански ресторант. Вечерта мисля да се разложим в къщи.

# 22
  • Мнения: X
Нищо съществено-в нашето семейство уикенда е посветен на разходките...но в това време...та го прекарахме основно пред телевизора,компа и на дивана с книжка в ръка

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Детето беше при мама, мъжът ми вчера на работа, а днес нещо е болен  Confused Аз два дни пиша разпределения като за последно  Confused Утре трябва да ги предам. Егати и уикенда  ooooh!

Хехе, нас пък ни юрнаха разпределенията да ги предадем до края на септември и две седмици доста зор видях докато ги напиша.
Иначе този уикенд не правих нищо по-различно от предишните - скукааа. Домакинстване, деца, подготовка на уроците за понеделник.
С нетърпение чакам края на този месец да се завърне мама от Испания и да й оставя децата да им се радва, пък аз да се порадвам на живота. Mr. Green

# 24
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Вчера нищо особено, повече мързелувах май. Вечерта излязохме с четири приятелки по женски на ресторант, а после на дискотека да чуем Борис Дали, който гостуваше там. В дискотеката се събрахме с мъжете ни и ...  dance  bigdance2 dance до 4 сутринта. Днес се излюпих към девет, закуска, кафенце с приятелка. После сготвих и чистих цял следобед. Сега отмарям пред компа. А мъжо, тъй като солидно прекали с алкохола снощи, днес цял ден  smile3524.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз съм болна и сме си в къщи.Пускахме си "Синьо лято" на компютара и гледахме.Да видим какво ще правим другия уикенд Laughing

# 26
  • Мнения: 397
Вчера -   wash hang 1ironing
Днес обаче -  kaffeetrmker_2  sleepuu newsm68 luvbed

# 27
  • Мнения: 2 663
Оооооооо чак не ми се иска сега да съм пред компа вкъщи....преди малко се прибрахме от Чифлик и вече топлия басейн ми липсва....страхотен релакс, починах си истински в горещата вода насред балкана

# 28
  • Мнения: 3 248
В последно време, без значение от деня ми се налага да лежа повечко, въпреки че не ми харесва особено, а и ми доскучава. Tired

# 29
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Вчера пазарувахме, мъжът и малкия се лекуваха със сиропи, Даме носеше и пренасяше каквото намери,бяхме до комшиите, които сега се изнасят от апартамента и Даме им помагаше в изпразването на шкафовете. Прие си много сериозно работата да носи пуловери и блузи Joy После бяхме на детско пари на двама рожденици  bigdance2, голям купон падна Tada . Като се прибрахме , мъжа ми спа #Cussing out, а аз приспивах Даме, гладих, чистих кухнята. Днес цял ден съм залепена за компютъра и много ме мързи Blush

Общи условия

Активация на акаунт