Модни консултации - 54

  • 49 601
  • 752
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 22 431
Бубанка,обувките не ми харесват, а за лятото категорично не бих ги позволила. Такива дебели подметки се съгласявам за купувам за есен-зима.
Моята тийнка също искаше ужасни платформи сега за лятото, казах твърдо НЕ.
После гъбичките и проблемите с краката пак аз ще трябва да лекувам.

# 601
  • Мнения: 35 961
на нейната възраст носех подобни обувки, затова не ми е възможно да кажа "не"
и все още не мога да нося обувки с тънки подметки, през които усещам настилката под ходилата си, не понасям балерини, мокасини, лоуфари и т. н.
добрата естествена кожа не завъжда гъбки

# 602
  • Мнения: 22 431
Бубанка, аз казвам единствено че за лятото не бих ги купила. Каквато и да е кожа ако краката стоят в нея 8часа и се изпотяване (неминуемо при 40С) то има вероятност да се появят проблеми.

# 603
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Какви тежки кубинки носех целогодишно... Нямам проблеми с гъбички и кожни проблеми. Но определено ме втриса като гледам децата си целогодишно със затворени обувки, дори не и с такива платформи( носи Вансове голямата зиме и лете).

# 604
  • Мнения: 22 431
Тарталета, аз не съм и затова сега на свой ред не позволявам лятото такива тежки обувки.
Докато аз и ги купувам, ще се съобразява отчасти.
Съгласих се от две години за не носи сандали, но о буквите за лятото ги избираме внимателно и съобразно температурите.

# 605
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Скрит текст:
Скрит текст:
Agent, точно тази чанта на Bottega беше обсъждана от Савова и други нагоре. Точеха си лигите хехе. Мнооого е красива наистина. Пуснат ли ‘вдъхновени’ модели от Манго, ще има разграбване ❤
Ние двечките с Essentiall точехме лиги! Изобщо откакто сме заговорили за чанти точа лиги - аз съм от тези, които с 2 чифта дънки, 5 фланелки, 10 чанти и 20 шала може да се облича цял месец. Супер семпла база + 1-2-3 аксесоара.

Не съм ги обсъждала тези чанти, обаче мога да сглобя голямата. Grinning
Ама така кажи, бре, Савова!!!
Tyra, моля те, свали кройката на твоята кошница, Савова ще я сглоби, а аз ще менажирам процеса и логистиката - вече сме в бизнеса Grinning
https://www.youtube.com/watch?v=xTBmRpBclAQ&list=PLd53Qrshfm … 7F_NUtnTEvGaiN1pn
Цитат
Да си търсите случайно търговски мениджър!? Stuck Out Tongue Winking Eye Пазара и продажбите са моя грижа....и направо избихме рибата! Ха, ха, ха смея се с глас! Агент, усмихна ми деня!
Grinning Радвам се, Sysly! Моят асцендент Стрелец е щастлив, когато успее да разсмее някой Wink
Майтапът настрана, но това ми е запазената марка - кой какво прави, а аз се правя на шут и правя двузначни комплименти, но колежките и приятелките ми са доволни !

Ния, твоя екзистенциален чантов въпрос все още го мисля - знаеш как мразя да се изкажа набързо, без да съм си направила домашното и рисърча!

Тънки подметки и аз не мога да нося. Определям шансът да повлияя на щерка си в стилистическо-обувно отношение като минимален... детето е на 13, почна да си изкарва нейни пари, освен джобните , които и даваме и е ужасно твърдоглав Водолей.

# 606
  • София
  • Мнения: 38 476
Моята нали спортува и предпочита от тези плетените маратонки, те поне се проветряват.

# 607
  • Мнения: 3 509
Mélisande,
Коя чанта си избра? Розовата ми се струва много симпатична и удобна. Осен цвета, размера, и формата, то и различните опции да я носиш, определено са плюс.

Такъв тип чанти са задължителни.

Фен съм на Neverfull на LV, която винаги успявам да напълня, противно на името. Поддържам си и любим за мен модел Arielle на MK. Изключително практични и удобни. Идеални за пътувания и съчетания.
Логата на точно тези модели въобще не ме притесняват, все пак аз от родината на Кичка Бодурова ли съм или не съм?!!




Повече ползвам тъмния вариант.

# 608
  • Мнения: 22 431
Агент, моята е почти на 14,но има неща за които съм безкомпромисна.

И аз на равни подметки не мога да ходя и не го и изисквам от нея.

За мен обаче има обувки подходящи за 40С...има и такива, които не са.
Има време и място да се носи всичко.

# 609
  • NYC
  • Мнения: 50
Жената казва 2 хляба и буркан кисело мляко ... Wink.
Е, трудно се оптимизира всичко - и заместник на бъркин, и цвят, и размер Stuck Out Tongue
пробвам пак - Longchamp Mailbox L, но в жълто
Скрит текст:

# 610
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Моята нали спортува и предпочита от тези плетените маратонки, те поне се проветряват.
Кои са плетени те маратонки.
И моята голямата спортува носи найк и адидас предимно, но много и се поти крачето там.

# 611
  • Мнения: 7 898
Търси Nike flyknit

# 612
  • София
  • Мнения: 38 476
Хванах първото изображение в нета, на което се вижда, но почти всички маратонки за бягане са от този тип трикотаж.

# 613
  • Мнения: 3 509
Nike Air VaporМаx 2020


Бях си взела такива за спорт. Не си отговарят на размера, не ми бяха удобни. Опитах да ги пласирам на майка ми. Като ги видя направо се обиди. Отказа.

# 614
  • Мнения: 2 502
Моята нали спортува и предпочита от тези плетените маратонки, те поне се проветряват.
Кои са плетени те маратонки.
И моята голямата спортува носи найк и адидас предимно, но много и се поти крачето там.

Тийнейджърът си поръча едни Найк от тази т. нар. плетена материя - в тях почти не се изпотяват краката.
https://www.nike.com/gb/t/air-vapormax-2020-flyknit-shoe-Xh8zKt/CV8821-501

Общи условия

Активация на акаунт