Модни консултации - 54

  • 48 325
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 744
Покажете/опишете ТИПОВЕТЕ чанти, които бихте включили в своя капсулен гардероб от чанти?

В момента имам Neverfull бялата и бих я носила докрая на живота ми.
Ако имам възможност бих взела и кафявия вариант.
Също бих взела на fendi picaboo и на furla някоя от малките но рядко нося малки чанти затова досеха не съм си взела.
Искам и модела на bottega venetta който така нашумя, имам много неща с които да го нося


Извън темата за чантите имам моден въпрос:
Току що ми дойде анцуг pangaia,

Искам да го съчетая така но не знам с какъв цвят якe.

Искам подобна визия, според вас какво яке ми трябва

# 31
  • Мнения: 18 542
Светло сиво или крем, а ако си по-смела, може и червено.

# 32
  • Мнения: 7 898

В момента имам Neverfull бялата и бих я носила докрая на живота ми.
Ако имам възможност бих взела и кафявия вариант.


Когато ти омръзне може да си ги разменим Simple Smile.

# 33
  • Мнения: X
Чантите не са ми голяма страст. Искам ги удобни и непретенциозни, да мога на всичко да ги сложа. Имам по две-три от всички типове - големи; кросбоди; вечерни клъчове и кожени раници. Не са някакви скъпи марки, не държа да са естествена кожа. Най-удобни са ми раниците, на разходка винаги съм с тях.
За връхни дрехи, дънки и обувки съм склонна да дам много пари. За бижута съм се изръсвала също много, но за чанти - никога. Най-скъпата ми да е била макс 150 лв. Преди години носех една най-обикновена, черна, среден размер от Зара и я скъсах от носене, буквално. Накрая чак ми беше жал да я изхвърля.

Напоследък нося най-често ето тази. Скука е, но ми е практична:
Скрит текст:

# 34
  • Мнения: 19 820
Кви са тия цени, бре, Савова? Laughing
Тук е България, как пък няма да си купя няколко чанти за по 550 кинта на неизвестна марка след като има чудесни чанти между 100 и 200 лв., че и от естествена кожа. Не държа на марки, важно е да ми харесва модел, изработка (особено важно), материал.

Благодаря за темата, Агентче! Yellow Heart
Не съм маниак на тема чанти. По-скоро съм прагматична, подбирам според дрехите и функционалността на чантите, случаите за които са ми нужни – излизане на разходка, пазар или делово.
Нося всякакъв тип чанти – от минити, през кросбоди, хобo до раници и шопинг баг. Нямам капитонирана и смятам да попълня с такава, клъчовете избягвам, обичам да са ми свободни ръцете.
Предпочитам естествена кожа, но много тежи и затова малките чантички са предимно от естествена кожа. Не бих вложила много пари в чанта, предпочитам да сменям често.

# 35
  • Мнения: 420
Чудесен цвят сет на пангая 💜
Много исках такъв цветен, пастелен, но не съм толкова смела цветово и си взех цвят sand, почти изглежда бял.
Прекрасното лилаво бих съчетала консервативно с бяло яке като на снимката или елек.
Но харесвам и тези комбинации. Много са ми пролетни и нежни.



ПС Показаните Ботеги много ми харесват.

# 36
  • Мнения: 5 832
Не съм фен на чантите, даже май мразя да се налага да избирам чанта. Може би поради факта, че стилът ми е миш маш и реално не мога да купя една чанта, която да подхожда на повечето неща в гардеробът ми. А хич не обичам да премятам неща от чанта в чанта. Лятото си купих една и да ви кажа от тогава ходя само с нея.

# 37
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
И аз не съм много по чантите. ако мога да набутам всичко по джобове бих била най-щастлива. Но не мога, затова се налага с чанта - предпочитам малки до среден размер крос -боди, това ми е най-удобно.

# 38
  • Мнения: 1 425
Момичета, а аз веднъж свикнах ли на качествени (и скъпи) чанти... няма връщане  назад.
Дразнят ме евтинджосите, изкуственяците и направо не става работата. Елементите, завършекът, изработката ми бодат очите.
Показаните от Савова алтернативи на Ботега не са скъпи в очите ми...
Та така. Може една на 2 години да взема, но ще е страхотна.
Ранички не нося от съображение за сигурност, а и стилът ми е по-скоро елегантен.
Типове - все средно големи ‘crossbody’. Да побират важните неща и нищо повече. Леки, красиви и практични.
Имам и А4 форат, но ми тежат и не ги нося вече.
За официален повод - клъч, но поводи такива напоследък няма.

Последна редакция: сб, 10 апр 2021, 17:30 от HappyRSmile

# 39
  • София
  • Мнения: 38 421
Светлите анцузи - сив, бежов, розов - ги нося с един огромен бял елек на Зара.
Чантите...ето ги малките. Имам много големи, обаче тъй като не ходя на работа, не ги ползвам. Черна шопър/tote чанта си купувах преди 5-6 г, още е жива и здрава.

Последна редакция: сб, 10 апр 2021, 18:23 от Rockstar

# 40
  • София
  • Мнения: 351
Обичам чанти, малки, големи, всякакви. От както се родиха децата обаче, ходя само с раници. По-удобно ми е.
Тези двете, са най-носените от мен последната година.



С

# 41
  • Мнения: 6 622

Извън темата за чантите имам моден въпрос:
...
Пробвай с мента. Напоследък много ми харесва тази комбинация.

Последна редакция: нд, 11 апр 2021, 13:08 от bubanka

# 42
  • Мнения: 332
Всеки път се случва да си купувам дрехи или обувки или чанти или неща излишни . По скоро нямам нужда от тях, но защо го правя и какъв е смисъла като нося го веднъж два пъти и вече казвам аа аз съм била с това виждали са ме. Боже понякога си казвам хоби или болесно е това състояние и то не съм само аз. Хайде момичето признайте си , който е като мен нека хареса коментара за да видим колко сме поне в този пост.Close

# 43
  • Мнения: 1 120
Дилема :черните или розовите? Simple Smile

# 44
  • FRANCE
  • Мнения: 2 221
Розовите Blush

Общи условия

Активация на акаунт